Joi 22 decembrie / KST si USM

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

User avatar
IonCuVaca
un domn / doamna
Posts: 89
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Wed Nov 23, 2005 12:58 pm
Location: Underground

Post by IonCuVaca »

nu imi pare rau k am dat banii pe intrare....a ieshit frumos cu toate ca am fost 30 cu tot cu barmanii :D ....cat despre kst shi usm...bravo mah a ieshit bine ...un "+" pt undermen shi aforic care mi`au placut mai mult 8) ...

P.S. poate data viitoare potzi sa itzi cantzi shi u strofa ...No`Mo shtie :mrgreen:
O Mie De Vorbe Nu Fac Un Ban

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Post by Bazooka Joe »

au fost mai mult de 30 (au fost chiar 60 de platitori) :) nu asta e relevant :) stiam ca nu va veni multa lume, deh, sarbatori, studentii acasa, frig afara :) ... chiar daca erau 5 insi tot cantam...a fost si nebunia noastra...unora le place sa cante ;)
ma bucur ca unora le place sa asculte ce cantam noi
Sarbatori fericite tuturor

ps: as vrea sa ii multumesc si pe aceasta cale lui Ovidiu care a venit de fiecare data cand l-am chemat si a fost alaturi de noi acolo ... 10x dawg
Last edited by Bazooka Joe on Fri Dec 23, 2005 1:59 pm, edited 1 time in total.
muie copos

preacher
o viata pe forum
Posts: 4131
Joined: Mon Feb 14, 2005 3:40 pm
Location: forum

Post by preacher »

fuck overtime :) ... ca faceam si io cat 2 p acolo dak veneam :D
99.9%

User avatar
Michelle
tanar
Posts: 43
Joined: Wed Jan 05, 2005 6:52 pm

Post by Michelle »

mai bine nu :))))))

User avatar
Michelle
tanar
Posts: 43
Joined: Wed Jan 05, 2005 6:52 pm

Post by Michelle »

happyBABE wrote:una cu paru mai scurt cumva?:)
nu domne k io m`am tirat rpd.. si ma mai bagam in ei.. era una cu paru lung in fatza mea d a picat p scena la un mom dat..

User avatar
Dj Skid
adevarat sa mor de nu
Posts: 317
Joined: Wed Jan 26, 2005 9:42 pm
Location: intr-un aleman gonind pietrat
Contact:

Post by Dj Skid »

ba,nimeni nu a zis nmk si de baietii care au mixat...cam urat.eu zic cau pus ft tare:D mare sus pt miulm si borac cel original....
Music expresses feeling and thought, without language; it was below and before speech, and it is above and beyond all words

User avatar
GANi
Hadesse
Posts: 388
Joined: Tue Dec 28, 2004 2:40 pm
Location: Av.
Contact:

Post by GANi »

Am ajuns si io pe la 22:45 :))))) Se auzea de afara una din piesele mele preferate de la USM ("Ea") si io eram la intrare, muncindu-ma sa deschid usa care se blocase =)) Pacat ca n-a fost mai multa lume, dar chiar a fost tare atmosfera aia... restransa gen. :) Cel mai mult mi-a placut ca au cantat "De ce?"... :)

De asemenea, tare rau session-u` lu` Aforic :shock:. Si Waspy mi-a placut cum a dat, chill asa. :)

User avatar
Borac_cel_original
un domn / doamna
Posts: 82
Joined: Wed Dec 21, 2005 9:45 am
Location: pe un scaun recaro de urs

Post by Borac_cel_original »

mda...cu toate ca in romania,parerea mea,dj-ii sunt mai putini decat mc-ii ,dar mult mai valorosi,nimeni nu observa asta...nu uitati ca din cauza dj-ilor care puneau muzica pe la partyuri pe la finele anilor 70 peste care se mai gasea cate un mc sa dea ce-i trecea lui prin cap atunci ,avem hiphop....nu din cauza mc-ilor care dadeau fara negativ....a nu se intelege gresit...nu am nimic, doamne fereste ,cu mc-ii....am ceva cu lumea care nu gusta dj-ul ala din spate care da cu mana pe rotile invartitoare si face sa se auda muzica dupa care dau toti din cap...de la dj vine muzica nu din boxe.... :twisted:
one good thing about music,when it hits you feel no pain

B ob
M arley and the
W ailers

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Post by Bazooka Joe »

lumea trebuie cultivata in acest sens... e o discutie lunga si de amploare ... totul e sa avem rabdare...timpul de obicei le rezolva pe toate
muie copos

User avatar
Peter Pan
moderator astea
Posts: 381
Joined: Fri Dec 17, 2004 3:56 pm
Location: Kingston, Jamaica

......

Post by Peter Pan »

cuvant
Agent Orange

User avatar
KwR
piesa gen
Posts: 494
Joined: Wed Nov 23, 2005 10:37 pm
Location: Captiva In Paradis
Contact:

Post by KwR »

deci pace pentru oamenii de la platane :D

:cry: :cry: :cry:
cand tu zici critici io zic man-ca-tori

User avatar
Ovidiu
tanar
Posts: 17
Joined: Sat Dec 25, 2004 3:55 pm
Location: B ucuresti erceni

Post by Ovidiu »

Sarbatori trasnite tuturor, eu m-am simtit foarte bine din nou , alaturi de voi. Ma bucura sa vad ca evenimentele iau amploare si ma refer aici la deschiderea cu digeii si la final...chestiile spontane , gemseshanurile alimenteaza spiritul :)
Numai bine tuturor va ureaza cel mai raper dintre roackeri:D
Ovidiu si FaiboX impotriva mafiiiei

Post Reply

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests