Hip hop romanesc, noutati, interviuri si instrumentale

Linkuri catre melodiile voastre, albume free, productii, etc. Site-uri cu profil hip-hop

Moderators: dan, DiNO, NskY

Post Reply
Inocent
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 1308
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Fri Apr 10, 2009 12:16 am
Location: Timisoara
Contact:

Post by Inocent »

Alte 2 stiri noi,pe www.fara-critica.com

DiNO
Moderatorul Celebru
Posts: 7465
Joined: Sat Mar 03, 2007 11:12 pm

Post by DiNO »

Inocent wrote:Alte 2 stiri noi,pe www.fara-critica.com

asta e bump. . . ori spui despre ce e vorba de acum inainte, ori se inchide.

eladio nu este cel mai bun exemplu, insa da un ochi pe topicul lui.
Image

Inocent
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 1308
Joined: Fri Apr 10, 2009 12:16 am
Location: Timisoara
Contact:

Post by Inocent »

3 stiri noi :

Rock City / "Put the fucking album out...sneak peak"

Snippet / Jay Stay Paid / Noul EP al lui J Dilla

Snippets / Album Mos Def / The "Ecstatic"

Inocent
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 1308
Joined: Fri Apr 10, 2009 12:16 am
Location: Timisoara
Contact:

Post by Inocent »

5 negative noi + 3 piese (Spain) :
Pol - Buenos dias princesa
Rap critico - Son amigos
Igneo - Grados ingravidos

User avatar
CleeQue
adevarat sa mor de nu
Posts: 303
Joined: Sun Dec 28, 2008 1:54 am
Location: La granita de sud a Moldovei cu Muntenia.
Contact:

Post by CleeQue »

bah! 'ti'ar forumul tau. te inteleg.. dar las-o naibii deja ai 3 postari pe ziua de azi. pe bune. ma stresezi! macar de ar fii ceva interesant.
Image

Inocent
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 1308
Joined: Fri Apr 10, 2009 12:16 am
Location: Timisoara
Contact:

Post by Inocent »

Postez cand am ceva nou,de aia aceasta sectiune se numeste Promovare/Download.Daca altora li se pare interesant,vor citi ce-am scris eu pe forum,iar tie daca nu ti se pare interesant,ignora topicul,e mai simplu,nu are rost sa ne enervam.

User avatar
unu'
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 2353
Joined: Wed Feb 11, 2009 10:50 am
Location: Militari
Contact:

Post by unu' »

sfatul meu...incearca sa aduni mai multe stiri/chestii d'astea si faci un post calumea...ca asa postezi la fiecare 15 min...mai uita-te si prin 'gradina'' vecinului
Siempre Fidelis

User avatar
CleeQue
adevarat sa mor de nu
Posts: 303
Joined: Sun Dec 28, 2008 1:54 am
Location: La granita de sud a Moldovei cu Muntenia.
Contact:

Post by CleeQue »

corect! :lol:
Image

Inocent
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 1308
Joined: Fri Apr 10, 2009 12:16 am
Location: Timisoara
Contact:

Post by Inocent »

Multumesc de sfat,dar momentan nu o sa ma uit in gradina vecinului,sau daca ma uit,ma uit foarte rar.Daca atunci cand ai spus STIRI te-ai referit la stiri si piese din Ro,iti raspund cu : eu am inceput de ceva timp incoace sa am alergie la astia veterani si nu o sa dau prea multe informatii in legatura cu ceea ce fac sau cum si unde o ard ei .Astia incepatori cu talent chiar imi plac,ca incep de la 0 si eu le pot "privi" evolutia.Si stiu cum si cat de greu este sa evoluezi...

User avatar
CleeQue
adevarat sa mor de nu
Posts: 303
Joined: Sun Dec 28, 2008 1:54 am
Location: La granita de sud a Moldovei cu Muntenia.
Contact:

Post by CleeQue »

respectele mele!
Image

User avatar
unu'
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 2353
Joined: Wed Feb 11, 2009 10:50 am
Location: Militari
Contact:

Post by unu' »

Inocent wrote:Multumesc de sfat,dar momentan nu o sa ma uit in gradina vecinului,sau daca ma uit,ma uit foarte rar.Daca atunci cand ai spus STIRI te-ai referit la stiri si piese din Ro,iti raspund cu : eu am inceput de ceva timp incoace sa am alergie la astia veterani si nu o sa dau prea multe informatii in legatura cu ceea ce fac sau cum si unde o ard ei .Astia incepatori cu talent chiar imi plac,ca incep de la 0 si eu le pot "privi" evolutia.Si stiu cum si cat de greu este sa evoluezi...
pei da ma,e bine ca te preocupa chestia asta...da adună-i pe toţi laolaltă,adica la 3 zile pac ...postezi de x de z de y...si chestii..oricum ...succes..faci de unu' singur asta ?

edit : am zis de vecini,ca sa vezi ce si cum ,cum isi organizeaza stirile,si furi si tu ..daca vrei sa ai lume si sa prinzi credit.
Siempre Fidelis

DiNO
Moderatorul Celebru
Posts: 7465
Joined: Sat Mar 03, 2007 11:12 pm

Post by DiNO »

REGULA NOUA, VALABILA PENTRU DETINATORII DE BLOGURI, FORUMURI, PORTALURI REP DENUMITE IN CONTINUARE SITEURI:

In conditiile in care numarul celor care isi promoveaza siteurile de diferite tipuri pe acest forum este in crestere, isi face simtita nevoia prezentei unei noi reguli in aceasta privinta. Cum fiecare doreste sa iasa in evidenta prin diferite metode, cea mai la indemana fiind postarea excesiva exista riscul aparitiei unor discutii nedorite intre useri. In incercarea de a fi cat se poate de impartiali in acordul tacit de a va promova siteul pe acest forum, am decis de comun acord sa instalam urmatoarea regula.

ASTFEL :

Posesorii, colaboratorii acestora si toate persoanele implicate in redacatarea stirilor de pe site se obliga sa posteze maxim de 3 ori pe zi noutatile. Perioada zilei in care vor posta stirile nu va fi impusa ( recomandarea mea fiind sa postati noaptea, la amiaza si seara).

Cine nu respecta aceste reguli va fi sanctionat astfel:

-la prima abatere, topicul respectiv va fi inchis timp de o saptamana.
-la a doua abatere, topicul respectiv va fi inchis timp de o luna
-la a treia abatere, topicul va fi inchis definitiv.

Ramane valabila regula bumpingului. Astfel, cei care vor fi observati ca practica bumpingul prin editarea sau repostarea ultimului mesaj vor fi sanctionati cu inchiderea topicului in aceleasi conditii ca mai sus.


http://hadesrecords.com/forum/viewtopic ... 761#336761
Image

Inocent
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 1308
Joined: Fri Apr 10, 2009 12:16 am
Location: Timisoara
Contact:

Post by Inocent »

unu' wrote:pei da ma,e bine ca te preocupa chestia asta...da adună-i pe toţi laolaltă,adica la 3 zile pac ...postezi de x de z de y...si chestii..oricum ...succes..faci de unu' singur asta ?

edit : am zis de vecini,ca sa vezi ce si cum ,cum isi organizeaza stirile,si furi si tu ..daca vrei sa ai lume si sa prinzi credit.
Da,deocamdata sunt singur,incerc sa ma ocup de tot.Cam greu,dar atata timp cat imi place,nu se simt responsabilitatile.Cand o sa raman fara idei,atunci am sa fur si eu,ca doar sunt roman,dar pana atunci continuui pe linia asta :)

User avatar
CleeQue
adevarat sa mor de nu
Posts: 303
Joined: Sun Dec 28, 2008 1:54 am
Location: La granita de sud a Moldovei cu Muntenia.
Contact:

Post by CleeQue »

de ce sa furi ca esti roman cand poti in plm sa-ti storci un pic creierii si sa faci ceva frumos.
Image

Inocent
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 1308
Joined: Fri Apr 10, 2009 12:16 am
Location: Timisoara
Contact:

Post by Inocent »

Pai asta spun mai sus,ca de moment merg pe "linia mea",in caz ca "sursa mea" cade,,atunci poate o sa recurg la ce fac toti.Dar nu voi ajunge la asa ceva prea curand,si ma mandresc cu lucrul asta :)
Update forum : 500 de plugin-uri + tutorial cubase (pdf) pe www.fara-critica.com

Post Reply

Return to “Promovare/Download”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests