2 ANI - concert party HADES

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

MeHigh
adevarat sa mor de nu
Posts: 350
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Tue May 10, 2005 12:08 am
Location: E.U.
Contact:

Post by MeHigh »

hai mah nu mai imi faceti sange rau...iar am ratat un concert super tare...:(((( dc Euuuuuuuuuuu???:(((((((((
vand...

User avatar
The Golden Jubilee
Undercover-ul lui Dracu
Posts: 689
Joined: Tue May 03, 2005 7:39 pm

Post by The Golden Jubilee »

kytuleeeeeeeeee ai baut neashteptat de putzin ....ce speriat erai cand te`am chemat la mine ....credeai k abuzez de tine sau ce? =)))

User avatar
muerto
tanar
Posts: 2
Joined: Thu Oct 13, 2005 8:31 am
Location: CLUJ_MARSEILLE
Contact:

Post by muerto »

i was there for 1 hour when criss sings and after piele and then i left.... by the way there was a girl who wanted to put fire on my coat :evil: nice music but i had to go back to cluj thats why i had to leave soon, but it is soooo nice party... congratulation hades and thnx to all who went there peace MUERTO
BORN 2 DIE

User avatar
ste faaan
serios, sunt ok
Posts: 458
Joined: Sun Jan 16, 2005 8:33 pm
Location: in bucale, mancatias! dristor in my heart!
Contact:

Post by ste faaan »

muerto wrote:i was there for 1 hour when criss sings and after piele and then i left.... by the way there was a girl who wanted to put fire on my coat :evil: nice music but i had to go back to cluj thats why i had to leave soon, but it is soooo nice party... congratulation hades and thnx to all who went there peace MUERTO
No ablo ingles!!!

cat am stat - a fost tare concertu'! BIGAP-cum se zice... 8)
Image

User avatar
CapsunICa
fratele meu tu esti baiat
Posts: 166
Joined: Sat Dec 18, 2004 12:28 am
Location: Constangeles

Post by CapsunICa »

:connencter:
Am inaintat in Hip-Hop cu expresia " ma doare-n pula" sunt un pericol social...de prima clasa, nu de prima mana ! :lol:

User avatar
menthoru
dimineata verific forumu
Posts: 614
Joined: Tue Dec 14, 2004 5:50 pm
Contact:

Post by menthoru »

Genial. Eveniment de nota 1000. Public numeros, inimos. Muzica de cea mai buna calitate. Sunet bun, prestatii excelente. LA MULTI ANI!

wanna
tanar
Posts: 20
Joined: Mon Feb 07, 2005 11:38 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by wanna »

a fost tare ... la fel ca si penisul unuia care il avea scos din pantaloni, chiar in randul 2 ... nu l-am vazut pe butch ca sa-i spun, si mai tarziu si-l bagase omu' la loc in pantaloni.
Image

User avatar
CapsunICa
fratele meu tu esti baiat
Posts: 166
Joined: Sat Dec 18, 2004 12:28 am
Location: Constangeles

Post by CapsunICa »

loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
Am inaintat in Hip-Hop cu expresia " ma doare-n pula" sunt un pericol social...de prima clasa, nu de prima mana ! :lol:

User avatar
menthoru
dimineata verific forumu
Posts: 614
Joined: Tue Dec 14, 2004 5:50 pm
Contact:

Post by menthoru »

wanna wrote:a fost tare ... la fel ca si penisul unuia care il avea scos din pantaloni, chiar in randul 2 ... nu l-am vazut pe butch ca sa-i spun, si mai tarziu si-l bagase omu' la loc in pantaloni.
Sper sa nu mai dai ochii cu el pe la evenimente ca daca il recunosti, a belit-o ... urat, rau de tot.

preacher
o viata pe forum
Posts: 4131
Joined: Mon Feb 14, 2005 3:40 pm
Location: forum

Post by preacher »

pai probabil ala era scopu pt care il scosese...sa o beleasca :)

felicitari pt prestatie peshte.... nu mai stiu dak am apucat sa iti dau berea dupa concert ca eram prea beat si nu mai tin minte :)
99.9%

User avatar
menthoru
dimineata verific forumu
Posts: 614
Joined: Tue Dec 14, 2004 5:50 pm
Contact:

Post by menthoru »

mersi frumos preach. nu am apucat sa bem berea, dar timp mai e destul. this is just the beginning.

User avatar
sunrah
.
Posts: 5371
Joined: Mon Jan 31, 2005 11:26 pm
Location: a satellite, bitch!

Post by sunrah »

obiter dicta... primul eveniment HADES RECORDS la care am fost prezenta, nu regret ca acesta a fost primul, dimpotriva!
Bonum vinum laetificat cor hominis! Mi-a placut foarte mult vinul si tortul, de-o savoare cum nici la mama acasa nu ai parte, vinul chiar mi-a redat elanul de care aveam nevoie la un moment dat, fapt care m-a facut sa inchin...

In vino veritas. Image Iunctis viribus.

Toate aceste amanunte ar fi fost neesentiale, daca atmosfera, unele persoane (vezi din jos) nu m-ar fi binedispus intr-un asa hal. N-am sa uit aceasta seara de 16 decembrie, eveniment memorabil. Gatul, implicit glasu-mi este distrus, dis-de-dimineata cand am ajuns in Resita, am sunat la taxi pentru a ma deplasa mai usor spre casa, ningea greu. Saraca doamna de la relatii clienti, m-a intrebat de trei ori locatia respectiv destinatia, abia abia m-a inteles. Ceea ce a fost pentru mine cu adevarat delectabil, poarta un nume: Turntable Science, lor le datorez raguseala care m-a cuprins. Faibo mama, cand am vazut ca vinyl'ul cu ajutorul caruia ai antrenat atmosfera e Stones Throw, mi-a zambit sufletul! Ca mc, cel care m-a lasat perplex, ca artist, ca om, ca suflet - a fost Raku - No Comment! Pentru mine, aceasta este una dintre Bucuriile vietii, sa-i aud pe cei patru demiurgi prestand. Nu imi pot alege cuvintele pe care acestia le merita, nu pot infatisa, evoca acest event la adevarata lui valoare, a fost serafimic, dupa cum puteti vedea in urmatoarea poza - Kondamnat in extaz, cred ca spune tot...

Flagrante delicto. Image Gloria victis !

Ad Multos Annos, Hades!
you just never know when you're living in a golden age.

User avatar
_rasta_girl_
fratele meu tu esti baiat
Posts: 169
Joined: Thu Aug 11, 2005 1:05 pm
Location: acolo.
Contact:

Post by _rasta_girl_ »

si totusi...cine era tipu ala cu dreaduri mumoase? :oops: :) ...de vineri ma tot sacaie :P ...(nu ozo :lol: )...a stat si langa ozo...da`...cine era... :( ..
cand mana arata spre Rai, numai prostul se uita la deget...
http://ozanessme.blogspot.com/
http://rappace.ro/
http://yawn-si-spooke.uv.ro/

K-pleaH
un domn / doamna
Posts: 64
Joined: Wed Dec 07, 2005 6:01 pm
Location: Severin -> Bucuresti -> Londra
Contact:

Post by K-pleaH »

Si la mine a fost tot primul eveniment Hades si chiar ma bucur k am fost vineri seara in B52..super tare concertul...mie mi`a placut ...numai bine si mult succes in continuare...

Singura chestie care m`a enervat au fost prostii aia 4 care au urlat ca descreieratii "mafia mafia" si "muie" si parca am urlat mai cu pofta la bucata lui piele de pe Zecemiale, k toti de altfel...si dupa aceea s-au carat prostalaii aia...k nu i`am mai auzit sau vazut...ma rog...

Preacher...tu erai rupt de beat...mi`ai dat o sticla de bere desi nu prea meritam...nu prea mai stai tu exact care e treaba pe akolo...


Kombat merci mult k mi l`ai scapat pe tampitu de Leasa...raman dator...
dead man walkin`...

User avatar
CapsunICa
fratele meu tu esti baiat
Posts: 166
Joined: Sat Dec 18, 2004 12:28 am
Location: Constangeles

Post by CapsunICa »

Shi eu de ce nu te-am vazut? :cry:
Am inaintat in Hip-Hop cu expresia " ma doare-n pula" sunt un pericol social...de prima clasa, nu de prima mana ! :lol:

Locked

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests