Folosim cookie-uri pentru a va putea oferi cea mai buna experienta in utilizarea website-ului. Cookie-urile sunt fisiere stocate in browserul dvs si sunt utilizate de majoritatea website-urilor pentru a permite personalizarea experientei dvs web. Daca dati click pe "ACCEPT", inseamna ca sunteti de acord cu folosirea cookie-urilor. Accept

Cand un concert prin Bacau?

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

Cand un concert prin Bacau?

Postby Kremlin » Wed Mar 30, 2005 9:08 pm

Yo nu prea am cum sa plec din oras la un concert rap in Bucuresti sau alt oras in mare parte datorita varstei si parintilor...so aveti ceva planificat in curand pt Bacau? I fuckin hope so :lol: .so...holla when y'all can, k? peace!
Show a la Krem @ Facebook:
Image
Kremlin
Still a Late Night fan

Liked in: 0 post

Postby Bazooka Joe » Wed Mar 30, 2005 9:09 pm

CU toate ca poate te dezamagesc nu prea exista sanse prea curand ...din ce am inteles in zona nu prea exista public pt asa ceva
muie copos
Bazooka Joe
trendy guy

Postby Kremlin » Wed Mar 30, 2005 9:12 pm

:D exista,exista...nu este problema...rapperi mai la tot pasu'...din kte am vazut yo...pe bune sunt f multi ascultatori d hip-hop...deci, nu sunt multe sanse,huh...anyway, lifes has it's ups and downs and shit...bafta in continuare,anyway...re5spect!
Image
Kremlin
Still a Late Night fan

Postby Bazooka Joe » Wed Mar 30, 2005 9:14 pm

O sa incerc sa iau legatura cu cineva din bacau, comunitatea hh de acolo ... caci singuri e greu de facut ceva nestiind pe nimeni in zona. Oricum eu sunt sceptic in privinta publicului pentru hip hop underground
muie copos
Bazooka Joe
trendy guy

Postby Kremlin » Wed Mar 30, 2005 9:24 pm

no p bune...se askulta...knd vb cu baetasii d pe aici, ma intrebau c rap askult<io-s mai mult cu cel comercial..u know..em and stuff,da askult si mult unda> si le rasp k cel mai comercial.iti zic fo real: TOTI imi ziceau: "lasa ba astea comerciale; underground c ai?".vb serios se askulta mult hip-hop...si underground si comercial...well, u do your thing, cause u r the best at it 8) .peace, man! keep it real/that's da deal/keep it cool, that's da rule :lol: ! and i'm out......
Image
Kremlin
Still a Late Night fan

Postby Kremlin » Mon Jun 06, 2005 3:15 pm

ma, pe cuvantul meu...cat pot sa ma zgarai pe fata cand aud: "kst in x-club, interventii lirice in deschiderea lui raku",etc....vreau si io la bucale :cry: :cry:
Image
Kremlin
Still a Late Night fan

{ QUICK_REPLY }

Return to Ştiri / Evenimente / Shop-uri