PROCONSUL, MOROMETZII, STIGMA, CORINA si ANIMAL X

Rock, reggae, r'n'b si orice alt gen muzical despre care simtiti nevoia sa discutati ... pe masura ce discutiile se vor segrega probabil vor aparea noi subforumuri

Moderator: .etalosed

Post Reply
User avatar
Gyno
un domn / doamna
Posts: 99
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Sun Nov 06, 2005 1:21 am
Location: Bucuresti
Contact:

PROCONSUL, MOROMETZII, STIGMA, CORINA si ANIMAL X

Post by Gyno »

PROCONSUL, MOROMETZII, STIGMA, CORINA si ANIMAL X

concerteaza pentru copiii bolnavi de cancer

Agentia In Your Mind sprijina concertul caritabil “Vreau sa traiesc!”, care va avea loc pe data de 12 decembrie 2005, ora 18:00, in Sala Mare a Palatului Copiilor din Bucuresti. Vor concerta timp de doua ore: PROCONSUL, MOROMETZII, STIGMA, CORINA si ANIMAL X.



Proiectul, initiat de Asociatia Societatea de Caritate Blythswood Romania, si-a propus sa sensibilizeze opinia publica la soarta copiilor romani care sufera de cancer, leucemie si alte boli grave, beneficiind si de sprijinul Spitalului de copii Marie Curie si al Asociatiei P.A.V.E.L. (Asociatia parintilor cu copii bolnavi de cancer si anomalii grave).



La concert au fost invitati cadrele medicale din Spitalul „Maria S. Curie”, persoane publice, artisti, sportivi, oameni de afaceri si din mass-media. Copiii bolnavi de cancer din Spitalul M.S. Curie, cei care se pot deplasa, impreuna cu un insotitor vor fi adusi la concert pentru a se putea bucura de spectacol.



Biletele costa 20 RON. Fondurile stranse din vanzarea biletelor vor fi administrate de o comisie, alcatuita din reprezentantii partenerilor, sponsorilor si cei ai artistilor.

- Peste 200 de copii diagnosticati cu cancer vor putea beneficia de tratament adecvat, iar familiile lor vor putea primi ajutor financiar.
I was never scared to die, fuck you the world is mine

Al Capowned

Post by Al Capowned »

ce pot sa zic...foarte frumoasa inititziativa...da` mai bine dau banii pe bilet shi nu ma duc barem` sa ajut shi eu cu ceva...in rest nu prea am de ce sa`mi achizitzionez belet :roll:

Baby`A
un domn / doamna
Posts: 52
Joined: Thu Jul 14, 2005 8:13 pm
Location: bucuresti
Contact:

Post by Baby`A »

da, e ceva sa ne mai putem gandi si la chestii de genu asta.... oricand m-as implica intr-o chestie d-asta(empatia functioneaza la mine)..doar ca din pacate...nu putem ajuta...pe toata lumea..dar..macar pt unii sa putem face ceva.
take care y`all
hai sictir

User avatar
DiF
fratele meu tu esti baiat
Posts: 142
Joined: Fri Aug 26, 2005 5:33 pm
Contact:

Post by DiF »

Uite k se mai intampla si lucruri mai bune....bravo lor :bow:

Post Reply

Return to “Alte genuri muzicale”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests