KST, USM si Optic in Craiova [club Z]

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Post by Bazooka Joe »

poate cate putin din toate... poate ca duminica nu e o zi oportuna de concerte...
hai sa inchidem topicul si sa discutam despre ce va fi nu despre ce a fost.
muie copos

Dj HUMANkut
un domn / doamna
Posts: 93
Joined: Fri Jun 10, 2005 4:59 pm

Post by Dj HUMANkut »

Underman ....au fost afise ...si numele trupelor care au cantat respectiv USM si KST ...dar Duminica a fost ziua de kko ...pt ca toti au zis ..nu ma duc frate ca maine incepe scoala ...le e frica de sccoala ...:)) oricum vinerea e o zii excelenta lumea iese in oras numai este prb cu elevii(si ios elev dar am fost la concert :P ) cat despre public sunt multi care asculta HipHop desi este el mainstream sau gangsta sau orice alta arie .....dar daca le pui mare pe afish CONCERT HIP-HOP nu conteaza cine canta ei vin ...doar ca le place HH ...si Hades are ceva ascultatori paici si mai ales verita,Usm K(a)ST,Carbon Dagga si nu numai ...pace o sa fie data viitoare sper showu rupere ...pace
U.R.S.S 4Life !
(Underground Rap South Squad)

User avatar
underman
tanar
Posts: 30
Joined: Fri Jan 28, 2005 11:46 pm
Location: Underground Sud Berceni
Contact:

man

Post by underman »

omule ce pot sa zic, stiu ca te-ai chinuit cu tovarasii tai sa iasa bine si imi pare rau ca nu a fost multa lume, oricum organizarile nu prea ies bine niciodata din prima, dar daca vrei sa creezi un nucleu acolo ai de tras tare ... propaganda, spalarea creierelor and shit... un mic site pt trupele de acolo care tb incurajate etc ... nu te lasa ai rabdare si urmeaza modelul kondamnatului, acest baiat care a venit dintr-o zona departata si a pus ceva pe picioare ... go go gooo

Post Reply

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests