A murit Laura Stoica :|

Rock, reggae, r'n'b si orice alt gen muzical despre care simtiti nevoia sa discutati ... pe masura ce discutiile se vor segrega probabil vor aparea noi subforumuri

Moderator: .etalosed

DexStaR
The Drunken Master
Posts: 1964
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Sat Mar 11, 2006 10:08 am
Location: Balta Alba Salajeaaaaaaan
Contact:

Post by DexStaR »

intr-adevar o mare pierdere pt industria muzicala romaneasca...
avea atatea piese...un actor grabit...un actor grabit...si parca mai era si un actor grabit...toate hituri la vremea lor si chiar si dupa 20 de ani aparea pe la tv cu slagarul ei inegalabil...
RIP dar mai pacat e de copilul ei...cine stie ce raper sau b-boy respectat mai ajungea cand eram noi in carje...
RIP Tupac RIP ODB RIP Biggie RIP Dj Leacy
peepee in ya girl's eyebrow

User avatar
KwR
piesa gen
Posts: 494
Joined: Wed Nov 23, 2005 10:37 pm
Location: Captiva In Paradis
Contact:

Post by KwR »

R.I.P. Laura Stoica... cu intarziere k acum am vazut shi eu topicu`.... au fost vreo 3.000 de oameni la inmormantare... saraca... dupa ce s-a chinuit toata viatza sa faca copii.... :roll:
cand tu zici critici io zic man-ca-tori

gr@n@t@
rapperu vostru preferat
Posts: 205
Joined: Tue Feb 15, 2005 12:33 pm
Location: targu mures
Contact:

Post by gr@n@t@ »

dexstar wrote:intr-adevar o mare pierdere pt industria muzicala romaneasca...
avea atatea piese...un actor grabit...un actor grabit...si parca mai era si un actor grabit...toate hituri la vremea lor si chiar si dupa 20 de ani aparea pe la tv cu slagarul ei inegalabil...
RIP dar mai pacat e de copilul ei...cine stie ce raper sau b-boy respectat mai ajungea cand eram noi in carje...
RIP Tupac RIP ODB RIP Biggie RIP Dj Leacy
:?: trebuia sa fii comic? ca nu inteleg...
ImageImage

User avatar
sadclown
dimineata verific forumu
Posts: 760
Joined: Fri Mar 17, 2006 10:43 pm
Location: circus-dristor 2 via appia
Contact:

Post by sadclown »

in viata mea nu am vazut un circ mai mare cum a fost la inmormantarea laurei stoica.mi s-a facut o sila teribila.este aberant ce s-a intamplat acolo in acea zi.multi gura casca care nu aveau nici o treaba cu acel moment(ma intreb cati au venit cu sinceritate in suflet si cati.....nici nu stiu cum sa ii numesc),o lipsa de repect-chiar si pe ultimul drum- afisata acestei voci pe care industria muzicala nu a bagat-o in seama indeajuns de mult.
chiar este rusinos si amoral.
eu sunt mai socata de ce s-a intamplat dupa decat de moartea ei.ceea ce i s-a intamplat ma gandesc ca era de asteptat.atunci cand esti prea fericit si incepi sa te aduni,viata iti este secerata.
r.i.p laura stoica :arrow:
duceti-va in pastele mamii voastre
http://genencretzite.blogspot.com/

Post Reply

Return to “Alte genuri muzicale”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests