Cand un concert prin Bacau?

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

Post Reply
User avatar
Kremlin
Still a Late Night fan
Posts: 1204
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Wed Mar 23, 2005 10:54 pm
Location: Show a la Krem
Contact:

Cand un concert prin Bacau?

Post by Kremlin »

Yo nu prea am cum sa plec din oras la un concert rap in Bucuresti sau alt oras in mare parte datorita varstei si parintilor...so aveti ceva planificat in curand pt Bacau? I fuckin hope so :lol: .so...holla when y'all can, k? peace!
Show a la Krem @ Facebook:
Image

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Post by Bazooka Joe »

CU toate ca poate te dezamagesc nu prea exista sanse prea curand ...din ce am inteles in zona nu prea exista public pt asa ceva
muie copos

User avatar
Kremlin
Still a Late Night fan
Posts: 1204
Joined: Wed Mar 23, 2005 10:54 pm
Location: Show a la Krem
Contact:

Post by Kremlin »

:D exista,exista...nu este problema...rapperi mai la tot pasu'...din kte am vazut yo...pe bune sunt f multi ascultatori d hip-hop...deci, nu sunt multe sanse,huh...anyway, lifes has it's ups and downs and shit...bafta in continuare,anyway...re5spect!
Show a la Krem @ Facebook:
Image

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Post by Bazooka Joe »

O sa incerc sa iau legatura cu cineva din bacau, comunitatea hh de acolo ... caci singuri e greu de facut ceva nestiind pe nimeni in zona. Oricum eu sunt sceptic in privinta publicului pentru hip hop underground
muie copos

User avatar
Kremlin
Still a Late Night fan
Posts: 1204
Joined: Wed Mar 23, 2005 10:54 pm
Location: Show a la Krem
Contact:

Post by Kremlin »

no p bune...se askulta...knd vb cu baetasii d pe aici, ma intrebau c rap askult<io-s mai mult cu cel comercial..u know..em and stuff,da askult si mult unda> si le rasp k cel mai comercial.iti zic fo real: TOTI imi ziceau: "lasa ba astea comerciale; underground c ai?".vb serios se askulta mult hip-hop...si underground si comercial...well, u do your thing, cause u r the best at it 8) .peace, man! keep it real/that's da deal/keep it cool, that's da rule :lol: ! and i'm out......
Show a la Krem @ Facebook:
Image

User avatar
Kremlin
Still a Late Night fan
Posts: 1204
Joined: Wed Mar 23, 2005 10:54 pm
Location: Show a la Krem
Contact:

Post by Kremlin »

ma, pe cuvantul meu...cat pot sa ma zgarai pe fata cand aud: "kst in x-club, interventii lirice in deschiderea lui raku",etc....vreau si io la bucale :cry: :cry:
Show a la Krem @ Facebook:
Image

Post Reply

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests