Hip hop romanesc, noutati, interviuri si instrumentale

Linkuri catre melodiile voastre, albume free, productii, etc. Site-uri cu profil hip-hop

Moderators: dan, DiNO, NskY

Werther
Sturm und Drang
Posts: 4675
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Sun Jun 11, 2006 7:39 pm
Location: Bucuresti

Post by Werther »

loyal2thek wrote:Da-ti-mi un motiv m-ai bun sa intru pe forum. V-a astept cu un raspuns.
Ce gramatica ai... mi-e rusine ca suntem tovarasi.

Inocent
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 1308
Joined: Fri Apr 10, 2009 12:16 am
Location: Timisoara
Contact:

Post by Inocent »

Incep sa regret c-am incercat sa promovez ceva pe aici...

User avatar
Koma
Sinistro™
Posts: 2112
Joined: Mon Dec 13, 2004 1:23 pm
Location: B:Dristor
Contact:

Post by Koma »

pai fa ceva tare cap-coada, de la continut la aspect si nu o sa mai primesti critici.
e atat de simplu.

deocamdata e un forum foarte incarcat si haotic, cu layout foarte de cacao (designul l-ai facut in office word?).
asta e o critica foarte constructiva (ma si mir ca resusesc sa scriu atat de serios).

singurul lucru ok p'acolo ce mi-a placut e ca nu promovezi limbajul de tip "sms".

si..cam atat. :)
Image

Inocent
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 1308
Joined: Fri Apr 10, 2009 12:16 am
Location: Timisoara
Contact:

Post by Inocent »

Deocamdata deabea a fost scos din cuptor,si probez unele chestii.Schimbari voi face iar iar si iar,pana va fi pe placul meu si in special pe placul altora (nu a tuturor,ca nu ii poti multumi pe toti aia e clar).Multumesc de parere...

User avatar
CleeQue
adevarat sa mor de nu
Posts: 303
Joined: Sun Dec 28, 2008 1:54 am
Location: La granita de sud a Moldovei cu Muntenia.
Contact:

Post by CleeQue »

raspuns gresit!
Image

Inocent
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 1308
Joined: Fri Apr 10, 2009 12:16 am
Location: Timisoara
Contact:

Post by Inocent »

Nu te prea descurci singur ? :roll:

Inocent
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 1308
Joined: Fri Apr 10, 2009 12:16 am
Location: Timisoara
Contact:

Post by Inocent »

Stiri noi + negative + multe alte schimbari !

User avatar
Anghel Marius
dimineata verific forumu
Posts: 588
Joined: Sun Feb 24, 2008 12:13 am
Location: Constanta

Post by Anghel Marius »

tot nu-mi place...desi arata mai decent acum !
P.S.: Tu ai facut la desen despre Kitsch, nu ? Ce a spus doamna profesoara ?
Ia-te dupa ea poate reusesti sa faci un forum mai frumos :D
I'm just a Hip-Hop Junkie!

User avatar
cristian.hhr
fratele meu tu esti baiat
Posts: 113
Joined: Tue Nov 04, 2008 3:41 pm
Location: Bucureşti, România

Post by cristian.hhr »

Salut,

Intenţia ta este foarte ochei, serios, nu strică să promovezi ceva (cum sunt sutele de oameni care au bloage şi mai postează câte-un material de hiphop românesc necomercial).

Numele este cam aiurea, în primul rând fără o critică nu ajungi nicăieri (ce vrei acum, tu ca artist să primeşti numai vorbe bune? Nu prea se poate).

Este urât faptul că te-ai agitat pe un server ce generează automat forumul (după ce completezi un formular infect) ~ am dreptate? ~

Tot urât este faptul că promovezi hiphop-ul de afară, care nu are nevoie de o promovare (cât este ea de mică şi fragilă). Promovează hiphop-ul românesc, este nevoie!

Nu trebuie să-ţi cumperi domeniu, să cauţi o firmă de webdesign, să cauţi host ş.a.m.d. , tot ce trebuie să faci tu este să te muţi pe un server decent, să îţi instalezi tu scriptul, să îl MODezi, să îi aplici un design (unic dacă se poate e ochei) drăguţ şi de aici încolo să ai ideile în cap... fără imaginaţie nu rezolvi nimic.

Să nu uiţi de promovarea forumului, promovarea se face cel mai bine pe directoarele româneşti, în viaţa de zi cu zi, prin stickere, afişe... ş.a.m.d. dar înainte de promovare fii sigur că ce ai realizat îţi place întâi ţie!

Baftă pe viitor!

Inocent
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 1308
Joined: Fri Apr 10, 2009 12:16 am
Location: Timisoara
Contact:

Post by Inocent »

Multumesc de sfat.Hai sa iti raspund pe rand :
- nu e vorba ca nu accept critici pe forum,accept dar doar cele constructive (nu sa vina un ratat de copil ca multi de pe aici si de pe alt forum foarte cunoscut si sa imi critice mie munca)
-la chestia cu "te-ai agitat pe un server ce genereaza forumul automat" ai dreptate (deocamdata am inceput cu asta,sa exersez sa spun asa,si pentru ca imi place bineinteles)
-eu incerc sa promovez si hip hop-ul din Ro (in primul rand oferindu-le negative apoi postand-le/postandu-si materialele),stiu ca cel de dincolo nu are nevoie,dar eu de fapt nu il promovez,ci pur si simplu pun piesele ca lumea sa vada ca si in alte tari se face hip hop de calitate (acum daca le place sau nu asta e,nu-si dau cu parerea si gata sau nu le downloadeaza)
- treaba cu afisele o aveam si eu odata in minte,dar am sa recurg la asa ceva cand voi avea a real forum sa spun asa,deocamdata e doar un hobby,probabil va disparea,probabil nu :)

Inocent
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 1308
Joined: Fri Apr 10, 2009 12:16 am
Location: Timisoara
Contact:

Post by Inocent »

Daca el se simte bine,sa vorbeasca in continuare mult si prost.Am uitat sa iti spun ceva cristian.hh...atata timp cat un forum are subiecte interesante,tu crezi ca ar conta provenienta lui ? Parerea mea e ca nu prea ar conta...

Inocent
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 1308
Joined: Fri Apr 10, 2009 12:16 am
Location: Timisoara
Contact:

Post by Inocent »

Atunci chiar nu stiu ce ai vrut sa demonstrezi cu posturile anterioare,sincer.Intr-un viitor apropiat am sa imi caut o firma,momentan stau pe curu` meu.Multumesc pentru critica,constructiva intradevar :)

User avatar
unu'
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 2353
Joined: Wed Feb 11, 2009 10:50 am
Location: Militari
Contact:

Post by unu' »

eu nu inteleg conceptul de blog pe langa forum .. de ce ?
Siempre Fidelis

Boka
"TaTy"
Posts: 7247
Joined: Tue Feb 26, 2008 2:49 pm
Location: Craiova/Tg-Jiu
Contact:

Post by Boka »

unu' wrote:eu nu inteleg conceptul de blog pe langa forum .. de ce ?
poi cica pe blog ar aparea stirile despre care vrei sa discuti pe forum,sau ceva de genu
on:bafta cu forumu!

Inocent
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 1308
Joined: Fri Apr 10, 2009 12:16 am
Location: Timisoara
Contact:

Post by Inocent »

Informatia,stirea o pot publica si pe forum,si eu gandesc la fel,in fine.Multumesc B0ka...

Post Reply

Return to “Promovare/Download”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests