A murit Laura Stoica :|

Rock, reggae, r'n'b si orice alt gen muzical despre care simtiti nevoia sa discutati ... pe masura ce discutiile se vor segrega probabil vor aparea noi subforumuri

Moderator: .etalosed

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Post by Bazooka Joe »

offtopic:
blanquito wrote:offtopic:te uitzi la Drama din dragoste ca aia urmeaza pe Otv
de unde stii ma ce urmeaza? frecventezi postul?
muie copos

User avatar
Blanquito
eu sunt acela
Posts: 1686
Joined: Tue Jul 05, 2005 7:46 pm
Location: capat 19 girocului
Contact:

Post by Blanquito »

nu fregventez postu...nu prea am ce vedea la tv dar acolo.....mutam sa vad ce ii mai lauda pe Rapid :) si l-am vazut pe becali si sus ca a murit Laura Stoica si jos despre telenovela sau ce urma sa inceapa

User avatar
adapter
moderator astea
Posts: 3023
Joined: Tue Jan 04, 2005 4:59 pm
Location: Murfatlar
Contact:

Post by adapter »

R.I.P.

User avatar
ste faaan
serios, sunt ok
Posts: 458
Joined: Sun Jan 16, 2005 8:33 pm
Location: in bucale, mancatias! dristor in my heart!
Contact:

Post by ste faaan »

Laura Stoica si logodnicul ei, Cristian Margarescu, au murit ieri in jurul orei 21 in urma unui accident rutier petrecut la 40 de km de Bucuresti, pe soseaua spre Urziceni. Cei doi se indreptau spre Bucuresti, la volan aflandu-se Cristian Margarescu. O Dacie papuc care venea din sens invers a intrat pe contrasens, izbindu-se violent de Renault-ul Clio in care se afala cantareata. Laura Stoica si logodnicul ei, precum si soferul Daciei papuc au decedat pe loc, o a patra persoana aflata in Dacie fiind transportata de urgenta la spital.

Laura Stoica avea 38 de ani si aflase de curand ca este insarcinata in luna a treia, dupa ce ani de-a randul a crezut ca nu poate avea copii. Cristian Margarescu avea 36 de ani si era baterist in trupa cantaretei, cei doi logodindu-se in acest an de Dragobete. Pe 1 martie cantareata a anuntat ca este insarcinata, nunta urmand sa aiba loc in acest an.

Renumita cantareata s-a lansat in 1990 la festivalul de la Mamaia. Un an mai tarziu a fost declarata cea mai buna solista pop-rock, melodia ??€?Un actor grabit??€?, compusa de Bogdan Cristinoiu, fiind aleasa piesa anului. In perioada anilor 1987-1991 a participat la toate concursurile muzicale organizate in Romania pentru tinerele talente, Laura Stoica reusind foarte repede sa intre in preferintele publicului.

Laura Stoica ar fi implinit pe 10 octombrie 39 de ani.

r.i.p.
Image

User avatar
Rap_babe
tanar
Posts: 16
Joined: Sat Mar 04, 2006 9:21 pm

Post by Rap_babe »

Dumnezeu sa o ierte ce pot sa zic ... :( pe mine chiar ma cutremurat putin cand am auzit ca era insarcinata :roll:
Life on earth sucks..I think I will go back to hell ...

Stas
Tactical Genius
Posts: 690
Joined: Mon Oct 17, 2005 3:53 pm
Location: pwn shop

Post by Stas »

am ramas :| cand am vazut ...

:cry:

R.I.P
da

happyBABE
Sunshine
Posts: 236
Joined: Wed Jan 05, 2005 7:36 pm
Contact:

Post by happyBABE »

"si s-a mai stins pe cer o stea"...:(.... de curand chiar am ascultat o mel dea ei...
there is a mad girl in town

User avatar
Shutz
un harnic machitor
Posts: 544
Joined: Wed Feb 09, 2005 4:56 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Shutz »

Sa-i fie tarana usoara.
E unul din momentele in care incepi sa te indoiesti de faptul ca Dumnezeu ar exista.. si daca ar exista, unde e dreptatea?

User avatar
Chill Will
the funky man
Posts: 5019
Joined: Mon Jan 10, 2005 12:50 pm
Location: Smokin' weed & feelin' fine in my Lacville '79
Contact:

Post by Chill Will »

'theeee fuuccccckkkkk...mi-a sters careva postu!sa i se usuce ce-are mai scump ...
http://listen.radionomy.com/classic-rap.m3u Classic Rap radio 24/7 - 101% dopeness

Vicentiu
WebMasteraie gen
Posts: 1084
Joined: Thu Dec 16, 2004 8:02 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Vicentiu »

am vazut azi-noapte pe realitatea tv... nashpa sa dispara asa o familie, 3 persoane dintr-o data... RIP

User avatar
menthoru
dimineata verific forumu
Posts: 614
Joined: Tue Dec 14, 2004 5:50 pm
Contact:

Post by menthoru »

Imi pare rau ca pierdem artistii in moduri bizare, prostesti, ilogice. E pacat ca viata Laurei tocmai intrase pe un fagas bun. Life take wicked turns sometimes.

Sper ca amintirea ei sa ramana vie tuturor! Si sper asta pentru ca in primul rand a murit un om si se poate ca artistul sa nu moara niciodata!

User avatar
_rasta_girl_
fratele meu tu esti baiat
Posts: 169
Joined: Thu Aug 11, 2005 1:05 pm
Location: acolo.
Contact:

Post by _rasta_girl_ »

pacat...asta e...nu degeaba sa dus...sa-i fie tarna ushoara.
cand mana arata spre Rai, numai prostul se uita la deget...
http://ozanessme.blogspot.com/
http://rappace.ro/
http://yawn-si-spooke.uv.ro/

preacher
o viata pe forum
Posts: 4131
Joined: Mon Feb 14, 2005 3:40 pm
Location: forum

Post by preacher »

nu va intristati ca a murit ci mai degraba bucurati-va pentru viata ce a avut-o.
99.9%

User avatar
Kremlin
Still a Late Night fan
Posts: 1204
Joined: Wed Mar 23, 2005 10:54 pm
Location: Show a la Krem
Contact:

Post by Kremlin »

WaSp wrote: aflase de curand ca este insarcinata in luna a treia, dupa ce ani de-a randul a crezut ca nu poate avea copii
that`s just too much...am ramas un pic...:| ..knd am citit k demult vroia un copil.la preuniversitaria liceului meu,la proba de umor au cantat niste versuri de`ale laurei (intamplarea face k se potriveau pt piesa,nu avea nici o legatura cu decesul).knd s`a aflat ulterior k a murit,unul din actori a cerut un moment de reculegere.credeam k vor incepe romanasii sa rada...dar s`a pastrat liniste...Odihneasca`se in pace!
Show a la Krem @ Facebook:
Image

User avatar
starsky
tanar
Posts: 21
Joined: Sat Sep 17, 2005 7:55 pm
Location: peste mari si tari

Post by starsky »

...da. sunt atat de cut off from the news si acum am vazut si ... nici nu stiu ce sa spun. merci pt ca ati postat, e curios uneori de unde obtii informatii. odihneasca-se in pace... life is a fragile, wicked thing.

Post Reply

Return to “Alte genuri muzicale”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests