VERY SOON...

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

User avatar
Sera
Gademit
Posts: 498
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Wed Dec 22, 2004 2:05 pm
Location: Voronet, Decebal
Contact:

Post by Sera »

les citoyens sont dans les citroens.

e un forum unde se promoveaza libertatea de opinie, dar cine PULA MEA o fi interesat de ce vor unii din voi sa zica?
e concert afu-ra, dar tot se gasesc unii sa zica ca ar fi facut mai bine, ca de ce afu-ra, ca de ce acolo. desi s-a explicat clar si in mod repetat ca locatia e stabiltia si definitiva. dar NU VA INTRA IN CAP.

daaaaaaa, e un forum unde se promoveaza libertatea de opinie, dar daca nu puteti contribui cu o parere utila, abtineti-va in mortii vostri. postati pe forumul propriu. pe care unii din voi si-asa il aveti. vorbiti acolo cu tovarasii vostri.

'da, dar e parerea mea si am dreptul sa fiu ascultat'.
da, dar nu uitati ca toti aveti o gura care poate fi umpluta usor. cat timp majoritatea nu sunteti in stare sa acceptati critica vizavi de artistul vostru preferat si sariti ca arsi cand unu isi da cu parerea, demoland micul vostru univers, ganditi-va de o mie de ori inainte sa dati submit.

si daca vreti sa ne impartasiti ca 'eu nu vin la concertu asta finca...', CUI PULA MEA II PASA?

hai cu afu ra si cu cati mai multi artisti de afara, si cat mai multe concerte, pentru putinii care se bucura cu adevarat, care vin si se simt bine, indiferent ca fac pogo sau ca stau in spate. cat timp se simt bine si au platit biletul ala, au facut ceva util. mai mult decat cineva cu un milion de posturi :arrow:

ky3a
fratele meu tu esti baiat
Posts: 191
Joined: Fri Jan 14, 2005 1:47 am

Post by ky3a »

Sera wrote:CUI PULA MEA II PASA?
daca nu iti pasa, de ce te ambalezi atata, si scrii compuneri din astea aprinse? :lol: in cazul ala nu e normal sa ignori parerile nefolositoare, si sa raspunzi doar celor interesati de eveniment?

iar brugner imi asterne un zambet sincer pe fata la aproape fiecare interventie. :)

altfel, sper sa va iasa bine evenimentul. si mai lasati nervii, descretiti fruntile, ca in ritmul asta unii sigur nu prind pensia, iar altii nici facultatea! :lol:

preacher
o viata pe forum
Posts: 4131
Joined: Mon Feb 14, 2005 3:40 pm
Location: forum

Post by preacher »

nu e nici un eveniment electro unde sa fi in public?
99.9%

ky3a
fratele meu tu esti baiat
Posts: 191
Joined: Fri Jan 14, 2005 1:47 am

Post by ky3a »

eu?

User avatar
Sera
Gademit
Posts: 498
Joined: Wed Dec 22, 2004 2:05 pm
Location: Voronet, Decebal
Contact:

Post by Sera »

ky3a, tolereaza tu prostii. aia care tot intreaba cand iese albumu. aia care n-au decenta si neuronii necesari unei sinapse.

de ce ne ambalam, unii? finca UNII stim cat efort se depune pentru organizarea unui astfel de eveniment. finca 5 oameni va tot aduc sute de concerte, de ani buni. de AIA.

ky3a
fratele meu tu esti baiat
Posts: 191
Joined: Fri Jan 14, 2005 1:47 am

Post by ky3a »

fiindca. stiu mai bine decat iti inchipui ce-i cu efortul ala. am remarcat doar ca tie iti pasa foarte tare de parerile acelor prosti. si descarcandu-te pe forum pe oamenii aia arati orice mai putin profesionalism. chill, ca si asa aveti spatiu limitat acolo, nu? sa vina cine vrea, si sanatate si celorlalti. ca daca nu le mai raspunzi, o sa-si dea si ei seama ca nu-ti pasa de parerea lor si poate nu-si mai pierd timpul sa tot comenteze. precum ... :)

User avatar
sunrah
.
Posts: 5371
Joined: Mon Jan 31, 2005 11:26 pm
Location: a satellite, bitch!

Post by sunrah »

neatentia atrage prostia, asa-i cu popandaii si lemmingii.
you just never know when you're living in a golden age.

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Post by Bazooka Joe »

stati on topic
muie copos

User avatar
BRUGNER_okocha
dimineata verific forumu
Posts: 932
Joined: Mon Jan 10, 2005 7:41 pm
Location: 1 Mai Ro
Contact:

Post by BRUGNER_okocha »

deci sa inteleg ca, Keya nu va veni?

User avatar
Chill Will
the funky man
Posts: 5019
Joined: Mon Jan 10, 2005 12:50 pm
Location: Smokin' weed & feelin' fine in my Lacville '79
Contact:

Post by Chill Will »

Sunt foarte bine dispus in momentu de fata si n-am buna dispozitie in a ma lua in gura cu voi , in special cu Brugner.Poate mai pe seara!
http://listen.radionomy.com/classic-rap.m3u Classic Rap radio 24/7 - 101% dopeness

cafteala
official QB murderer
Posts: 4424
Joined: Wed Dec 22, 2004 11:53 am

Post by cafteala »

Brugner, postul meu de mai sus era la caterinca, nu era un atac la adresa organizatorilor sau la altcineva. Se iau 30 de insi ca nu e loc in Fire, ca nu merita, ca de ce Afu-Ra si nu altu, si tu te iei de mine.. sunt mai important de cat ceilalti? Parerile celorlalti sunt egale cu zero, nu conteaza? :D

In fine.. nu vreau sa mai avem resentimente unul fata de celalalt.

It's all peace, love and equality. ;)

User avatar
BRUGNER_okocha
dimineata verific forumu
Posts: 932
Joined: Mon Jan 10, 2005 7:41 pm
Location: 1 Mai Ro
Contact:

Post by BRUGNER_okocha »

bLuEsHiFt wrote:Brugner, postul meu de mai sus era la caterinca, nu era un atac la adresa organizatorilor sau la altcineva. Se iau 30 de insi ca nu e loc in Fire, ca nu merita, ca de ce Afu-Ra si nu altu, si tu te iei de mine.. sunt mai important de cat ceilalti? Parerile celorlalti sunt egale cu zero, nu conteaza? :D

In fine.. nu vreau sa mai avem resentimente unul fata de celalalt.

It's all peace, love and equality. ;)
bine, inseamna ca am inteles gresit. Iti prezint scuze publice. :lol:

User avatar
BRUGNER_okocha
dimineata verific forumu
Posts: 932
Joined: Mon Jan 10, 2005 7:41 pm
Location: 1 Mai Ro
Contact:

Post by BRUGNER_okocha »

Hillfiguz wrote:Sunt foarte bine dispus in momentu de fata si n-am buna dispozitie in a ma lua in gura cu voi , in special cu Brugner.Poate mai pe seara!
mai vb la intrare in seara evenimentului daca vrei. Dar daca tot critici atat, cred ca nici nu vei veni. Sau cel putin asa am dedus eu...

User avatar
sunrah
.
Posts: 5371
Joined: Mon Jan 31, 2005 11:26 pm
Location: a satellite, bitch!

Post by sunrah »

cam neatent Brugner...
you just never know when you're living in a golden age.

User avatar
BRUGNER_okocha
dimineata verific forumu
Posts: 932
Joined: Mon Jan 10, 2005 7:41 pm
Location: 1 Mai Ro
Contact:

Post by BRUGNER_okocha »

iar te bagi in seama?

Locked

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest