Dj Dox, Dj Undoo, Faibo X in Constanta

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

User avatar
CapsunICa
fratele meu tu esti baiat
Posts: 166
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Sat Dec 18, 2004 12:28 am
Location: Constangeles

Post by CapsunICa »

si..imi cer scuze k am uitat sa ii felicit pe bajeti ... bv dox,undoo si faibo ... dar niciodata nu e prea tarziu :P
Am inaintat in Hip-Hop cu expresia " ma doare-n pula" sunt un pericol social...de prima clasa, nu de prima mana ! :lol:

User avatar
kif
pleau
Posts: 1239
Joined: Mon Dec 13, 2004 12:52 pm
Location: Pipera-Dr.Taberei. Stiu orice straduta care le leaga. Daca fac o ora inseamna ca le stiu si altii.

Post by kif »

pacat...mi-a parut rau cand am auzit ca au fost putini...mai ales cand ma gandesc la cat cara saracii la platanele alea sa te cari cu ele sa ai grija sa nu pateasca ceva pm nu prea merita efortu...si lumea nu vine ca o arde gen:"hai frate nu merg al freaky freaky aia...ma plictisesc..." faza e ca majoritatea nici nu inteleg ce se petrece acolo si poate mai bine ca nici nu vin si prezenta lor e la fel de plictisitoare...imi pare rau dar totusi nu exista inca o cultura de dj din ce vad io si multi nu o ard decat pe partea de emcee si nu mai contopesc grafu si dj-ing-u in preferintele lor...deci pana la urma tot de educatie e vb nush...poate timpu o sa le rezolve si p-astea :)
Image

User avatar
GANi
Hadesse
Posts: 388
Joined: Tue Dec 28, 2004 2:40 pm
Location: Av.
Contact:

Post by GANi »

Pt. toti "reparii" din Constanta carora le e prea lene sa mearga la un show hh adevarat si prefera in timpu` ala doar sa stea pe forumuri sa-si dea cu parerea si sa observe cum se duce pe pula miscarea hh din Romania, fara ca ei sa-si aduca nici cea mai mica (,) contributie la ea (macar prin prezenta la concerte, atunci cand au posbilitatea)... acel binecunoscut mesaj terminat in "uie"!!! Pt. cine credeti fratilor ca au venit oamenii aia atatea sute de km si si-au rupt spatele carand pick-up-uri, mixere si viniluri? Daca voi credeti ca exclusiv pt bani, atunci puteau sa tina show-ul in Bukale si sa nu se mai complice atat, nu? Macar aveti bunu` simt si nu mai comentati ca nu se face nimic pt. comunitatea hh... Se face poate prea mult decat merita... Si se cam face degeaba :(

User avatar
kitu
serios, sunt ok
Posts: 423
Joined: Sat Jan 08, 2005 12:21 am
Location: constanta
Contact:

Post by kitu »

bravo undoo
bravo faibo x
bravo dox


daca nu se supara vreounu din voi ....
data viitoare (daca va fii o data viitoare) puteti specifica de la cat la cat tine concertu` ?
de exemplu` : de la 12 la 1 (si acasa)
word ! preacher wrote : kitu e eroul meu

User avatar
djdox
un domn / doamna
Posts: 65
Joined: Thu Jan 06, 2005 4:36 pm
Location: worldwide
Contact:

Post by djdox »

:!: :!: :!: am aflat pana la urma raspunsul la intrebarea :"pana la urma de ce am venit la constanta?".
daaa....ca sa luam trenul de dimineata spre bucuresti,ca oricum n-aveam bagaje. Dimineata trebuia sa iau din gara de nord o vesta fluorescenta a celor de la rebu,ca aveam o combinatie cu ea,trebuia sa o schimb pe un tricou cu 50 cent.
ahh...pai nu avem cum sa stim cat tine concertul,bagam pana dam lumea afara din incinta. 8).
legat de afise,promovare & so on... probabil au crezut ca lumea va afla ca si data trecuta din gura in gura,limba-n limba,etc...
sincer nu stiu ce promovare au facut ,sau daca . si oricum nu era treaba noastra asta. Ce a tinut de noi,am facut,inclusiv posturi pe net.
I'm good . I know it. So.... FUCK YOU ,SHOW ME THE MONEY!

Post Reply

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests