RIP Griffins

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

User avatar
menthoru
dimineata verific forumu
Posts: 614
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Tue Dec 14, 2004 5:50 pm
Contact:

Post by menthoru »

Jaxxx wrote:Da...asta e...oricum acum poate cei ce traiesc viata pe net si fac hip hop pe net or sa'si dea seama ca din cauza lor un clun de hip hop s'a inchis.SA VA FIE RUSINE.....imi bag **** in acei net'hip hop'eri...PACE!

PS:Ar trebuie sa le dati suturi in *** daca vin intr'un alt club in care se vor organiza regulat manifestari gen...serios...kknarilor!!

PS2:Nu am fost in fiecare sapt in Griff dar de fiecare data am platit!!!!

Jaxxx-evolution9000-
Esti penibil mah! Aveam mai mult respect pentru tine candva ... Cum kkt iti permiti sa faci tu pe ofticatul si sa servesti lectii despre net'hip hop'eri cand TU NU VII ... ur fake ... Nu mai gasi vina acolo unde si tu esti printre vinovati ... Usor e sa va scuzati comportamentul de kkt ...

Bla bla bla ... "Nu am fost in fiecare saptamana" ... si atunci de ce kkt vorbesti!?

happyBABE
Sunshine
Posts: 236
Joined: Wed Jan 05, 2005 7:36 pm
Contact:

Post by happyBABE »

naspa frate......
R.I.P. Griff......
evenimente sa mai fie=))
there is a mad girl in town

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Post by Bazooka Joe »

Hai sa nu degeneram discutia...a venit cine a dorit..nu e obligat nimeni ...daca s-a ales sa se redeschida Griffinsul in alta locatie inseamna ca inca sunt sperante... asa ca fiti constructivi nu distructivi.
muie copos

No Mo'
Lucky Striker
Posts: 519
Joined: Sat Jan 15, 2005 10:24 pm
Location: BUCURESTI - DIHAM
Contact:

Post by No Mo' »

Griffins nu cred ca s-a inkis dat. faptului ca nu venea lume... kiar venea... Nu aveau de ce sa-l inkida din cauza asta... poate sa-l reprofileze.
Cred ca i-au inkis pompierii... sau au facut babele de deasupra reclamatzie... Asa ca nu va mai aruncatzi voi cu kesti gen "nu vine lumea"...
Adevaru' e ca unii prefera sa zica pe net "cum a fost?!?!? Data viitoare vin...", dar si data viitoare se iveste ceva... o durere de masea, nu te lasa mama, ai examen pste o luna, tzi-e lene, sau si mai rau... nu-tzi place hip-hop-ul.
restecp 2 Hades Rec., Club Griffins, New S.R. ... si la astia care veneatzi pe-acolo... si ne stim din vedere.
Image

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Post by Bazooka Joe »

Sa nu exageram .. lumea venea in 2 maxim 3 zile pe sapt in rest era pustiu :) ... crede-ma ca se mergea in pierdere de la infiintare si pana-n prezent tot asa :)
muie copos

User avatar
Jaxxx
tanar
Posts: 46
Joined: Fri Dec 17, 2004 8:24 pm
Location: bucuresti
Contact:

Post by Jaxxx »

Frate nu mai te da gasca sau ratzoi...pe bune acum...eu sunt penibil ptr asa vreau...nu ptr ca ai observat tu "desteptule"....daca ai sa'mi spui ceva spune'mi in fata nu pe forum....si ca sa iti spun eu de ce o mai ard pe forum uneori?...de plictiseala si la caterinka....sa fac misto de voi astia care va agitati...oricum SA VA FIE RUSINE......n'am chef de replici gen "esti de kkt" sau "fake" ori copilarii din astea de 2 lei...nu ma atinge cu nimik ptr ca ma doare'n *** de parea ta si a altor persoane...CLAR!Eu sunt nebun frate...fac la misto totul...a arde'ti aiurea voi fara sens...eu o ard asa ptr ca asa vreau.....ma distrez cu voi...ma amuz cand vad ce idioti sunt unii(ma plictisesc la servici frateeeeee,nu am ce sa fac).....prefer sa fiu injurat decat aplaudat...iti las tie aplaudele..mentore(vb aia tu fiind un mentor ar trebui sa te urmez,nu?)Eu stau la misto pe forum,nu respir aer din forum...nu mai fiti atat de guralivi.Eu vorbesc ptr ca stiu ce vb si kombat stie la ce ma refer cand spun ca o fac la misto...ESTI NEINTERESANT OMULE.....m'ai enervat cu afirmatiile tale proaste...tine'le p[tr tine...nu te'a rugat nimeni sa faci asta si nici nu te'am platit ptr asta.....vrei bani cumva?...hai ca deja m'am sictirit rau de tot...DA ASTA A FOST UN MAREEEEEE OFF TOPIC....e vina mea....am terminat...PA!



PS:Nu mai are rost nimik....nici macar sa dai reply la off topicul meu...te deranjezi degeaba....spune'mi in fata daca asta simti.




Jaxxx-evolution9000-
ce a fost odata nu v'a mai fi...

User avatar
Jaxxx
tanar
Posts: 46
Joined: Fri Dec 17, 2004 8:24 pm
Location: bucuresti
Contact:

Post by Jaxxx »

kombat scuze ptr asta dar nu mai pot sa tin in mine frate atatea tampenii...m'am saturat si sictirit de tot kkt in care suntem..PACE!




Jaxxx-evolution9000-
ce a fost odata nu v'a mai fi...

wanna
tanar
Posts: 20
Joined: Mon Feb 07, 2005 11:38 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by wanna »

Mie chiar imi pare rau de griffins, chiar venem la fiecare evenimet ... lipseam doar cand eram plecata din Bucuresti. Si stiu persoane care abia asteptau ziua de maine ... ar fi cantat RAPARTA :(
Last edited by wanna on Wed Mar 16, 2005 2:17 pm, edited 1 time in total.
Image

vickdasick
tanar
Posts: 48
Joined: Tue Dec 21, 2004 1:35 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by vickdasick »

are rost?...eu nu cred k are...sa imi zic parerea?....neah...eu mergeam aproape in fiecare zi...pt ca pe langa hiphop avem acolo prieteni...si cum am mai ziso...era ca o a doa casa...pula mea...am fost aseara...cand a fost de fapt ultima...si...cand am plecat...mi sa rupt inima ...sloboz...REVENIM CU FORTE NOI SI SA MOARA BIBI DAK NU O SA RUPEM PIZDAN 10 tot respectu pt CATA de la coma patronu, pt matze ca ne cacam pe noi de ras cand era el la bar, si pentru restu...care "o ardeau sistematic " pacolo...

abia astept noua locatie...
Gangsta' Rap

User avatar
umma
un domn / doamna
Posts: 64
Joined: Sun Jan 09, 2005 2:25 pm
Location: Campia Libertatii
Contact:

Post by umma »

sunt fana griffins...din iulie de cand l-am descoperit nu cred ca a trecut vreo sapt in care sa nu fi fost acolo..macar o zi/sapt...ma gandeam cu groaza ce ar fi daca se inchide, dar de cand era club hh si venea lume era prea frumos....si totusi s-a inchis :cry: :cry: :cry:

Vicentiu
WebMasteraie gen
Posts: 1084
Joined: Thu Dec 16, 2004 8:02 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Vicentiu »

mdeah, e chiar jenibil ca dam vina una pe altii acum, fiecare are problemele lui si motivele lui sa nu vina sau sa nu poata veni mereu... consider ca o parte de vina avem fiecare dintre noi... insa, ma abtin de la alte comentarii...

RIP Griffins, traiasca noua locatie, oricare ar fi ea si sper ca vom face fiecare putin mai mult, ca pentru noi facem!

User avatar
k-rina
tanar
Posts: 16
Joined: Fri Jan 14, 2005 8:20 pm

Post by k-rina »

Nahpa ca s-a inkis ... era mic shi frumos ... intim gen :( Oricum initziativa merita toate aplauzele kiar e un risc sa faci un club de hh la noi ... oamenii sunt putzini shi cu buzunarele largi doar la propriu ... din pacate asta e
Oricum cred ca nu conteaza atat locatzia cat evenimentu in sine ... I`m gonna miss Griffins tho`...


P.S. Jaxxx kiar vorbeshti in plus ca ce chestie zici tu ca s-a inkis clubu din cauza celor care o ard pe net ? Shi io o ard pe net so ? Sunt din Constantza shi am mers in Griffins de mai multe ori ca tine asha ca sheaaareeap ! If u got nuthin` to say than don`t say nuthin` :evil:

User avatar
dj omega
un domn / doamna
Posts: 66
Joined: Tue Jan 18, 2005 11:28 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by dj omega »

pacat pt griffins ... si totusi mergem inainte indiferent daca club`u in care se vor organiza evenimente se va numi b52 sau oricare altu ...

k sa`l ajut un pic pe kombat ... b52 e pe langa cismigiu ... cum vii pe elisabeta de la universitate spre opera , la stanga imediat dupa liceul gh. lazar ... e o strada care urca ... mergeti pe strada aia si clubu o sa`l gasiti imediat dupa intersectia cu stirbei voda ...

mergem inainte si nu are rost sa ne bagam unele chestii in nuj cine etc. pt k intr`un fel si noi avem o parte de vina k nu l`am populat in serile in care nu era nici lansare de album , concurs de trupe etc ...


pace !

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Post by Bazooka Joe »

am inceput sa sterg din mesaje...
muie copos

User avatar
Jaxxx
tanar
Posts: 46
Joined: Fri Dec 17, 2004 8:24 pm
Location: bucuresti
Contact:

Post by Jaxxx »

Ma bucur :twisted: :P PACE!



Jaxxx-evolution9000-
ce a fost odata nu v'a mai fi...

Post Reply

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests