FINALA BATTLE

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

Leasa
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 1027
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Fri Jan 07, 2005 12:49 pm

Post by Leasa »

Waspy8.0 wrote:Ron....(heh........tu esti dubios.......toate la vremea lor......inclusiv tu...........tare freza tho`......... :roll:
foarte foarte dubios... "spui despre mine ca... (ce spunea adversarul)" si-apoi urma o replica fara absolut nicio legatura... (pe multi i-a prostit poate... pe mine nu :roll: )

User avatar
toXatoo
tanar
Posts: 2
Joined: Mon Feb 28, 2005 11:03 am
Location: pa' scaun
Contact:

Post by toXatoo »

Felicitari tuturor concurentilor, organizatorilor si prezentatorulor. Aforic, kiar ai fost cel mai bun. Respekt pt. toti ca au avut tupeu sa urce pe scena si sa spuna ce au avut de spus.
A fost cel mai adevarat show care l-am vazut pana acum si probabil nu o sa mai vad altul la fel pana la battle-ul de anu' viitor.

Daca puteti sa mai puneti si voi filmari (filehost sux) si cu celelalte battle-uri, in special finala care a rupt tot, si session-ul de la sfarsit !!

Pace si respekt, super show
Pace !!!

User avatar
meekay
fratele meu tu esti baiat
Posts: 157
Joined: Sat Aug 20, 2005 10:37 pm
Location: mai acana...
Contact:

Post by meekay »

Hehe traiasca frl :mrgreen:
Sa vada si baietii din provincie o finala de battle Hades style (pacat ca o vad inregistrata :roll: ).
wut if i wuz white? :?
turn ya other cheek and i'll break ya fuckin chin
so many whack rappers out here i don't know where to aim at

n-am ba, pleaca :?

User avatar
AnToniO
rapperu vostru preferat
Posts: 258
Joined: Sat Dec 25, 2004 7:40 pm
Location: Foarte aproape de sectia de politie..
Contact:

Post by AnToniO »

Maed1 wrote:... ah si inca ceva: cine plm se crede arssura asta? urata atitudine din partea lui....nush c i-o fi zis baiatu' ala d langa scena, dar indiferent d c i-a zis, nu trebuia sa reactioneze asa...el a pierdut, pt ca s-a facut d kkt....sincer sa fiu, sunt satul d fazele astea ale lui gen "eu d cand faceam Hiphop, tu ..." .........Dragonu i-a zis-o bine: "t dai mare ca faci Hiphop d 10 ani is nu ai nici o realizare!!!" ......
eu unu il detest rau d tot
In primul rand esti cacat , pt ca NU ai tupeu sa-i spui in fata asta. In al doilea rand baiatu` ala l-a injurat de mama ceea ce nu avea legatura cu ce se intampla in seara aia si nu se face.
D-aia Arssura are un mesaj pentru tine : "Tu nu o sa fii decat unul care face comentarii ... iar eu cel care compune! .. deci ramai un bagator de seama care nu are ce cauta pe scena ci doar in spatele ei ! "

Si din partea mea , mai du-te-n pula noastra NIMICULE !!!
Last edited by AnToniO on Sat Dec 17, 2005 6:32 pm, edited 1 time in total.
Image

aforic
fratele meu tu esti baiat
Posts: 128
Joined: Wed Mar 02, 2005 2:40 am

Post by aforic »

daca ar shti arssura ce poate baiatu ala care l-a injurat nu shtu cat ar mai comenta ..la fel si voi...ala rupe 15 mc ca voi..sincer...deci...nu mereu ce sta in spatele scenei nu si compune......comentarii de prisos....ciao!

Don Ice D.i.A
adevarat sa mor de nu
Posts: 372
Joined: Sat Jun 04, 2005 12:49 am
Location: Habar n-am

Post by Don Ice D.i.A »

In primul rand esti cacat , pt ca ai tupeu sa-i spui in fata asta.
defapt e o calitate :roll:

User avatar
KwR
piesa gen
Posts: 494
Joined: Wed Nov 23, 2005 10:37 pm
Location: Captiva In Paradis
Contact:

Post by KwR »

sunt de acord cu tine emi :D l-am auzit shi eu aseara pe baiatu` ala... shi e mai bun k arssura clar :)

iar faptu` k ai tupeu sa-i spui cuiva in fatza ce crezi despre el, dupa parerea mea este intr-adevar o caliate... eshti kiar carnat dak nu ii spui... shi o arzi cu el tovarashi astea shi il vb de rau in fatza altora... asha e de kkt.. :| :roll:
cand tu zici critici io zic man-ca-tori

CreeruMic
fratele meu tu esti baiat
Posts: 119
Joined: Wed Dec 22, 2004 5:59 pm
Location: incap
Contact:

Post by CreeruMic »

Limita de 5 downloaduri / 24 ore a fost atinsa.
Pentru a putea downloada nelimitat timp de 30 de zile trebuie sa upgradati contul. :cry:

Se poate face ceva ?!? :cry:

In legatura cu Arssura... nu stiu cati prieteni adevarati ar putea sa aiba un om ca el... dar cu siguranta e prea arogant pentru cat de putin poate... eu, unul, si multi altii nu-l inghitim ;)
Pe un alt forum CreeruMic wrote:... Intr-adevar acum avem un campion adevarat care reprezinta cum se cuvine, frate, ODD-ul... nu mai vreau sa aud si la anu': "Eu dau rime pe loc tu te caci pe tine de fel// Daca tot ai fata de cur ma lasi sa-mi bag pula-n el !?" :ron: ...deci rime pe loc, inteleg, dar de 10 ani aceleasi rime pe loc ?!... :twisted: oricum, la mine omu' a picat pe pata oarba...

Soarentabil
/\/\/\/
Posts: 1179
Joined: Fri Jul 08, 2005 3:15 pm
Location: Aici

Post by Soarentabil »

Limita de 5 downloaduri / 24 ore a fost atinsa.
Pentru a putea downloada nelimitat timp de 30 de zile trebuie sa upgradati contul

si la mine la fel scrie :(

Waspy8.0
rapperu vostru preferat
Posts: 264
Joined: Thu Apr 21, 2005 9:26 pm
Location: dincolo...

Post by Waspy8.0 »

Hahaha...itzi zic io ce s-a intamplat....am facut o mica vizita eu cu kondamnat mesei...pe care am incins cateva ekipe de...AMATEURSSSSSS...hah...tare...uitasem de faza asta :lol:

Vicentiu
WebMasteraie gen
Posts: 1084
Joined: Thu Dec 16, 2004 8:02 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Vicentiu »

Cu Waspy I-am rupt pe toti!! :butch2:

Iar m-au durut mainile 2 zile... :?

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Post by Bazooka Joe »

pana la aparitia pozelor si filmarilor inchid acest topic ca sa nu deviem totusi de la battle la fussbal si alte nazbatii

Image

momentan asta..restul pozelor maine ca trebuie putin prelucrate 10x gani
muie copos

Vicentiu
WebMasteraie gen
Posts: 1084
Joined: Thu Dec 16, 2004 8:02 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Vicentiu »


User avatar
AngeL
tanar
Posts: 6
Joined: Mon Oct 31, 2005 11:56 pm
Contact:

Post by AngeL »

weee....in sfarshit au aparut pozele mult ashteptate..de unii ;;)
:bow: multzumim!!! :D

User avatar
adapter
moderator astea
Posts: 3023
Joined: Tue Jan 04, 2005 4:59 pm
Location: Murfatlar
Contact:

Post by adapter »

a zis cineva o rima "ai pula asa mica ca te-ai pisat pe coaie" sau ceva de genu?

Post Reply

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests