VERY SOON...

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

User avatar
Blu
trendi fensi cul
Posts: 1626
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Tue Dec 21, 2004 11:32 am
Location: Constanta

Post by Blu »

8) deci daca vin degeaba pana acolo si nu prind , stiu pe cine bat :)
esti penal

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Post by Bazooka Joe »

Blu wrote:8) deci daca vin degeaba pana acolo si nu prind , stiu pe cine bat :)
se vor face ca la promoe rezervari pentru cei din provincie
muie copos

Vicentiu
WebMasteraie gen
Posts: 1084
Joined: Thu Dec 16, 2004 8:02 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Vicentiu »

Blu wrote:8) deci daca vin degeaba pana acolo si nu prind , stiu pe cine bat :)
ia uiteeee... a inviat Blu! :lol:

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Post by Bazooka Joe »

KOndamnatu wrote:
Blu wrote:8) deci daca vin degeaba pana acolo si nu prind , stiu pe cine bat :)
ia uiteeee... a inviat Blu! :lol:
esti offtopic (si nu e prima oara, acum nu mais terg mesajul)... avertisment
muie copos

User avatar
calm|chaos
un domn / doamna
Posts: 59
Joined: Wed Nov 01, 2006 7:46 pm
Location: nowhere...
Contact:

Post by calm|chaos »

god... e caterinca topicul asta sau ce? chiar sunt persoane cu atitudine "afu'ra... whatever.."? pe bune?

si totusi... privind partea pozitiva... e bine ca nu vin... asa io am sanse mai mari sa ajung in fata... sa sar, sa cant versuri astea... ramaneti oameni buni acasa pe motv ca afu'ra e un nimeni, mic si cu "foame de bani"... :roll:

sper ca bilete se pot prenota ca unii dintre noi nu prea pot sa ajunga in bucuresti cand vor asa sa'si ia bilet... si sa le comande prin posta... iar sunt riscuri: sa n'ajunga.. sa nu primesti aviz acasa [si daca te duci acolosa intrebi ... dai doar de ciufute care nu vor sa se uite daca ai primit ceva]...

fiind atat de putine bilete...o sa existe metoda de prenotare pt cei din provincie... nuh?



*ce'i drept si io sunt nemultumita de locatie... la 50cent si la shakira a fost sala mai mare... si da.. puteati sa alegeti si pe cineva mai bun... g'unit... chris brown... sau r.kelly... ohhh da... ii utasem pe ricky martin, cheeky girls si pachanga... asa ca.. n'ati ales bine deloc... afu'ra auzi... :roll:
for my next trick i'm gonna turn water into... FUNK!!!

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Post by Bazooka Joe »

calm|chaos wrote:god... e caterinca topicul asta sau ce? chiar sunt persoane cu atitudine "afu'ra... whatever.."? pe bune?

si totusi... privind partea pozitiva... e bine ca nu vin... asa io am sanse mai mari sa ajung in fata... sa sar, sa cant versuri astea... ramaneti oameni buni acasa pe motv ca afu'ra e un nimeni, mic si cu "foame de bani"... :roll:

sper ca bilete se pot prenota ca unii dintre noi nu prea pot sa ajunga in bucuresti cand vor asa sa'si ia bilet... si sa le comande prin posta... iar sunt riscuri: sa n'ajunga.. sa nu primesti aviz acasa [si daca te duci acolosa intrebi ... dai doar de ciufute care nu vor sa se uite daca ai primit ceva]...

fiind atat de putine bilete...o sa existe metoda de prenotare pt cei din provincie... nuh?



*ce'i drept si io sunt nemultumita de locatie... la 50cent si la shakira a fost sala mai mare... si da.. puteati sa alegeti si pe cineva mai bun... g'unit... chris brown... sau r.kelly... ohhh da... ii utasem pe ricky martin, cheeky girls si pachanga... asa ca.. n'ati ales bine deloc... afu'ra auzi... :roll:
o sa fie pt. provinciali aceeasi schema ca la Promoe sau SummerJam ... adica rezervare si in seara cocnertului ridici biletul de la club
e cel mai simplu
muie copos

Anto.
Psycho
Posts: 1040
Joined: Sun Sep 04, 2005 7:18 pm

Post by Anto. »

mihai.lazar wrote:
Blu wrote:duminica sunt libera,luni daca nu imi dau aia drumul de la munca imi dau demisia si tot vin , si asa astept motiv sa plec de acolo , asta ar fi unu plauzibil :))
am citit undeva scris de mihai ca vor fi numai 600 de bilete puse in vanzare ,sper sa prind unul :)
abia duminica se pun in vanzare deci ai toate sansele :)

unde or sa fie puse in vanzare biletele?

admin edit:: continuarea aici: http://forum.hadesrecords.com/viewtopic.php?t=3338

Locked

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests