BATTLE + USM si I.L. / 19 ian / SAGA no. 1

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

Vicentiu
WebMasteraie gen
Posts: 1084
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Thu Dec 16, 2004 8:02 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Vicentiu »

si eu la 7:30 ...altcineva? :lol:

Daniel-San
Splashinator
Posts: 1000
Joined: Thu Dec 08, 2005 11:27 pm
Location: the land of gang bang.. Dr.Taberei

Post by Daniel-San »

eu ar trebui sa ma scol la 6:30 ca sa plec la munca...dar pana la urma cred ca de la concert...ma duc asha mort la serviciu... :lol:
Image
Image

preacher
o viata pe forum
Posts: 4131
Joined: Mon Feb 14, 2005 3:40 pm
Location: forum

Post by preacher »

eu ma SCOL si cand dorm... de trezit zilnic la 7 ... iar evenimentul de joia trecuta intradevar a fost tare ... felicitari Interventi Lirice si USM pt un spectacol frumos, felicitari participantilor la battle ....
cea mai tare faza a fost a lui Knox "Tu ai un coi, noi avem 3" ... or som' like that ... :) ...
99.9%

User avatar
KwR
piesa gen
Posts: 494
Joined: Wed Nov 23, 2005 10:37 pm
Location: Captiva In Paradis
Contact:

Post by KwR »

shi eu ma trezesc la 6.30 shi vin in fiecare joi da` nu pot sa stau nu ptr k ma trezesc devreme am alte probleme tehnice... cu mama... k eu sunt mica shi nu am voie noaptea in cluburi cu vagabontzii :D
cand tu zici critici io zic man-ca-tori

User avatar
dumbinos
rapperu vostru preferat
Posts: 240
Joined: Fri Jul 15, 2005 5:59 pm
Location: bucarest
Contact:

Post by dumbinos »

Intr-adevar lumea s-a obisnuit sa vina la concert si sa plece imediat dupa ... poate nu gusta o muzica hip hop care se aude si inainte si dupa concert ... nu stiu ce sa zic
pai asa cam asa e... e greu sa multumesti pe cineva care are acasa tone de muzica punandu'i sa asculte aceleasi viniluri (gen alea cu nonphixion, etc) care circula pe la noi de pe vremea cand s-au adus primele viniluri in tara... e pur si simplu plictisitor.
or fi ele vinilurile trendy pt marea majoritate... dar intre a asculta a n' oara o muzica slaba de pe vinil si a asculta muzica noua si buna fie ea si din winamp, eu as fuge ca dracu de prima varianta

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Post by Bazooka Joe »

dumbinos wrote:
Intr-adevar lumea s-a obisnuit sa vina la concert si sa plece imediat dupa ... poate nu gusta o muzica hip hop care se aude si inainte si dupa concert ... nu stiu ce sa zic
pai asa cam asa e... e greu sa multumesti pe cineva care are acasa tone de muzica punandu'i sa asculte aceleasi viniluri (gen alea cu nonphixion, etc) care circula pe la noi de pe vremea cand s-au adus primele viniluri in tara... e pur si simplu plictisitor.
or fi ele vinilurile trendy pt marea majoritate... dar intre a asculta a n' oara o muzica slaba de pe vinil si a asculta muzica noua si buna fie ea si din winamp, eu as fuge ca dracu de prima varianta
Muzica nu se pune de pe vinyl, decat sa zicem timp de juma de ora pentru warm-up ... muzica e pusa din calculator si zic eu ca e destul de variata ... totusi dat finnd ca e o seara de joi si suntem intr-un club nu putem pune chestii ascultabile doar acasa ... cred ca intelegi ideea . Poate ar fi buna ideea de seri dedicate si cred ca asta voi si face

ps: sa va astepti joia asta inainte si dupa concert la muzica west-gangsta sau cum vreti sa-i ziceti, mai veche sau mai noua
muie copos

User avatar
menthoru
dimineata verific forumu
Posts: 614
Joined: Tue Dec 14, 2004 5:50 pm
Contact:

Post by menthoru »

Asa ca pentru gangsterii de la Verita si KTN :))

O.N.
dimineata verific forumu
Posts: 672
Joined: Fri Mar 11, 2005 3:29 pm
Location: Constanta
Contact:

Post by O.N. »

nu exista niste filmari de la battle ? :mrgreen:

Anto.
Psycho
Posts: 1040
Joined: Sun Sep 04, 2005 7:18 pm

Post by Anto. »

O.N. wrote:nu exista niste filmari de la battle ? :mrgreen:
BA DA!

Battle Off Da Dome TagTeam - Materiale video @ www.streetmusic.tk - Sectiunea 'Download'!

O.N.
dimineata verific forumu
Posts: 672
Joined: Fri Mar 11, 2005 3:29 pm
Location: Constanta
Contact:

Post by O.N. »

hefaistos wrote:
O.N. wrote:nu exista niste filmari de la battle ? :mrgreen:
BA DA!

Battle Off Da Dome TagTeam - Materiale video @ www.streetmusic.tk - Sectiunea 'Download'!
mie imi intra pe pagina de la raifaizan banc...ma rog...sper sa rezolv problema :oops: ... :)

User avatar
KwR
piesa gen
Posts: 494
Joined: Wed Nov 23, 2005 10:37 pm
Location: Captiva In Paradis
Contact:

Post by KwR »

shi mie :lol:
cand tu zici critici io zic man-ca-tori

Post Reply

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests