Constanta: I.L., Funktastics si DJ Sonia

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Constanta: I.L., Funktastics si DJ Sonia

Post by Bazooka Joe »

Cum am zis vine vara etc etc ...si am zis sa mai face ultimele 2 concerte ...trebuia sa fie VeritaSaga ... nu s-a putut ..deh oamenii mau au si munci:)
So there it is:
..:: Interventii Lirice - care tocmai au terminat un e.p. si il veti asculta in premiera + piese mai vechi pe care poate unii din voi le stiu
...:: FunkTastics - Moses si Serafim (secondati la productie de Semizeu si Cracku) ... i-ati mai auzit dar individual...acum sunt in echipa ...n-o sa lipseasca nici piesele vechi :D
..:: si nelipsitul DJ Sonia care va face acolo treaba
muzica inainte si dupa concert va fi hip hop ... asta e o promisiunea din partea subsemnatului :D

Image
muie copos

User avatar
blindless
PIESA
Posts: 375
Joined: Wed Jan 05, 2005 10:55 pm
Location: In The Jungle!!!

Post by blindless »

iiiii ... ce mumos ... nu vin :( :(
"I needed to be here...But then i wanted to be here with you...And it's killing me to know that you'll never believe that..."
Image

User avatar
ste faaan
serios, sunt ok
Posts: 458
Joined: Sun Jan 16, 2005 8:33 pm
Location: in bucale, mancatias! dristor in my heart!
Contact:

Post by ste faaan »

weekend plin pt. Hades!
samabata - Constanta - Club K
duminik - Bucale - B52 (bonus: proiectare Steaua-Dinamo :))

ppl of constanta, be there or be square gademit!!! sper sa fiti mai multi decat ati fost data trecuta in Rockoteca!

anyway, io's dejea acolo!!! :)
Image

User avatar
adapter
moderator astea
Posts: 3023
Joined: Tue Jan 04, 2005 4:59 pm
Location: Murfatlar
Contact:

Post by adapter »

io vin ca de fiecare data, desi de data asta fac ditamai efortu' ca sa pot sa ajung(munci si alte chestii d'astea...) Sper sa faca si restu' la fel, totusi sunt ultimile 2 concerte pana'n toamna, deci ar trebui sa profitam de ocazii :)

See ya' there!

User avatar
Blu
trendi fensi cul
Posts: 1626
Joined: Tue Dec 21, 2004 11:32 am
Location: Constanta

Post by Blu »

va anuntz de acum ca am tricou cu tweety :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
si sa va mai zic ce am ? am sapuniera cu tweety, am pix cu tweety, am cana cu tweety am breloc cu tweety , am boxeri cu tweety , am shosete cu tweety , postere cu tweety ... multi tweety de plush...

bine gata tac :lol: :lol:

ba iese caterinca.. presimt :))))
esti penal

Vicentiu
WebMasteraie gen
Posts: 1084
Joined: Thu Dec 16, 2004 8:02 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Vicentiu »

I HATE TWEETY!! :butch2:

User avatar
Peter Pan
moderator astea
Posts: 381
Joined: Fri Dec 17, 2004 3:56 pm
Location: Kingston, Jamaica

MUIE TUITI

Post by Peter Pan »

TUITY ESTE UN MUIST CARE CHINUIE PISICA AIA.....ORICUM...TUITI A FACUT NISTE FELATII LAST TIME LA CT.........


si acum gen on topic.....abia ajtept......i miss constangeles...:P




ps:blu si sa nu cumva sa zici ceva de Cazimir.... :x
Agent Orange

User avatar
blindless
PIESA
Posts: 375
Joined: Wed Jan 05, 2005 10:55 pm
Location: In The Jungle!!!

Post by blindless »

uhm ... sincer mi'au placut super mult bajetzii ... si cine ma cunoaste jtie ca io nu am nici o treaba cu HH ... mi'a parut f rau cand am vazut atat de putzina lume :( mare pacat ... anyway ... felicitari bajetzilor si big hug! kiss
"I needed to be here...But then i wanted to be here with you...And it's killing me to know that you'll never believe that..."
Image

User avatar
kif
pleau
Posts: 1239
Joined: Mon Dec 13, 2004 12:52 pm
Location: Pipera-Dr.Taberei. Stiu orice straduta care le leaga. Daca fac o ora inseamna ca le stiu si altii.

Post by kif »

mult respect si multe ganduri bune celor care au venit...pace voua , noua si nu in ultimul rand pace Dj Sonia ... fara el hip hop ul ar fi mult mai sarac ... acel boboc :D :D

vai cat am putut sa rad ... am febra la stomac "gademit"!
Image

User avatar
blindless
PIESA
Posts: 375
Joined: Wed Jan 05, 2005 10:55 pm
Location: In The Jungle!!!

Post by blindless »

aaaaa ... mi'am adus aminte ... mi'e rushine cu kktzii aia care au plecat cu lucruri "imprumutate" din rockotek ... fratzilor ne facetzi de kkt orashul ... ducetzi'va la voi in hruba si furatzi'va peretzii ! kktzilor!!! ... sa mor de nu m'am enervat acum!
"I needed to be here...But then i wanted to be here with you...And it's killing me to know that you'll never believe that..."
Image

aforic
fratele meu tu esti baiat
Posts: 128
Joined: Wed Mar 02, 2005 2:40 am

Post by aforic »

Domnule va plac peshtele????
hahahhahahahhahahahahahhahahahhahahahha....frate frumosule...ce stie lumea cum ne distram noi in afara concertelor???hahahhahaha...a fost una din cele mai reushite ecscursii la Cta in echipa cu Dj Sonya(hahhah)la timona...vick,moses,zoster si aforic la ras...:)))..




butch,patron Underworld,FunkTastics,Kombat,Sonia,Oana,gagica&sora&tovarashii lu' Sera,Vick,Interventzii..tare frate.





"suntem certatzi cu viata..destinule ne-a tinut seda..haaaaatzi.." 8)

User avatar
kif
pleau
Posts: 1239
Joined: Mon Dec 13, 2004 12:52 pm
Location: Pipera-Dr.Taberei. Stiu orice straduta care le leaga. Daca fac o ora inseamna ca le stiu si altii.

Post by kif »

marta si carmen...ipioata si impiedicata
Image

User avatar
adapter
moderator astea
Posts: 3023
Joined: Tue Jan 04, 2005 4:59 pm
Location: Murfatlar
Contact:

Post by adapter »

Nu stiu ce s'a intamplat dar din cate am auzit am facut niste afirmatii deplasate si alte chestii d'astea...probabil a vorbit alcoolul din mine. Sincer, imi cer scuze daca am injurat pe cineva si sper sa nu se mai intample.

Era previzibil ca o sa fie lume putina si chestii d'astea...s'a decis/facut afisul cam tarziu...in fine respect pentru cei ce au venit si mi'au furat bluzonul si geaca tov meu(tiganie mai mare ca asta nu am vazut sincer, si s'a intamplat exact unde nu ma asteptam). :evil:

User avatar
blindless
PIESA
Posts: 375
Joined: Wed Jan 05, 2005 10:55 pm
Location: In The Jungle!!!

Post by blindless »

si pachetul de tzigari lu kyla sa nu uitam!!!! :D ca de acolo a inceput
"I needed to be here...But then i wanted to be here with you...And it's killing me to know that you'll never believe that..."
Image

User avatar
ste faaan
serios, sunt ok
Posts: 458
Joined: Sun Jan 16, 2005 8:33 pm
Location: in bucale, mancatias! dristor in my heart!
Contact:

Post by ste faaan »

excursie marfa a fost intr-adevar :D

concertu' a fost super tare!!! bajetzii au urcat si au dat cum au stiut mai bine - I.L. a rupt gura si FunkTasticks a fost again pe un tsunami provocat de Dj Sonya la platane, iar cnd au dat "Priveste in jur" impreuna nu mai era loc de talente pe scena.
Tot Dj Sonya a fost boxu' de pe pumnu' celor de la I.L. cu kre au rupt gura prea-obositei Constantza ai carei sustzinatori s-au vazut clar in inferioritate numerik cnd au intrat in rockotek cei veniti din Bucuresti - shame on you!

However, cireasha from za cake a fost Butch kre a dat cu Moses si Sera - super tare! :bow:

Bajetzii au fost atat de entuziasmatzi dupa concert incat Moses s-a gandit sa sarbatoresca in Scoica cu ketchup dulce, desfacandu-le k pe sticle de sampanie :lol:

...si acum am ketchup in par :lol:

all in all - excursie reusita indeed - un big-up pt cei kre au venit de la Hades - crazy motha-fackaz :)

P.S.1 am facut 259 de poze :shock: kre sunt available pt. download la linku' asta (kre e valabil 7 zile incepand de azi): http://s34.yousendit.com/d.aspx?id=1IUF ... R3YCHUZ1OM - l-am verificat si ar trebuii sa mearga - dk avetzi probleme sa le datzi jos trimiteti-mi un mail si se rezolva :wink:

P.S.2 capshunik - crazy as ever! :)
Image

Post Reply

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests