Switch to full style
Rock, reggae, r'n'b si orice alt gen muzical despre care simtiti nevoia sa discutati ... pe masura ce discutiile se vor segrega probabil vor aparea noi subforumuri
Post a reply

Re: Videoclipuri...

Wed Mar 20, 2013 2:29 pm

phpBB [video]

Re: Videoclipuri...

Fri Jun 07, 2013 8:41 am

phpBB [video]

Re: Videoclipuri...

Thu Jun 13, 2013 5:18 pm

phpBB [video]

Re: Videoclipuri...

Sun Jul 28, 2013 2:04 pm

chillax
phpBB [video]

Re: Videoclipuri...

Sat Dec 07, 2013 3:03 pm

tare si asta:

phpBB [video]

Re: Videoclipuri...

Sun Dec 08, 2013 9:59 am

tare si asta:

phpBB [video]

Re: Videoclipuri...

Mon Jan 27, 2014 8:10 pm

phpBB [video]

Re: Videoclipuri...

Mon Feb 10, 2014 5:43 am

^bagati-ai pula in ele CCTV-uri ca merg numai cand vor ei.
*ONTOPIC: tare melodia!

Re: Videoclipuri...

Sat Mar 08, 2014 8:25 am

fap fap fap
phpBB [video]

Re: Videoclipuri...

Mon Apr 07, 2014 6:32 pm

phpBB [video]

Re: Videoclipuri...

Mon Apr 07, 2014 7:53 pm

sandox wrote:fap fap fap
phpBB [video]


"Text: Maria Andrei Tiberiu, Velea Alexandru Ionut, Eremia Razvan"

Adica a fost nevoie de 3 insi sa scrie versurile astea? Ce a facut Deliric, i-a corectat punctuatia lui Velea?

Re: Videoclipuri...

Sun Jun 01, 2014 4:58 pm

phpBB [video]

Re: Videoclipuri...

Tue Aug 05, 2014 3:15 pm

Vybz Kartel - Beautiful Girl:
phpBB [video]

Re: Videoclipuri...

Fri Jan 23, 2015 2:00 am

phpBB [video]

Re: Videoclipuri...

Thu Jun 18, 2015 4:00 pm

tare asta:

phpBB [video]


are cateva versuri din asta:

phpBB [video]
Post a reply