1 decembrie / KST si Criss Blaziny

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

User avatar
IonCuVaca
un domn / doamna
Posts: 89
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Wed Nov 23, 2005 12:58 pm
Location: Underground

Post by IonCuVaca »

Super tare show`ul...mi`a placut ce am auzit......mi`a placut pogo`ul, mai ales bucata in care m`am implicat...........plus k am avut prim plan la bataia intre alea doua...eram kiar in baie cand s`au luat la cafteala...am vazut shi continuarea din fatza scenei...:D Pace!
O Mie De Vorbe Nu Fac Un Ban

User avatar
BeautifulSandra
una buna
Posts: 69
Joined: Fri Dec 02, 2005 11:21 pm
Location: Bucuresti

:)

Post by BeautifulSandra »

beeey cum de am ratat bataia damn anyhow...concertu' sooper reushit samor lume buna atmosfera....de ar fi aja mereu...eh...las k vine joi...d abea ajtept:D
SDK Crew....
Image

Baby`A
un domn / doamna
Posts: 52
Joined: Thu Jul 14, 2005 8:13 pm
Location: bucuresti
Contact:

Post by Baby`A »

a iesit marfa :) cat despre alea care s-au batut..cred ca a fost doar o caterinca sa atraga atentia..ca s-au impacat cam rpd.. :)
hai sictir

User avatar
GANi
Hadesse
Posts: 388
Joined: Tue Dec 28, 2004 2:40 pm
Location: Av.
Contact:

Post by GANi »

Asta comentam si noi, in toaleta se bateau si cand au iesit se pupau :-? Oricum, vad ca majoritatea comenteaza mai mult de alea decat de concertu` in sine...

DiSu
tanar
Posts: 33
Joined: Wed Jan 05, 2005 12:01 pm
Location: Constanta
Contact:

Post by DiSu »

un concert ok ... da ..piesa cu SHAU ..e fenomen ..hgahhahahhahahahahhaa ...de la Rogue nu am inteles nimik .... microfonu la barbie :) .... tare ...n-am vazut cand se bateau pizdele ...hehe ... :))

User avatar
KwR
piesa gen
Posts: 494
Joined: Wed Nov 23, 2005 10:37 pm
Location: Captiva In Paradis
Contact:

Post by KwR »

da... nici io n-am intzeles nimic din ce a zis Rogue... decat vreo 3-4 cuvinte... shi.. nu pot sa-mi dau seama unde dreaq eram cand s-au batut alea.... :roll:
cand tu zici critici io zic man-ca-tori

User avatar
sunrah
.
Posts: 5371
Joined: Mon Jan 31, 2005 11:26 pm
Location: a satellite, bitch!

Post by sunrah »

Extrem de interesant... pare nespus de rau ca am pierdut un fight a la ladies :roll:
Unde dracu am fost...
you just never know when you're living in a golden age.

happyBABE
Sunshine
Posts: 236
Joined: Wed Jan 05, 2005 7:36 pm
Contact:

Post by happyBABE »

lolzaraie frate:))nu a fost bataie pe bune...chiar a fost la caterink:).....suntem super prietene....dar am ars-o mai dubios.......in seara aia ...... vroia mishel sa ii zic ceva si tot nu intzelegea ca nu am ceva sa ii zic......si chiar a fost caterink:P....doar ne-am imbrancit nitzel........si o arde toata lumea cu fel de fel de scenarii.....am si dormit impreuna in noaptea aia :)...si faza de la baie a fost ca atunci cand am deschis usa i-am dat din greseala un cot in gura ca nusth ce vroiam sa fac....multzumitzi?:)kiss mishel...next time...ne batem in ciocolata
Last edited by happyBABE on Sat Dec 03, 2005 1:19 pm, edited 1 time in total.
there is a mad girl in town

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Post by Bazooka Joe »

da da...si eu vin sa filmez
muie copos

User avatar
sunrah
.
Posts: 5371
Joined: Mon Jan 31, 2005 11:26 pm
Location: a satellite, bitch!

Post by sunrah »

=))))))))))))))))))

tu erai zuza? hahaah. protagonista unei seri ca-n filmele americane. cand vin vreau sa te vad in cioco.. dar stii de care.. dinaia cu alune intregi sa fie si putina durere cand iti dai gramada.. ia vezi kombat ce rezolvi pentru eventul de "2 ani"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
you just never know when you're living in a golden age.

happyBABE
Sunshine
Posts: 236
Joined: Wed Jan 05, 2005 7:36 pm
Contact:

Post by happyBABE »

:)si 10x gani pt ca ai fost singura care a lamurit faptul ca chestia cu bataia a fost exagerata ..si nu a fost decat o faza:).&kiss sunny:)
there is a mad girl in town

User avatar
Michelle
tanar
Posts: 43
Joined: Wed Jan 05, 2005 6:52 pm

Post by Michelle »

baaaa.... ce bolnavi suntetzi ma.... ce sa zic.. fiind prietene f bune n permitem multe... si dak ilink imi trage una in bot sau io ii pun mana in gat nu e nimik... io speram sa nu se comeneteze atata... ma rog...

User avatar
Michelle
tanar
Posts: 43
Joined: Wed Jan 05, 2005 6:52 pm

Post by Michelle »

Baby`A wrote:a iesit marfa :) cat despre alea care s-au batut..cred ca a fost doar o caterinca sa atraga atentia..ca s-au impacat cam rpd.. :)
esti exagerata.. sa te iei d mana cu preacher k si el vede situatia la fel

User avatar
Michelle
tanar
Posts: 43
Joined: Wed Jan 05, 2005 6:52 pm

Post by Michelle »

aaa.. ilink.. next time nu ma mai intereseaza ce faci.. cred k nu itzi dai seama cum stau lucrurile...

preacher
o viata pe forum
Posts: 4131
Joined: Mon Feb 14, 2005 3:40 pm
Location: forum

Post by preacher »

da ... preacher asta e distrus rau ... dar stie el c a vazut acolo :) ... "cot" din greshala? :)

pacat ca a fost putina lume...la pogo trebuiau muuuuuuuuulti...ceva gen cum a fost la concertu lu piele sau la lansarea COMPILATIEI .....

mie mi-a placut prestatia lui Rogue ....
99.9%

Post Reply

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests