USM [lansare clip] + lansare "The 1st corp"

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

User avatar
GANi
Hadesse
Posts: 388
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Tue Dec 28, 2004 2:40 pm
Location: Av.
Contact:

Post by GANi »

adapter wrote: ce banc soro? ne poti impartasi si nou? :)
Da, pe messenger sau prv :lol:

Bai, super atmosfera ieri, pacat ca multi "rapperi" au preferat sa-si etaleze toalele pe Magheru la ora aia... eh, tot ei au pierdut :P

Chiar daca io nu prea sunt genu` gangsta and shit, mi-a placut show-ul oamenilor de la Omerta, au reusit sa faca publicu sa reactioneze frumos. Respect pt. Psycho & Drakon, KaTaNa iar tari... iar despre USM, desi unele persoane or sa spuna ca parerea mea e subiectiva (:P :lol:), a fost super!! Io cu Simona (fata cu care am "dat" refrenu` de la "3 deja multi" :lol: ) eram acolo in primu rand si la "De ce" cred ca ne-am agitat cel mai mult, aia era piesa pe care o asteptasem pe tot parcursu` concertului USM :wink: Dupa aia, show-u` DJ-ilor, care au rupt (Faibo cel putin era rupt de oboseala si totusi atunci nu s-a observat deloc :) ) si ce-a mai fost? Aaaaaaa open mic-u. Mie mi-a placut ala mic :lol: I-am facut si poza cand dadea :P

P.S.: Big up MC Ovidiu :D

Revin mai tarziu cu pozele, ca mi-a fost lene pana acum sa le upload-ez :P

User avatar
frl
Kontrolez SiTuatia
Posts: 149
Joined: Fri Dec 17, 2004 7:51 pm
Contact:

Post by frl »

te rog..pozele
S.D.S.T.

User avatar
GANi
Hadesse
Posts: 388
Joined: Tue Dec 28, 2004 2:40 pm
Location: Av.
Contact:

Post by GANi »


User avatar
giovanny
tanar
Posts: 1
Joined: Sat Mar 12, 2005 7:58 pm
Location: Iasi, Nicolina
Contact:

Post by giovanny »

Am fost prezent in club B52 si vreau sa zic ca a fost super misto atmosfera. E primul concert de underground la care s'a vazut ca publicul cu adevarat a simtit show'ul, o chestie la care in Iasi mai rar gasesti sau nu prea gasesti.

Felicitari trupelor care au cantat:Omerta, S.U.B,KTN si U.S.M(felicitari pt videoclip).

Eu vreau sa multumesc celor care au apreciat prestatia Trupei Virus. A fost un drum lung de la Iasi, dar s'a meritat si speram ca "Second Corporation" sa aiba un loc si pt Virus. Multumiri speciale pentru Menthoru si No'Mo(sper sa reusesc sa'mi tin promisiunea pt voi si sa pute'ti veni in Iasi).

In rest numai bine pt toti. Peace
Sunt un om mic, intr'o lume si mai mica
..........................................................
www.trupavirus.ro & http://forum.trupavirus.ro

User avatar
underman
tanar
Posts: 30
Joined: Fri Jan 28, 2005 11:46 pm
Location: Underground Sud Berceni
Contact:

Tare

Post by underman »

A fost super reusit show-ul ... tare negativu la Ronin ... o sa-mi fac trupa cu Silvia fata de la refren ... underman si silvia ... adica U.S. :) ne vedem in P-ta Constitutiei cantam in deschidere la Voltaj si RoMania ... pacat ca am ratat campania electorala la cate concerte au fost ... vanghelieeee unde esti ? ... U.S. trupa care e pt primaru care e :P

Post Reply

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests