In Curand

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

Laurentiu-San
SE RETRAGE LA DEPOU
Posts: 655
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Wed Mar 09, 2005 9:39 am
Location: BKL (numele asta l'am dat eu si l'a preluat si gigi la masina...)
Contact:

Post by Laurentiu-San »

ba ...deci daca faceti ce am zis eu va dau in judecata...clar...fara caterinca... :? am salvat si pagina pe care am enuntat ideea pt a demonstra in instantza ca a fost ideea mea...


nuj despre ce e vorba dar ma bag... ne bagam cu totii?...hai bai...care se mai baga? care nu te tzine frate?...zi ma?... :lol:

User avatar
Lyrical.Mesiah
adevarat sa mor de nu
Posts: 303
Joined: Fri Jul 28, 2006 2:45 am

Post by Lyrical.Mesiah »

Yo Ziceam ca e Sorin Talent da.......daca tu zici
Image

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Post by Bazooka Joe »

Lyrical.Mesiah wrote:Yo Ziceam ca e Sorin Talent da.......daca tu zici
tu daca mai postezi o singura data offtopic zbori iar ... ti-am mai explicat o data ca nu ne bucura foarte tare compania ta, am inteles ca vrei neaparat sa iesi in evidenta creandu-ti un nou user pe acest forum neputand trai fara el ... dar respecta-i regulile
muie copos

User avatar
Jepcar
un domn / doamna
Posts: 70
Joined: Mon Dec 13, 2004 2:48 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Jepcar »

eu cred ca vine trupa INDECENT la hadesrecords , iar poza reprezinta o mana care a dat jos chilotzii si a ridicat-o ptr ca in sfarsit a dat de pizda , tati ! doar ca pizda era virgina si a dezvirginat-o cu microfonu, tati ! si din cauza asta e patata de sange , tati ! asta este un mare offtopic cum se zice pe acest sait ueb , tati !


ontopic : cred ca e odd . daca nu e odd atunci e ceva misto cu sigurantza . este cu sigurantza hip-hop , deci nu are cum sa nu fie misto .... poate doar daca are treaba cu offtopicu de mai sus (dar nu cred :lol: )
www.gamextv.ro

www.gamextv.ro/es/

http://www.next-please.ro

neXtplease! FIFA powered by : Razer , GameX TV , GSP.RO

Locked

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests