Swift - Anger Management 2012 DOWNLOAD

Linkuri catre melodiile voastre, albume free, productii, etc. Site-uri cu profil hip-hop

Moderators: dan, DiNO, NskY

Post Reply
Swift
rapperu vostru preferat
Posts: 226
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Wed May 31, 2006 6:23 pm

Swift - Anger Management 2012 DOWNLOAD

Post by Swift »

Image

Tracklist

1. Trezirea cu DJSoundmeth(prod. XPL)
2. 9 00 AM cu Qishta(prod. Anto.)
3. Cicatrici (prod. SpoT)
4. Printre Soapte cu No Mo'(prod. Havana)
5. Phoenix cu menthoru(prod. ILLusionist)
6. Blasfemie (prod. Havana)
7. Anger Management cu Kaen Shine(prod. Megiddo)
8. ALINA cu KREM si Ibra (prod. Kenzo & Loopescu)
9. Vrei Hip Hop( prod. Havana)
10. Pe Sleau cu The Bridge Committee(prod. Loopescu)
11. Moment de Luciditate cu Esra,Clue & Jazz 8(prod. Megiddo)

Tu ce faci cand te enervezi?!
Eu scriu si cand scriu inseamna ca scriu despre ceea ce vad, despre ceea ce simt, despre ceea ce traiesc. Te invit pe aceasta cale sa asculti primul material semnat Swift, "Anger Management". Tin sa le multumesc tuturor care au dus la realizarea acestui material: Xpl, ILLusionist, Havana, Krem, The Bridge Committee, Qishta, Esra, Clue, Kaen Shine, Ibra, No Mo', Menthoru, Zhao, Benzen, Jazz8, Kent Archie,SickSound Crew, Megiddo, Loopescu, SpoT, Kenzo, Anto. si DJSoundmeth (ordinea e aleatorie).

http://www20.zippyshare.com/v/44659502/file.html

Auditie placuta si va astept pe 25 noiembrie la lansare cu aproape toti invitatii de mai sus!

User avatar
mikig the king
adevarat sa mor de nu
Posts: 328
Joined: Mon Dec 20, 2010 10:45 pm
Location: Calarasi
Contact:

Re: Swift - Anger Management 2012 DOWNLOAD

Post by mikig the king »

Bravo Swiftule, bun albumu' ! :D
Suzy wrote:aveti autobuze in dej?

Swift
rapperu vostru preferat
Posts: 226
Joined: Wed May 31, 2006 6:23 pm

Re: Swift - Anger Management 2012 DOWNLOAD

Post by Swift »

Multumesc! Chiar ma bucur ca daca ti-a placut. Sper sa nu ramana singura parere in legatura cu albumul...observ ca lumea nu prea se mai inghesuie sa ofere feedback dar avand in vedere ca l-am pus gratis mi-ar placea sa isi gaseasca timp cei care-l downloadeaza sa lase o parere.

Sceptik
un domn / doamna
Posts: 96
Joined: Wed Jul 04, 2007 10:17 pm

Re: Swift - Anger Management 2012 DOWNLOAD

Post by Sceptik »

nu`i rau albumul ,dar nu`s de acord cu unele chestii cum e piesa "blasfemie" nu ca as fi credincios,doar ca nu vad rostu unor piese de genu sau mai ziceai undeva ca nu platesti artisti pentru feat-uri tari sau ceva de genu eu iti zic sigur ca nu se platesc artisti pentru feat-uri cel putin in hip-hop , pur si simplu daca esti pe acelasi film cu cineva si lui ii place mult piesa nu cred ca o sa-ti ceara bani sa traga o strofa sau un refren :) . oricum bravo pentru munca

User avatar
Megiddo
The Meggido
Posts: 3362
Joined: Mon Dec 28, 2009 1:12 pm
Location: Cluj-Napoca
Contact:

Re: Swift - Anger Management 2012 DOWNLOAD

Post by Megiddo »

Sceptik wrote:eu iti zic sigur ca nu se platesc artisti pentru feat-uri cel putin in hip-hop , pur si simplu daca esti pe acelasi film cu cineva si lui ii place mult piesa nu cred ca o sa-ti ceara bani sa traga o strofa sau un refren :)
eu iti zic sigur ca da :lol:
Image
http://www.facebook.com/MegiddoProductions
breakyoself wrote:hi-fi e perversa

NskY
#
Posts: 7066
Joined: Wed Apr 04, 2007 7:22 pm

Re: Swift - Anger Management 2012 DOWNLOAD

Post by NskY »

si eu iti zic tot sigur ca da... adica plm, eu i-am imprumutat o suta de euro lu megiddo acum juma de an si nici acum nu a reusit sa stranga diferenta ca sa faca piesa cu __________

User avatar
Exile
scuip tot, liniste
Posts: 1551
Joined: Mon Jan 28, 2008 5:51 pm
Location: Arad
Contact:

Re: Swift - Anger Management 2012 DOWNLOAD

Post by Exile »

:lol: :lol:

Swift
rapperu vostru preferat
Posts: 226
Joined: Wed May 31, 2006 6:23 pm

Re: Swift - Anger Management 2012 DOWNLOAD

Post by Swift »

Sceptik wrote:nu`i rau albumul ,dar nu`s de acord cu unele chestii cum e piesa "blasfemie" nu ca as fi credincios,doar ca nu vad rostu unor piese de genu
Daca ai ascultat, tot materialul e facut la nivel personal fiind ganduri, stari din anumite momente. Piesa respectiva nu inseamna ca sunt ateu insa la un moment dat toata lumea are "cearta sa cu Dumnezeu" eu doar am repus-o in versuri... cred ca atunci cand o sa fi intr-o atfel de situatie o sa intelegi.



sau mai ziceai undeva ca nu platesti artisti pentru feat-uri tari sau ceva de genu eu iti zic sigur ca nu se platesc artisti pentru feat-uri cel putin in hip-hop , pur si simplu daca esti pe acelasi film cu cineva si lui ii place mult piesa nu cred ca o sa-ti ceara bani sa traga o strofa sau un refren :) . oricum bravo pentru munca
Sunt de acord si nu sunt de acord. Sunt de acord ca trebuie sa fi pe acelasi film ca sa faci o piesa si da am fost intrebat de oamenii daca am platit pentru piesa cu Krem.

Multumesc pentru feedback.

Post Reply

Return to “Promovare/Download”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests