UTM

Linkuri catre melodiile voastre, albume free, productii, etc. Site-uri cu profil hip-hop

Moderators: dan, DiNO, NskY

souldat
tanar
Posts: 9
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Tue Apr 29, 2008 2:02 pm
Location: timisoara
Contact:

UTM

Post by souldat »

Suntem UTM din Timisoara..acestea sunt melodiile nostre..pana acum..asteptam commenturi..pareri chiar si critici;)... pentru contact id-ul meu : chibernetica sau al colegului meu: mc_hashoo :)


Pt. download apasati link-ul alaturat http://rapidshare.com/files/111243864/UTM.rar.html :)

NskY
#
Posts: 7066
Joined: Wed Apr 04, 2007 7:22 pm

Post by NskY »

dragi repari, acesta e regulamentul forumului

http://www.hadesrecords.com/forum/viewtopic.php?t=2800

va invit sa il cititi data viitoare inainte de a posta... topic modificat ;)

User avatar
Nerub
'tall ass punk'
Posts: 1335
Joined: Sat Dec 23, 2006 9:44 pm

Post by Nerub »

clasic

NskY
#
Posts: 7066
Joined: Wed Apr 04, 2007 7:22 pm

Post by NskY »

de la ce vine utm?

User avatar
Nerub
'tall ass punk'
Posts: 1335
Joined: Sat Dec 23, 2006 9:44 pm

Post by Nerub »

probabil scopu era să sune a USM... dar găsesc ei ceva rep de la care vine pe loc şi postează imediat :lol:

Black Sheep
TheRapist
Posts: 2101
Joined: Sat Jul 21, 2007 1:36 am
Location: mai underground ca mortii tai

Post by Black Sheep »

voi nu va faceti clip pe vagoane ...asa...sa dea bine ?

mod: ce ti`as da eu tie un exterior in chelie...
Image

tzele
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 1484
Joined: Thu Jun 30, 2005 11:51 pm
Location: acolo
Contact:

Post by tzele »

UTC,USM,CTC,USLA....trebuia sa fie si UTM.
Instrumentalele shynthy-pynky and the brain si fluieraturile gen baieti buni care completeaza coloana sonora a dramei "Condamnat" ma face....logic, sa nu o mai ascult a doua oara.[wtf!!!]"am aruncat la gunoi bunele maniere/de cand nici la politie nu mai simt vreo adiere [/wtf!!!]
Pe "stapan pe tine" ramaneti deseori in urma beatului, probabil probleme cu ficatul, incercati niste hepatoprotectoare si cat mai putine prajeli/bauturi alcoolice!Falsi, caci nu prea dovediti aceasta stapanire de sine.

"Monolog"-esti SIGUR ca "din 89 NIMIC nu s-a schimbat"?- eu cred ca faci o greaseala enorma afirmand cacatul asta.Mesajul social inseamna mult mai mult decat niste concluzii din topor, fara documentare, generale si in mare parte, gresite.

Calcul final:piesele voastre insumeaza 10 minute si 61 de secunde.In 3 minute de derulat prinele mi-am format deja o parere si de voi ca "trupa".Sunt doua variante:
-ori eu mi-am dezvoltat in ultimul timp spiritul critic in asa masura incat pot intelege foarte usor idei complexe pentru majoritatea oamenilor(cred ca v-ar multumi varianta asta)
-ori am o inteligenta putin peste media userilor(inteligenta reflectata prin calitatea/claritatea discutiilor, peste medie insemnand putin peste mediocritate) care posteaza nowdays pe acest forum si mi-am dat seama, ca si ei, ca muzica voastra este, momentan, de cacat.Singura diferenta ar fi ca eu am dat si niste argumente superficiale si puerile.

A doua varianta este mai aproape de adevar.
Primul pas gresit ar trebui sa insemne niciun pas pe viitor/multe sarituri intr-un picior...slabe sanse sa urmati regula asta.
:(

souldat
tanar
Posts: 9
Joined: Tue Apr 29, 2008 2:02 pm
Location: timisoara
Contact:

Post by souldat »

UTM vine de la Tu timisoara.. :wink: you tm..nici de cum de la usm..sau umt..sai chestii d genu :!:

User avatar
HiroHito
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 1282
Joined: Fri Feb 10, 2006 7:14 pm
Location: in chirie.

Post by HiroHito »

pula mea,interesanta geneza numelui,tu timisoara-utm, whatever....unde e chestia aia cu ASA NU!?

Boka
"TaTy"
Posts: 7247
Joined: Tue Feb 26, 2008 2:49 pm
Location: Craiova/Tg-Jiu
Contact:

Post by Boka »

tzele wrote:Primul pas gresit ar trebui sa insemne niciun pas pe viitor/multe sarituri intr-un picior...slabe sanse sa urmati regula asta.
:(
regula asta s-o urmezi tu ma...vrei sa-ti dau niste exemple de mc care acum te pun in cur si inainte cu 3 ani erau lautari?

NskY
#
Posts: 7066
Joined: Wed Apr 04, 2007 7:22 pm

Post by NskY »

B0ka wrote:
tzele wrote:Primul pas gresit ar trebui sa insemne niciun pas pe viitor/multe sarituri intr-un picior...slabe sanse sa urmati regula asta.
:(
regula asta s-o urmezi tu ma...vrei sa-ti dau niste exemple de mc care acum te pun in cur si inainte cu 3 ani erau lautari?
da. vreau eu

User avatar
Andu'
rapperu vostru preferat
Posts: 299
Joined: Thu Sep 21, 2006 6:08 pm
Location: Falticeni

Post by Andu' »

Mariansky wrote:da. vreau eu

Nef
adevarat sa mor de nu
Posts: 312
Joined: Mon Dec 24, 2007 5:00 pm

Post by Nef »

Andu' wrote:
Mariansky wrote:da. vreau eu
bitza

O.N.
dimineata verific forumu
Posts: 672
Joined: Fri Mar 11, 2005 3:29 pm
Location: Constanta
Contact:

Post by O.N. »

tare UTC,dar UTM asta nu prea-mi place

User avatar
mithrill
fratele meu tu esti baiat
Posts: 147
Joined: Sun Apr 15, 2007 12:44 pm
Location: pe sub bega,coae
Contact:

Post by mithrill »

si baietii astia is din noul val, piesele lor is decente, dar sunt sigur ca vor evolua si vor avea mai multe de oferit. bafta lor si pace
radical, pe sub bega

myspace

Post Reply

Return to “Promovare/Download”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests