BATTLE OFF DA DOME 3 / runda 1: 28 sept

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

Laurentiu-San
SE RETRAGE LA DEPOU
Posts: 655
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Wed Mar 09, 2005 9:39 am
Location: BKL (numele asta l'am dat eu si l'a preluat si gigi la masina...)
Contact:

Post by Laurentiu-San »

aforic wrote:apropo..filmarile de la Battle..
1.sunt numa rundele cu mine.
2.CEILALTI NU AU FLOW IN PULA MEA.
3.J nu face freestyle,rimeaza cuvinte.
4.J NU E MC.
5.publicu e TZIGAN
6-6 si mark....



m@#@.

ba ... la cata omu esti speram sa ai mai mult caracter...totusi...dragonu e peste tine ... ca om in primul rand...

Leasa
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 1027
Joined: Fri Jan 07, 2005 12:49 pm

Post by Leasa »

J nu e MC? J nu face freestyle? Aforic te-a facut unu' care nici macar nu e MC si nici nu face freestyle, ci doar rimeaza cuvinte sau mi se pare mie? "sincer nu stiti sa pierdeti" a fost autodrop?!?! plm... cat despre public... sa intre Acid sa spuna inc-odata de ce-ai castigat tu anu' trecut impotriva lui ron... atunci era cool publicul, nu?

j
tanar
Posts: 13
Joined: Sun Dec 19, 2004 7:46 pm
Location: da
Contact:

Post by j »

Incercand sa fiu cat mai pacifist.. vreau sa fac o singura remarca.. am intalnit prea multe tarfe care la ureche spun.. "ne iubim".. iar dupa "mortii lui".. Iar la ce a spus aforic despre mine.. poate e adevarat. Poate doar rimez cuvinte.. (si imi cer scuze in fatza tuturor ca nu am puterea de a scrie de`acasa punchuri ca sa cashtig).. dar asta stiu sa fac.. "off the top of my head".. si inca o chestie.. daca sentampla sa castig anu asta.. asta in caz ca nu va pregatiti mult prea bine(aviz concurentilor) promit ca o sa va dau voua premiile daca o sa veniti la mine sa mi le cereti.. si o sa cedez si asa zisul loc 1 la freestyle daca mi`o cereti (am spus asa zisul pt ca parerea mea e ca locu 1 la freestyle ar trebui dat celor care fac FREESTYLE.. in fine acum depinde ce intelegeti prin freestyle ca am observat ca fiecare are cate o conceptie).. PT AFORIC: parerea mea e ca daca ce ai scris mai devreme intradevar simti ar fi trebuit sa mi`o spui in fatza;).. se pare ca respectu` care ti l`am purtat n`a fost reciproc;) Parere finala: am ras.

User avatar
TETRAGRAMMATON
tanar
Posts: 1
Joined: Thu Oct 05, 2006 9:47 am

Post by TETRAGRAMMATON »

ms cine ar castiga daca tu ai fi un mc si ai face battle cu 5 autisti in spitalul de nebuni.
De anul trecut pana anul acesta au aparut sute de noi hip hop-fani.
Din cate stiu eu aforic face battle de vreo 4 ani asa pe la concursuri.
Hip hop fani atat de tampiti incat anul trecut inca nu erau prea siguri cine era aforic si l-au aplaudat ca maimutele.
Anul acesta maimutele vor ceva diferit.
Nu ca publicul ar aprecia un mc sau ar sti ce inseamna un mc.
Am auzit ca aforic a fost scuipat din public.
Anul trecut nu s-a intamplat asa ceva.
J este un mc mediocru.Nu stapaneste notiunea de flow iar ce spune el mi se pare facut ca sa excite aceleasi maimute care aplauda.
Ceva imi spune ca se va face dreptate.

Acest forum seamana cu un cimitirul al frustrarilor

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Post by Bazooka Joe »

TETRAGRAMMATON wrote:ms cine ar castiga daca tu ai fi un mc si ai face battle cu 5 autisti in spitalul de nebuni.
De anul trecut pana anul acesta au aparut sute de noi hip hop-fani.
Din cate stiu eu aforic face battle de vreo 4 ani asa pe la concursuri.
Hip hop fani atat de tampiti incat anul trecut inca nu erau prea siguri cine era aforic si l-au aplaudat ca maimutele.
Anul acesta maimutele vor ceva diferit.
Nu ca publicul ar aprecia un mc sau ar sti ce inseamna un mc.
Am auzit ca aforic a fost scuipat din public.
Anul trecut nu s-a intamplat asa ceva.
J este un mc mediocru.Nu stapaneste notiunea de flow iar ce spune el mi se pare facut ca sa excite aceleasi maimute care aplauda.
Ceva imi spune ca se va face dreptate.

Acest forum seamana cu un cimitirul al frustrarilor
e oke waspy ...poti posta dupa unul din cele 2 usere deja existente ...nu tre sa-ti faci altul ... daca mai continuati cu frustrarile astea inchid topicul
IP-ul mesajului
86.34.225.153 [ 1 Mesaj ] [ Vizualizare IP ]
Utilizatori care au trimis mesaje de la acest IP
Waspy8.0 [ 7 Mesaje ] C??utare
Mr.Tweaks [ 4 Mesaje ] C??utare
TETRAGRAMMATON [ 1 Mesaj ]
ps: numitii waspy (care sufera de mania persecutiei citez: .ca stiu ca abea asteptai sa ma faci putzin cu gem si noroi... ) si TETRAGRAMMATON ... sustin ca sunt persoane diferite.... deci daca ar interesa pe cineva subiectul ... tin sa anunt ca exista o urma de indoiala in ce-i priveste ... vom elucida misterul cand se vor prezenta ambii in caz ca exista 2 persoane. pana atunci dat fiind ca nu este prima data cand o arde cu clone pe forum o sa am indoieli.

later edit: l-am inchis
muie copos

Locked

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests