VeritaSaga, KST si KaTaNa - 31 august la Universitate

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

User avatar
Dia
un domn / doamna
Posts: 98
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Mon May 15, 2006 8:26 pm
Location: Bucuresti

Post by Dia »

Mie mi-au placut si Snails...si cateva piese ale celor de la Pistol cu Capse... :) LOST au fost criminali...criminali la propriu ... ! :?
Am ajuns in timpul concertului Nimeni Altu, a rupt omu....ce power are...foarte tare a fost ! KST imi plac din ce in ce mai mult ...sunt fana :D pentru Verita a meritat asteptarea in frig de-a lungul celor 4 concerte rock dinaintea lor ! Super atmosfera ! Imi pare rau ca n-am prins KaTaNa .

User avatar
tux
since '91
Posts: 1311
Joined: Fri Aug 12, 2005 7:55 pm
Location: ROMAN // NT
Contact:

Post by tux »

Radio Lynx a transmis concertul. Daca s-a inregistrat va anunt.

Fiti RAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAI :evil: :x :twisted:

Laurentiu-San
SE RETRAGE LA DEPOU
Posts: 655
Joined: Wed Mar 09, 2005 9:39 am
Location: BKL (numele asta l'am dat eu si l'a preluat si gigi la masina...)
Contact:

Post by Laurentiu-San »

Dia wrote:Mie mi-au placut si Snails...si cateva piese ale celor de la Pistol cu Capse... :) LOST au fost criminali...criminali la propriu ... ! :?
Am ajuns in timpul concertului Nimeni Altu, a rupt omu....ce power are...foarte tare a fost ! KST imi plac din ce in ce mai mult ...sunt fana :D pentru Verita a meritat asteptarea in frig de-a lungul celor 4 concerte rock dinaintea lor ! Super atmosfera ! Imi pare rau ca n-am prins KaTaNa .
omg...dia... :D doamne de cand nu te'am mai vazut :D ...

priciar a cantat?

User avatar
The Golden Jubilee
Undercover-ul lui Dracu
Posts: 689
Joined: Tue May 03, 2005 7:39 pm

Post by The Golden Jubilee »

UnderCover wrote: POSHTA MANANCA CACAT!

No Mo'
Lucky Striker
Posts: 519
Joined: Sat Jan 15, 2005 10:24 pm
Location: BUCURESTI - DIHAM
Contact:

Post by No Mo' »

Gratzy, ai fost si tu p-acolo? :lol: 10x 4 da picz.

Da, vad ca mai multi au fost de aceeasi parere cu mine... rockerite de 14 ani, destul de frustrate as zice, cu manifestari in acelasi ton.
Si-a venit VeritaS pan' la urma... :( :( :(
Image

Vicentiu
WebMasteraie gen
Posts: 1084
Joined: Thu Dec 16, 2004 8:02 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Vicentiu »

Arrrrrrrrrrrrrhhhhhhhhhhhhh.... Ziuaaaaaaaaaaaa de maaaaaaaaaaaaineeeeeeeeeeeee!!! Arhhhhhhhhhhh! LOST SUCKS! La fel si aia cu Pokemonu... poate nu stiu eu sa apreciez muzica rock la adevarata ei valoare, dar recunosc si eu de la o posta cand unii sunt VARZA! :x

Rep, n-am prins decat VeritaS... Jhivago a fost la inaltime, a sculat paru' pe mine, mai ceva ca Fanta de lamaie... sesiunea de bere de la Urine, a rulat grav! :lol:

Gratzy
tanar
Posts: 11
Joined: Sat Mar 04, 2006 12:56 pm
Contact:

Post by Gratzy »

No Mo' wrote:Gratzy, ai fost si tu p-acolo? :lol: 10x 4 da picz.

Da, vad ca mai multi au fost de aceeasi parere cu mine... rockerite de 14 ani, destul de frustrate as zice, cu manifestari in acelasi ton.
Si-a venit VeritaS pan' la urma... :( :( :(




da am fost akolo 8) daaaa il uitasem pe pokemonu caruia ii iesea burta pe afara :lol: :lol: :lol: cat am putut sa raddddd :lol: :lol: :lol:

Vicentiu
WebMasteraie gen
Posts: 1084
Joined: Thu Dec 16, 2004 8:02 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Vicentiu »

Gratzy wrote: daaaa il uitasem pe pokemonu caruia ii iesea burta pe afara :lol: :lol: :lol: cat am putut sa raddddd :lol: :lol: :lol:
si se misca ca retardatii aia de la casa de copii... ca aurolacii... :caramizi:

User avatar
Dia
un domn / doamna
Posts: 98
Joined: Mon May 15, 2006 8:26 pm
Location: Bucuresti

Post by Dia »

Dino wrote: omg...dia... :D doamne de cand nu te'am mai vazut :D ...

priciar a cantat?
de vreo 3 saptamani....waaaa....it's been a long time :lol:
priciar a cantat ...mai ales la LOST...stia toate versurile si agita frenetic steagul pe care si-l achizitionase ! a vrut sa urce si cu ei pe scena...da nu l-au lasat organizatorii ca nu avea parul destul de lung :roll:
KO....sigur de la VeritaSaga s-a sculat paru` pe tine ? Ca ar mai fi cateva variante :lol:

Vicentiu
WebMasteraie gen
Posts: 1084
Joined: Thu Dec 16, 2004 8:02 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Vicentiu »

Dia wrote:KO....sigur de la VeritaSaga s-a sculat paru` pe tine ? Ca ar mai fi cateva variante :lol:
bravo... da-ma de gol! :butch2:

User avatar
Dia
un domn / doamna
Posts: 98
Joined: Mon May 15, 2006 8:26 pm
Location: Bucuresti

Post by Dia »

:roll: adica ? ma refeream la frig...evident ! ca erai cam subtire imbracat ! that's all ! :roll: nu stiu la ce te referi :lol:

User avatar
menthoru
dimineata verific forumu
Posts: 614
Joined: Tue Dec 14, 2004 5:50 pm
Contact:

Post by menthoru »

Tin sa multumesc tuturor care au sustinut artistii Hades Records la evenimentul respectiv. N-am sa judec partea rock a publicului. Pentru ca sunt oameni si acolo ce stiu sa aprecieze muzica buna, indiferent de gen. Astfel de oameni au venit si ne-au felicitat. Exista uscaturi in orice padure. Pacat ca persoanele ce se manifestau cel mai urat erau de sex feminin, ca nu le pot spune fete sau femei.

Multumire speciale:
1. Kombat pt. suport.
2. Maerry, prea mult respect sa poata fi pus in cuvinte.
3. Undoo pentru asistenta tehnica.
4. Gasca Hades care facut atmosfera.
5. Nimeni Altu, pentru ca-l "doare o mana"
6. Vexx ca a dat din cap si mi-a mai trecut tracul :)
7. No Mo' & DZA ca fac treaba buna si fara ei KaTaNa nu exista.

A fost un super spectacol la capitolul hip-hop pentru o cauza mai mult decat nobila. E uimitoare lupta de gherila si intimidarile la care se dedau jigodiile anti-romanesti din Basarabia. Am fost prezent cu draga inima.

User avatar
awaky
i'm the scatman
Posts: 4737
Joined: Wed Mar 22, 2006 1:16 pm

Post by awaky »

Nimeni Altu' la ce ora a cantat ? :roll: yo am venit pe la 8 ..am prins pokemonii aia si Verita si m'am tirat acasa ca nu m'ai puteam de frig :D

gaia_child
tanar
Posts: 22
Joined: Sun Jun 18, 2006 11:36 pm
Contact:

Post by gaia_child »

Mar1oneTa wrote:Nimeni Altu' la ce ora a cantat ? :roll: yo am venit pe la 8 ..am prins pokemonii aia si Verita si m'am tirat acasa ca nu m'ai puteam de frig :D
nimeni altu' a cantat pe la 5.30 ,cam asa...:) a fost introdus de unu care tinuse un discurs : " in continuare , formatia nimeni altu' " :lol:
foarte tari katana , kst , veritasaga(a meritat asteptarea... am indurat frigul si pe LOST :lol: -...era unu' in fata mea imbracat intr.o camasa cu flori , care batea din palme si ... doamne , nu pot descrie in ce hal facea... era penal =)) - ... felicitari pentru prestatii ! :D
" Definesc viata : un drum sangeros catre moarte,
Pavat cu beton ,tentatii,gloante si sperante desarte..."

User avatar
Marijuana
tanar
Posts: 6
Joined: Thu Apr 20, 2006 6:46 pm

Post by Marijuana »

Pacat k verita c cantat doar 5mel da ma bucur k au fost noi :lol: Super tare! :D :D
Grave la bougie sur les vitres du R.E.R MARIJUANA avec un putain d'decor

Post Reply

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests