Constanta: I.L., Funktastics si DJ Sonia

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

User avatar
Blu
trendi fensi cul
Posts: 1626
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Tue Dec 21, 2004 11:32 am
Location: Constanta

Post by Blu »

dat fiind faptul ca a fost penultimul concert Hades pana la toamna... m-as fi asteptat sa vina mai multa lume , oricum ... mie mi-a placut... super tare au cantat baietii ... felicitari , n-a vrut nici unu sa imi dea autograf , erau prea ocupati cu "fanele" :lol: :lol: :lol:
oricum am cd I.L. :P

p.s. _!_ celor care isi insusesc lucruri care nu le apartin voit

astept ultimul concert unde sper sa fie atmosfera ca la primul concert hades in rockoteca ... :)
esti penal

User avatar
kyla
un domn / doamna
Posts: 70
Joined: Wed Jan 05, 2005 2:19 am
Location: Paradise

Post by kyla »

HuH... Am fost si eu pe acolo pt ca i-am promis lu` Moses mai demult ca o sa asist la unul din concertele sale... eram rupta de oboseala si totusi am venit ... mi-a placut ... a fost unul dintre putzinele concerte in care am stat in fatza ( si nu pt ca au facut aia modificari cu mobilierul :lol: )... bravo bajetzi ...
Kiss Moses si felicitari :oops:

P.S. Muie celor de la " curatzatorie " ... <--- cine jtie cunoajte
Image
Image

User avatar
blindless
PIESA
Posts: 375
Joined: Wed Jan 05, 2005 10:55 pm
Location: In The Jungle!!!

Post by blindless »

WaSp wrote:
P.S.1 am facut 259 de poze :shock: kre sunt available pt. download la linku' asta (kre e valabil 7 zile incepand de azi): http://s34.yousendit.com/d.aspx?id=1IUF ... R3YCHUZ1OM - l-am verificat si ar trebuii sa mearga - dk avetzi probleme sa le datzi jos trimiteti-mi un mail si se rezolva :wink:
Unfortunately, the link you have clicked is not available. :shock: :shock:
"I needed to be here...But then i wanted to be here with you...And it's killing me to know that you'll never believe that..."
Image

User avatar
adapter
moderator astea
Posts: 3023
Joined: Tue Jan 04, 2005 4:59 pm
Location: Murfatlar
Contact:

Post by adapter »

io am vazut pozele...marfa treaba...
ar trebui sa pun aici o poza cu mine in bluzon si cu mine fara bluzon...ca sa se vada efectele, dupa cum zice sloganul "Spalat si apretat cu noua gama de produse ClubK - Te spala de bani/haine."
in fine vorba aia cu "multumesc pantalonilor ca mi'au sustinut pula" pe viitor nu o sa mai fie valabila...si o sa se mareasca si numarul popnarilor, ca ramane lumea in curu gol...fura astia si nasuri frate...

da' greseala a fost a mea, am crezut ca vin oameni la concerte...nu tigani d'astia...in fine

felicitari pentru prestatie I.L. Moses si inca odata imi cer scuze fata de zosteru aforic si butch.

vickdasick
tanar
Posts: 48
Joined: Tue Dec 21, 2004 1:35 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by vickdasick »

frate...chiar ca cea mai tare iesire cu baietzii spre constangeles...sau spre bronxtanta...a fost...CRIMINAL ! ! !:))..sa moara peshtii...dak nu am ras..ca ma doare si acum burta...tot respectu pt

afo, kombat, "josteru", "cizmo", frumosu, buci, tavi, sera & friends+family,unannaBEE, DJ SONIA care este CRIMINAL....se impaca cu alcoolu f bine...te caci pe tine de ras...dak e beat pe acolo....:)))bai crima...si asa e..putini stiu ce se intampla dupa concerte..atunci e cel mai tare...

respect pt care au venit...si MUIE shutitorilor....CONSTANTZA...ne mai vedem noi...cat de curand:D..cine stie cunoaste:D...
sera si moise ....restul ii blestemam

bai si nu uitati parola frate:))...daca vreti sa intrati in camera " H A D E S " "M U I E _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ " :))....

PEACE!!!!!!!!!!!!
Gangsta' Rap

User avatar
zosteru
adevarat sa mor de nu
Posts: 397
Joined: Thu Jan 06, 2005 12:17 pm
Location: unde vreau
Contact:

:)))

Post by zosteru »

das aforic:"NE PLAC PESHTELE!!!"......cred ca nu am mai ras asa de 1 an!!!a fost super tare!
aaaa....adapter...teai trezit din betie....!!!!erai f praf!!!!!
a fost caterinca de cand am plecat din buc pana am ajuns inapoi!!!!!
neam reformulat pseudonimele dar vickdasick a uita sa sil scrie pe al lui:
VICKDASICKTOR!!!!!:)))))TARE RAU!!!!!!

User avatar
ste faaan
serios, sunt ok
Posts: 458
Joined: Sun Jan 16, 2005 8:33 pm
Location: in bucale, mancatias! dristor in my heart!
Contact:

Post by ste faaan »

PAI NORMAL FRATE K NU MAI VEDE NIMENI POZELE!!! K NU STIU KRE SIMPATIC A DAT REMOVE LA LINK!!!

noul link: http://s47.yousendit.com/d.aspx?id=0U6W ... 3HUE0SFOGW - nu-l mai stergeti pls.
again - mail me dk sunt probleme
Image

User avatar
adapter
moderator astea
Posts: 3023
Joined: Tue Jan 04, 2005 4:59 pm
Location: Murfatlar
Contact:

Post by adapter »

pacat ca am ratat toata treaba asta...neintentionat...:)

User avatar
Brz
dimineata verific forumu
Posts: 920
Joined: Tue Dec 21, 2004 8:11 pm
Location: Ctza
Contact:

Post by Brz »

ma intereseaza daca printre bluzoane shi altele au disparut cumva un tel motorola shi unul sony ericson???...ca sa jtiu daca cunosc hotzii :)

User avatar
adapter
moderator astea
Posts: 3023
Joined: Tue Jan 04, 2005 4:59 pm
Location: Murfatlar
Contact:

Post by adapter »

Raport: geaca, bluzon, packet de tigari, sticla de cola la 0.5, 2 telefoane.

later edit: nu am fost atent, shit happens.
Last edited by adapter on Tue Apr 12, 2005 7:42 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Sera
Gademit
Posts: 498
Joined: Wed Dec 22, 2004 2:05 pm
Location: Voronet, Decebal
Contact:

Post by Sera »

tinere.. tu ai dificultati tehnice in a intelege... :arrow:

User avatar
Brz
dimineata verific forumu
Posts: 920
Joined: Tue Dec 21, 2004 8:11 pm
Location: Ctza
Contact:

Post by Brz »

raport incomplet adapter!..daca mni zicetzi shi ce telefoane ca sa fiu sigur..vii arat data viitoare ..sunt dla mine din cart sh cum vorba umbla.. eu am venit duminica n tzara..luni am citit posturile shi az am auzit ca se lauda cineva cu jafu asta :))

User avatar
adapter
moderator astea
Posts: 3023
Joined: Tue Jan 04, 2005 4:59 pm
Location: Murfatlar
Contact:

Post by adapter »

De telefoane nu am auzit nimic...initial am crezut ca tu ai pierdut 2 telefoane, dupaia m'a trezit sera bla bla...sincer nu ma mai intereseaza sa'mi recuperez hainele, dar chiar as vrea sa stiu cine sunt baietii astia sa discut putin cu ei daca se poate...

Post Reply

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests