Switch to full style
Linkuri catre melodiile voastre, albume free, productii, etc. Site-uri cu profil hip-hop
Forum rules
Post a reply

Re: Boka

Tue Sep 11, 2018 4:22 pm

phpBB [video]

Tue Sep 11, 2018 4:23 pm

phpBB [video]

Tue Sep 11, 2018 4:23 pm

phpBB [video]

Tue Sep 11, 2018 11:17 pm

Mallone wrote:Boka e un artist care merita topic la sectiunea de hip-hop romanesc.

https://www.facebook.com/Boka-717110088366988/

phpBB [video]

1. Boka nu este artist.
2. Nu merita topic la sectiunea hip-hop romanesc

Asta e opinia mea. Nu o sa mut topicul la promovare pentru ca se stie clar din interactiunea mea cu el pe acest forum ca nu ne inghitim din punctul de vedere al ideilor de convietuire intr-o societate normala.

Thu Sep 13, 2018 7:14 pm

Hai coaie, sa fim seriosi, boka nu are ce cauta in sectiunea asta.

Thu Sep 13, 2018 8:11 pm

E ok Boka. Merita la sectiunea "hip hop"

daca eram in 2005

Thu Sep 13, 2018 9:30 pm

Tehnic pare ok, dar e muzica in primul rand si nu suna intr un mare fel.

Fri Sep 14, 2018 9:39 am

hanno wrote:Tehnic pare ok, dar e muzica in primul rand si nu suna intr un mare fel.

dezvolta,te rog.

Fri Sep 14, 2018 10:42 am

Nu stiu daca ati observat, dar mai exista un topic cu Boka aici. Eu l-am deschis la hip-hop romanesc, special ca sa evidentiez ca-si merita locul acolo, la sectiunea aia.

Daca Actoru si Pi sunt la hip-hop romanesc (si-s niste newcomeri in raport cu Boka), atunci si Boka isi merita locul acolo, aceeasi mizerie.
Asta e un topic mutat pe criterii subiective. Daca-l haleati si va intelegeati bine cu el, nu-l mai muta nimeni de acolo. Hai macar sa nu ne mai ascundem dupa deget, o sug si eu din cand in cand, dar asta nu inseamna ca o iau la muie de fiecare data, ca nu e frumos.

Fri Sep 14, 2018 10:57 am

Lasa-i,Mallone,multumesc frumos ca macar ai incercat,nu conteaza parerea unor martalogi gen Ionut sau Rage,deja nu ma mai intereseaza unde ma incadreaza ei,mergem inainte.
Bravo,baieti,ati castigat.Sunteti smecheri.Morti de smecheri. :bow:

Fri Sep 14, 2018 10:59 am

sa-mi bag pula-n toti mortii aluia care mi-a editat postul de mai sus. S-o fut pe mama!

Sat Sep 15, 2018 3:26 pm

Boka poate sta linistit la rap romanesc doar pentru cei 10 ani si cele cateva mii de posturi de pe aici :bow:

Gata cu rap-ul si forumul pe ziua de azi, ma reintorc la pop

Sun Sep 16, 2018 12:20 pm

Boka wrote:
hanno wrote:Tehnic pare ok, dar e muzica in primul rand si nu suna intr un mare fel.

dezvolta,te rog.

nu-mi rupe muia timbrul, flow-ul.daca nu imi atrage atentia si fara sa-mi propun sa ascult parca n-are rost. in general zic.

dan, ce criteriu e ala? :lol:

Wed Oct 31, 2018 11:58 pm

phpBB [video]

grasumflatbocciuplm :)
totusi...clip dupa ceva timp de repaus :)

Thu Nov 01, 2018 2:35 pm

Misto partea lui Boka. Celalalt e cam meh.
Post a reply