[Chestionar] Ai face un feat. cu un manelist?

Rock, reggae, r'n'b si orice alt gen muzical despre care simtiti nevoia sa discutati ... pe masura ce discutiile se vor segrega probabil vor aparea noi subforumuri

Moderator: .etalosed

Ai face un feat. cu un manelist?

No FUCKING way
25
43%
Da, pentru expunere
2
3%
Da, pentru minim 1000 EU
11
19%
Da, ascult si manele, care e problema?
20
34%
 
Total votes: 58

User avatar
Gecko
rapperu vostru preferat
Posts: 208
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Wed Jun 18, 2008 9:13 pm

Post by Gecko »

vezi ca satul in care am vazut toate astea e ala in care stai si tu... :)... mai bine nu mai zici nimic ca mai rau intri la cioco
FOUS TA CAGOULE!!!

User avatar
Kaen Shine
Shiftee
Posts: 4274
Joined: Thu Mar 30, 2006 1:58 pm
Location: in your crib, deboed all yo bling
Contact:

Post by Kaen Shine »

ia, serios? ia pune o poza sa te vaz la fatza. si la urmatorul concert sau eveniment sa vii sa o dam parte-n parte ca toti zmeii de forum care cand m-au intalnit m-au luat cu kenshin fraateeeeee ce faci cuaeeeeeee hug hug
See this rap thing is all about the the bragadoccio
I check my rearview, emcees ain't gettin closer

User avatar
Gecko
rapperu vostru preferat
Posts: 208
Joined: Wed Jun 18, 2008 9:13 pm

Post by Gecko »

bine te astept eu pe tine la camin atf la alba iulia si mai vorbim acolo tot asa da frumuselule?:)
FOUS TA CAGOULE!!!

User avatar
Kaen Shine
Shiftee
Posts: 4274
Joined: Thu Mar 30, 2006 1:58 pm
Location: in your crib, deboed all yo bling
Contact:

Post by Kaen Shine »

:lol: ai inteles gresit coane, da in fine. eu faceam misto de superstaruri din tastatura, tu m-ai luat drept unu... whateva. si zi-mi si mie ce repari si roackeri ai vazut tu dansand pe manele in tg-mures si unde, ca m-ai facut extrem de curios.
See this rap thing is all about the the bragadoccio
I check my rearview, emcees ain't gettin closer

Foite_Smoking
tanar
Posts: 47
Joined: Thu Mar 26, 2009 2:57 pm
Location: Smoking
Contact:

Post by Foite_Smoking »

daca am ajuns sa discutam despre situatia mea materiala e clar ca esti prost. nu esti troll. esti prost. foarte prost. rupt in cur de prost. si ce-mi place cum te-ai gasit tu sa o dai la intors cand te-a luat gecko "la interval". adica nu-ti plac aia de se dau smardoi prin tastatura. dar nu vrei nici sa te duci sa vorbesti cu omul acolo unde te invita.

eu propun la urmatorul eveniment la care o sa ajungi si tu sa te batem toti. asa de distractie. ca ne-am plictisit la munca toata ziua. desi s-ar putea sa nu avem drumuri comune ca noi poate nu mergem la concertele de rep sa sustinem miscarea.

ce zici? ti-ar placea sa dansam pe Portugalia a lu' Salam pe capu tau?


LE: scuzeeeeeeeeeeee. nu iti vazusem inca semnatura. gata frate. intradevar. gata frate. deci... nu mai are rost. m-am lamurit cu tine. nu te mai obosi sa raspunzi. gata frate :) :) :) :) :) mancatas superioritatea ta de repar.

LEE: acum ti-am vazut si "locatia". si vreau sa zic doar












hahahahahahhahahahahahhahahahahahahahahhahaha
Last edited by Foite_Smoking on Sat Apr 18, 2009 12:37 am, edited 1 time in total.

User avatar
Kaen Shine
Shiftee
Posts: 4274
Joined: Thu Mar 30, 2006 1:58 pm
Location: in your crib, deboed all yo bling
Contact:

Post by Kaen Shine »

N-am dat-o bro deloc intoarsa :lol: Pur si simplu nu-mi place sa reiasa ca EU sunt genul ala de smardoi de dupa tastatura de care fac misto. Problema ta e ca esti atat de nesigur pe tine incat ai nevoie de pluralul ala ca sa iti aduni curaj sa-mi dai reply. Chestia cu somajul am zis-o la vrajeala ca sa te intarat da vad ca am nimerit-o :lol:

uite, cum imi revin din raceala asta trag o fuga pana in alba iulia ca sa ma bat cu un tip care m-a contrazis pe internet. happy?
See this rap thing is all about the the bragadoccio
I check my rearview, emcees ain't gettin closer

Foite_Smoking
tanar
Posts: 47
Joined: Thu Mar 26, 2009 2:57 pm
Location: Smoking
Contact:

Post by Foite_Smoking »

ba tu vezi ce ai la semnatura? ba baiatule... TU VEZI CE AI LA SEMNATURA? asta te intreb. spune-mi te rog ca n-ai mai mult de 16 ani.

User avatar
Kaen Shine
Shiftee
Posts: 4274
Joined: Thu Mar 30, 2006 1:58 pm
Location: in your crib, deboed all yo bling
Contact:

Post by Kaen Shine »

27 and counting motherfucker. De ce nu renunti? Zi, gata, renunt. Sa te trec pe raboj fraere 8) muhaha. I love me!
See this rap thing is all about the the bragadoccio
I check my rearview, emcees ain't gettin closer

Foite_Smoking
tanar
Posts: 47
Joined: Thu Mar 26, 2009 2:57 pm
Location: Smoking
Contact:

Post by Foite_Smoking »

1. 27 and counting motherfucker. - nu stiu ce numeri
2. De ce nu renunti?Zi, gata, renunt. - sa renunt la ce?
3. Sa te trec pe raboj fraere Cool muhaha. - habar nam ce zici
4. I love me! - in sensul fizic?

User avatar
Kaen Shine
Shiftee
Posts: 4274
Joined: Thu Mar 30, 2006 1:58 pm
Location: in your crib, deboed all yo bling
Contact:

Post by Kaen Shine »

normal ca n-ai habar. n-ai habar nici de faptul ca se pune cratima aia acolo, da acuma o sa ma intrebi ce e aia cratima. Nu stii ce inseamna raboj fiindca in copilaria ta nefericita nu ti-au pus o carte de povesti ai tai in mana, cel mai probabil ai crescut cu jetix si minimax, cel mai probabil nu esti in stare sa scrii dupa dictare o fraza mai lunga de 3 propozitii fara sa faci 5 greseli de ortografie, in schimb ai intrat pe threadul asta ca sa iti demonstrezi superioritatea pe care stii prea bine ca n-ai de un' s-o scoti. Zi tuş! :lol:
See this rap thing is all about the the bragadoccio
I check my rearview, emcees ain't gettin closer

Foite_Smoking
tanar
Posts: 47
Joined: Thu Mar 26, 2009 2:57 pm
Location: Smoking
Contact:

Post by Foite_Smoking »

deci ce trebuie sa intelegi tu, e ca eu pot sa scriu cum vrea pula mea si tu tot esti mai prost. nu neaparat decat mine. ci decat orice fiinta vie sau moarta.

esti atat de prost incat confunzi o piata cu un oras. poate o sa intelegi de ce zic asta.

esti atat de prost incat iti pui semnatura aia de necautat/nebagat in seama.

esti atat de prost incat nu sti de ce ai deschis threadu asta.

si lista poate continua numai citind ce ai scris in ultimul post.

eu zic asa. te las pe tine sa castigi (ce crezi tu ca castigi, ce-o fi lucrul asta din capul tau pt care tu vrei sa imi arati mie ca tu esti superior) daca imi dai un pm cand mergi la un concert ceva unde ne potrivim si merg si eu. si stai in fata mea 10 minute sa rad si eu.

Foite_Smoking
tanar
Posts: 47
Joined: Thu Mar 26, 2009 2:57 pm
Location: Smoking
Contact:

Post by Foite_Smoking »

hai ba saracule cu replica. ca parca erai ala de ma facea sa zic gata frate. futuz rasa ta de plictisit. vreau sa ma culc. zi imi dai pm?

NskY
#
Posts: 7066
Joined: Wed Apr 04, 2007 7:22 pm

Post by NskY »

daca ajungeti prin alba dati un semn, ca dau o bere invingatorului 8)

Foite_Smoking
tanar
Posts: 47
Joined: Thu Mar 26, 2009 2:57 pm
Location: Smoking
Contact:

Post by Foite_Smoking »

nui mai zice astuia de alba ca iar intelege altceva. lasal in linistea din capul lui. nul perturba. (uite ti-am dat vre-o 6-7 greseli sa te mai legi de ele, sa nu zici ca nu sunt baiat)

User avatar
Kaen Shine
Shiftee
Posts: 4274
Joined: Thu Mar 30, 2006 1:58 pm
Location: in your crib, deboed all yo bling
Contact:

Post by Kaen Shine »

noapte buna puiutz. cred ca urmatorul concert la care merg e nova, deci daca ai drum pe acolo te astept in moshpit :lol: dar oricum clanul meu de ninja isi ascute katanele deja, si daca intervine vreun concert exceptional venim cu dubele si o sa conjugi verbele cu hemoglobina proprie, pe trotuar! Gy'eah! :lol:
See this rap thing is all about the the bragadoccio
I check my rearview, emcees ain't gettin closer

Locked

Return to “Alte genuri muzicale”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests