Switch to full style
Linkuri catre melodiile voastre, albume free, productii, etc. Site-uri cu profil hip-hop
Forum rules
Post a reply

Re: KRACK - Brand Romanesc de Imbracaminte HipHop

Sat Feb 14, 2015 11:08 am

phpBB [video]

Re: KRACK - Brand Romanesc de Imbracaminte HipHop

Tue Sep 29, 2015 6:25 pm

Image

"In curand vom baga in shop 3 modele noi de tricouri. Preview: Fight For Your Right #krack82 #wolf #ffyrtp #beastieboys"

https://www.facebook.com/KRACK82

Re: KRACK - Brand Romanesc de Imbracaminte HipHop

Sat Feb 27, 2016 2:08 pm

mai sunt si altfel de site-uri cu haine la noi?

Re: KRACK - Brand Romanesc de Imbracaminte HipHop

Sat Feb 27, 2016 7:22 pm

Image

asta e chiar smechera.

Re: KRACK - Brand Romanesc de Imbracaminte HipHop

Tue Jul 05, 2016 9:48 pm

gata, s-a terminat distractia?

chiar cand voiam sa imi iau si eu o sapca a picat site-ul, mi-a spus koma ca revine in 2 saptamani si s-au facut doua luni :)

Re: KRACK - Brand Romanesc de Imbracaminte HipHop

Thu Jul 07, 2016 8:42 am

poate si-a bagat picioru si si-a luat un concediu prelungit :lol:
si eu voiam sa iau un tricou, oh well :(

Re: KRACK - Brand Romanesc de Imbracaminte HipHop

Thu Jul 14, 2016 9:13 am

cica se rezolva soon

Re: KRACK - Brand Romanesc de Imbracaminte HipHop

Tue Jul 19, 2016 6:04 am

hai ca revine saptamana asta :)

Re: KRACK - Brand Romanesc de Imbracaminte HipHop

Mon Jul 25, 2016 9:10 pm

Krack is back :D

http://krack.ro/shop/

Re: KRACK - Brand Romanesc de Imbracaminte HipHop

Mon Sep 19, 2016 4:11 pm

salut!
rage, tu esti rage din grupul Boschetar de GTA sau esti alt rage? :))
(ce exprimare din topor)

Re: KRACK - Brand Romanesc de Imbracaminte HipHop

Mon Sep 19, 2016 10:31 pm

Koma wrote:salut!
rage, tu esti rage din grupul Boschetar de GTA sau esti alt rage? :))
(ce exprimare din topor)


:)))))))))))))))))))

Re: KRACK - Brand Romanesc de Imbracaminte HipHop

Tue Sep 20, 2016 12:36 am

Koma wrote:salut!
rage, tu esti rage din grupul Boschetar de GTA sau esti alt rage? :))
(ce exprimare din topor)


Nu stiu ce este partea bolduita. Deci cel mai probabil sunt alt rage

:)))

Re: KRACK - Brand Romanesc de Imbracaminte HipHop

Wed Nov 09, 2016 11:24 pm

Se lanseaza colectie noua Krack la The VandalList at Point - Sambata la Point (Strada General Eremia Grigorescu 10)

FB event: https://www.facebook.com/events/557288997806877/

Re: KRACK - Brand Romanesc de Imbracaminte HipHop

Fri Nov 25, 2016 4:47 pm

Image

Re: KRACK - Brand Romanesc de Imbracaminte HipHop

Tue Jun 13, 2017 11:49 pm

Image

Pe 17, colectie noua:
Image
Post a reply