BATTLE OFF DA DOME 3 / runda 3: 9 noiembrie

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

User avatar
calm|chaos
un domn / doamna
Posts: 59
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Wed Nov 01, 2006 7:46 pm
Location: nowhere...
Contact:

Post by calm|chaos »

...
Last edited by calm|chaos on Fri Nov 17, 2006 7:44 pm, edited 1 time in total.
for my next trick i'm gonna turn water into... FUNK!!!

User avatar
QuIkSilVeR
un domn / doamna
Posts: 54
Joined: Tue Nov 14, 2006 3:39 pm
Location: Pe Scaun

Post by QuIkSilVeR »

Succes tuturor concurentilor la battle si cel mai adevarat sa castige!!! :D
He was born peacefully...but the he died violently...

kudos
tanar
Posts: 6
Joined: Fri Sep 29, 2006 2:27 pm
Location: bucuresti
Contact:

Post by kudos »

@xan yan--hai si tu cu filmarea aia pls...

deyz
tanar
Posts: 5
Joined: Sat Nov 11, 2006 5:54 am

Post by deyz »

am io 2 filmari da se vede infect...si se aude destul de prost (facute cu mobilu...si eram destul de departe de scena)....

happyBABE
Sunshine
Posts: 236
Joined: Wed Jan 05, 2005 7:36 pm
Contact:

Post by happyBABE »

:)) in caz ca nu stiati,cei ce faceti publicu o adunatura de tarani,va reamintesc ca voi si prietenii/cunostintele voastre sunt toti parte din el.e adevarat ca publicu e agresiv.explicatia e simpla,s-a obisnuit cu ideea de battle.nu mai sunt asa impactati si reactioneaza cum simt si li se pare firesc.uneori da,se cam intinde coarda,ca doar nu e spectacol de opera sa stea cuminti,sa nu deranjeze pe nimeni.

cat despre knoxx atata o dati in stanga si dreapta.ce daca a fost huiduit de mai stiu eu cine,trebuia sa dea bucata lui nu sa paraseasca scena.si dupa faza asta tot mai ziceau unii ca de ce sa nu primeasca el wildcardu.a fost si el neindreptatit dar asta nu e nici o scuza.


daca deja s-au creeat atatea polemici,imi imaginez ce o sa fie dupa finala.ca asa e la noi,in loc sa luam tot ca atare tre sa il sucim pe 100 de parti.
there is a mad girl in town

souljunk.fane
funk soul sensation
Posts: 1393
Joined: Tue Jul 04, 2006 12:03 am
Location: favela
Contact:

Post by souljunk.fane »

tot nu uploadeaza nimeni filmarea :(...

j
tanar
Posts: 13
Joined: Sun Dec 19, 2004 7:46 pm
Location: da
Contact:

Post by j »

bai.. rai sunteti ma:)) .. ms pt cei care cred in mine.. si ms si mai mult celor care nu cred deloc.. ca io pt voi vin:)..
publicu e public frate.. imi lasati impresia ca e prima editie la care veniti.. chesti asta dateaza dinainte sa existe hades battle odd tournament.. erau decat nijte battleuri in griffins tot de hades organizate.. si daca imi amintesc bine.. pana si l doc (care vreau sa evidentiez ca face treaba buna la odd;) ) a fost acu vreo 4 ani huduit la un battle si chiar lumea a plecat acasa din cauza la ce s`antamplat atunci.. asta nu`nseamna ca doc nu e bun sau ca knoxx a fost nendreptatit.. si asa mai departe.. pe mine personal ma amuza discutia asta.. ca io mi`am luat p*** in morti de 5 ani incoa de cand am dat primu battle de la public.. unii chiar n`au cum sa fie obiectivi;) asa ca nu mai faceti atata caz ca faceti degeaba:) orice om are parerea lui si trebuie respectata..
ceea ce ma deranjeaza e ca vadca nu doar acolo la battle e ura.. ci pana si pe forumu asta va omorati va aruncati vbe si asa mai departe.. ce`aveti fratilor.. si ce`aveti fratilor cu mine=)) ca am vazut ca ie cineva acolo care tot zice ca ishi doreshte sa vina vlad sa ma manance:) sincer mie chiar imi pare rau ca iar n`a putut ajunge doctoru ca iesea un show si mai mare. pacat
cat despre persoanele care vadca se dau f cunoscatori si f in masura sa critice fenomenu si pe cei care intra in el... in legatura cu dragonu`.. intradevar a spus ca dupa anu asta nu se mai baga.. dar in acelas timp mie mi`a spus ca anu asta ii mananca pe toti.. tot el a spus ca la finala nu vine nici el nici aforic indiferent d rezultat.. si tot el a spus ca odd e baza.. si tot el a spus ca odd mai nou e de kkt.. fratilor.. mai lasati dreacu prostiile si asteptati sa vedeti ce sentampla:) atat mai zic.. nu mai ascultati toate vbele si toate chestiile spuse la nervi sau in alte ipostaze.. IDEEA DE BAZA RAMANE: dragonu bun.. aforic bun.. ron bun.. ibu bun.. acid bun.. si poate si j bun=)).. restu inca nu potsa ma exprim ca n`am apucat sa delectez cum trebuie.. ( sa nu senteleaga greshit va rog).. si va spun io ca pe langa mai sunt o gramada mai buni... ideea ramane finala si gata.. PACE LA TOTI CONCURENTII VARZA SAU BUNI CUM AU FOST

rapthor
un domn / doamna
Posts: 56
Joined: Sat Oct 29, 2005 6:28 pm
Location: Bucuresti

Post by rapthor »

bine aja fraztie..j..aj trebuie s-o arda toti...fair-play...ca nu moare nimeni..daca pierde..sau castiga altu'..e un show...ce atatea rivalitatzi..nu mai trebuie sa existe kestia asta..cu "daca l-ai facut pe unu'inseamna ca ejti mai bun"...exemplu anu'trecut in finala...cand j a cajtigat cu ron in grupe..ji in finala mica...ron a cajtigat cu j..deci asta e..inspiratie de moment..frate..oricine din finalijti..are janse...eu mizez pe aforic,j ji ron..da'asta nu inseamna decat ca m-am obijnuit cu ei..sa se bata..pt.primele locuri..asta in caz de nu vine Dragonu'...concluzia:cei care sunt in finala..sunt cei mai buni la ora actuala la Battle din tzara..or mai fi buni...care nu-s aici..da'teoretic..practic..avem doar 8 in finala...Let the game bigin!!!!!!!!

User avatar
Kremlin
Still a Late Night fan
Posts: 1204
Joined: Wed Mar 23, 2005 10:54 pm
Location: Show a la Krem
Contact:

Post by Kremlin »

cHrom wrote:pace Bitza k i-a facut observatie lu suferintza ala de gnom !

din cauza "oamenilor" k gnom a iesit knoxx dupa scena si foarte bine a facut !

care`i faza cu gnom ?
Show a la Krem @ Facebook:
Image

User avatar
C.r.C
rapperu vostru preferat
Posts: 256
Joined: Sun Sep 10, 2006 7:52 pm
Location: ct

Post by C.r.C »

daaa daaa c a facut shaw ? :|

Laurentiu-San
SE RETRAGE LA DEPOU
Posts: 655
Joined: Wed Mar 09, 2005 9:39 am
Location: BKL (numele asta l'am dat eu si l'a preluat si gigi la masina...)
Contact:

Post by Laurentiu-San »

a facut ...ce a facut... a facut parte din partea taraneasca a publicului de care vorbiti voi...pe partea ailalta vorbiti de democratie si libera exprimare...e ... omu si'a exprimat cu glas tare parerea si dezaprobul fata de unii mc de la battle. . . si bitza i'a atras atentia la un momentdat... mare chestie...

User avatar
Kremlin
Still a Late Night fan
Posts: 1204
Joined: Wed Mar 23, 2005 10:54 pm
Location: Show a la Krem
Contact:

Post by Kremlin »

i`a atras atentzia asupra modului in care si`a exprimat opinia sau de ce ?
Show a la Krem @ Facebook:
Image

Laurentiu-San
SE RETRAGE LA DEPOU
Posts: 655
Joined: Wed Mar 09, 2005 9:39 am
Location: BKL (numele asta l'am dat eu si l'a preluat si gigi la masina...)
Contact:

Post by Laurentiu-San »

da ma... la un mom i'a zis lu gnom ca nu e frumos sa urle si sa'i injure pe concurenti... :lol: atat... mare incident...

rapthor
un domn / doamna
Posts: 56
Joined: Sat Oct 29, 2005 6:28 pm
Location: Bucuresti

Post by rapthor »

hai frate..mare lucru...k n-a fost nimic..era normal..ca fiind in public..sa se manifeste ca un spectator..nu era singuru care huiduia..sau aplauda...mare lucru..daca din asta numiti voi "incident"nu vreau sa ma gandesc cum a-ti reactionat cand cazut World trade Center... :roll: :roll:

Laurentiu-San
SE RETRAGE LA DEPOU
Posts: 655
Joined: Wed Mar 09, 2005 9:39 am
Location: BKL (numele asta l'am dat eu si l'a preluat si gigi la masina...)
Contact:

Post by Laurentiu-San »

rapthor wrote:hai frate..mare lucru...k n-a fost nimic..era normal..ca fiind in public..sa se manifeste ca un spectator..nu era singuru care huiduia..sau aplauda...mare lucru..daca din asta numiti voi "incident"nu vreau sa ma gandesc cum ati reactionat cand cazut World trade Center... :roll: :roll:

mi s'a parut important a'ti explica ...

Locked

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests