3 ANI de HADES + concert AFU-RA

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

Daniel-San
Splashinator
Posts: 1000
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Thu Dec 08, 2005 11:27 pm
Location: the land of gang bang.. Dr.Taberei

Post by Daniel-San »

domnisoara/doamna ASHTON KUTCHER, Cred ca te simtzi foarte bine - in jur de 20 de randuri scrise si trei citate postate pe un forum in seara de craciun, toate adresate unui "mic puber frustrat, intens preocupat de acneea proprie" sau mai bine spus "un mucos rupt ?Žn gur?? Â?i ?Žn dos"!
Si evident asha sunt toti cei care nu sunt de acord cu tine sau cu vreo idee lansata de tine... De ce nu ne lasi tu mai bine pe noi astia muritorii, pe noi astia atat de "OUT FASHION" in pace, noi astia care nu suntem la curent cu cele mai recente exprimari aparute asupra sintagmei "a suge pula in masini straine", pe noi astia care nu suntem atat de isteti, precum iti dai tu uneori seama din posturile noastre, ca poate te mai inseli din cand in cand "eh"...
Du-te cu steaua, cu plugusorul, cu capra, cu sorcova, viseaza-te epilandu-l pe ashton kutcher inghinal, dar fa ceva! Si nu te mai cobori la nivelul nostru, nivel de educatie de Sabangia(am colegi geniali..veniti din Tulcea apropo;) ) ok :) ? ca stii ce...s-ar putea chiar sa ..sa...sa fii pt cateva clipe ca noi :shock: ..si nu ai vrea asta nu ? ;)
Craciun fericit si numai bine! yeah!
Image
Image

Mallone
Niciodata un nimeni
Posts: 7241
Joined: Thu Jul 07, 2005 2:20 am
Location: Cartieru' nebuniei si al noptilor albe

Post by Mallone »

Treaba e sa te retragi tu daka te consideri mai inteligenta dekat el,pentru ca daka te cobori la nivelul lui inseamna ca nu esti mai presus decat el...
Oamenii inteligenti tac si fac...stii vba aia..mutu fute pamantu....

+ ca vad ca se ia mult pe aratura cu vorbe ca la usha cortului...io nu vad de unde si pana unde s-a ajuns la asemenea vorbe...
Unii n-au ce face p-acasa si daka pe strada n-au curaj sa-si caute de skandal cu cineva,intra pe forumurile astea hip-hap ca e cool si se iau cu lumea-n gura in spatele unei tastaturi si unui monitor....

Ideea e tot aceeasi...cel mai destept cedeaza,indiferent de IQ....
Asa ca ASTON,iti zic io..lasa nervii ca poti mai mult de atat ;)
Viața e complexă și are multe aspecte.

jeleu
Marcel The Giant
Posts: 336
Joined: Tue Nov 14, 2006 10:21 pm
Location: Dr. Taberei

Post by jeleu »

ce atatea sfaturi ma?..lasati lumea in pace..sa se manifeste..mai radem si noi...adica eu...de restu nu ma intereseaza...asta e singuru lucru interesant pe forumul asta...asa si topicul veritasaga :oops:
corecteazamacascriugresit

User avatar
Koma
Sinistro™
Posts: 2112
Joined: Mon Dec 13, 2004 1:23 pm
Location: B:Dristor
Contact:

Post by Koma »

:shock:
m-am rostogolit pana la calculator si m-am crucit..
ia hai, pupati-va voi si impacati-va, etc. ca n-am chef sa dau averturi de sarbatori ashea...
nu mai vreau sa vad dispute si vendette personale p'aici.

ontopic:
(probabil) ultima runda de poze (ca sa nu ma injure shaolinu' ca a muncit degeaga :D )
rapidshare.com & rapidshare.ro

pa

:burp:
Image

User avatar
snp
pictor
Posts: 1296
Joined: Wed Apr 05, 2006 12:27 pm
Location: Iasi/Vaslui

Post by snp »

dar concertele cu baietii de la hades cand le urcati ? ziceati k exista..
semne pentru muti $#%25252

No Mo'
Lucky Striker
Posts: 519
Joined: Sat Jan 15, 2005 10:24 pm
Location: BUCURESTI - DIHAM
Contact:

Post by No Mo' »

Se pare ca cineva sufera... si vai... ma etichetase ca istetz... si-acum... pentru ca nu ma mai place, si ma crede un prost... o sa ma sinucid... vaaaai. Ea (sau el) - ca n-am stat sa-i citesc posturile sa vad la ce gen vorbeste despre sine - atat de educata, bine crescuta, culta... tine cu tot dinadinsul sa ne arate ca e superioara, generand un asa-zis conflict cu Kitu... pe care a tinut - iarasi cu tot dinadinsul - sa-l etaleze pe un topic unde intra cu japca fix ca (si ca sa-l citez pe Kitu) "chilotu-n cur".

Da, si-n legatura cu postul ala... scuza-mi neatentia... in plus, cred ca tre' sa-mi acorzi circumstante atenuante, avand in vedere ca nu-ti citeam posturile, si implicit nu-ti gustasem sarcasmul...
Si fiindca am citat din miraculoasa "tine", te pomenesti ca tre' sa-ti dau si bani, nu? Ramn dator... sa inteleg... Totusi, sa incercam de-acum incolo sa ne ignoram reciproc. Eu unul nu voi avea nici o problema in acest sens. Te-am pupat.
Image

loyal2thek

Post by loyal2thek »

3 ani de HADES + concert AFU-RA + "urari de bine(gen battle)" intre useri(cam asta a devenit mai nou topicu asta)

User avatar
calm|chaos
un domn / doamna
Posts: 59
Joined: Wed Nov 01, 2006 7:46 pm
Location: nowhere...
Contact:

Post by calm|chaos »

si ce legatura se presupune ca au toate fazele astea cu concertul afu'ra sau cu hades 3 ani?!
for my next trick i'm gonna turn water into... FUNK!!!

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Post by Bazooka Joe »

topic sigilat
muie copos

Locked

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 12 guests