3 ANI de HADES + concert AFU-RA

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

User avatar
ego.scenic
un domn / doamna
Posts: 52
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Sun Oct 01, 2006 1:51 pm
Location: in film....dupa promo..

Post by ego.scenic »

da clar..oricum au scazut bartai vanzarile si la ei...numai din concerte....si eventual dc vin cu cd-urile la concerte:)))...da trebuie sa aiba in vedere ca la noi 20 de euro pe un cd e mai scump ca la ei..asa ca...cumparam doar ce se merita si putini se mai merita...in nici un caz ultimul lui album:(
celetreipunctedesuspensie..

loyal2thek

Post by loyal2thek »

HOW MANY PEOPLE GOT THAT ALBUM?....


.....si toata lumea cu mainile pe pe sus"YEEEEEEEEEEEEE" :lol:


CAND A ZIS DE 50 CENT....

.....toata lumea "BOOOOOOOOOOOOOOO" :lol: cred ca mare parte au fost la concert la 50 :lol:

ASHTON KUTCHER
fratele meu tu esti baiat
Posts: 164
Joined: Fri Sep 08, 2006 7:21 pm
Location: Uptown.

Post by ASHTON KUTCHER »

loyal2thek wrote: CAND A ZIS DE 50 CENT....

.....toata lumea "BOOOOOOOOOOOOOOO" :lol: cred ca mare parte au fost la concert la 50 :lol:
Mda, c-aÂ?a-i rom??nu'! Genu' ??la de undergrounzii *CENZURAT* care pe forumuri o ard fani muzici despre galaxii Â?i atomi iar c??nd ies p'afar?? poart?? cu m??ndrie jeans imprimat cu Get Rich Or Die Tryin' achizi??ionat de prin Obor sau Big Berceni ??la Â?i tricouri de mare angajament cu Eminem Â?i frunza verde luate de prin CostineÂ?ti. Get the fuck lost! La 50 trebuiau s?? se prezinte to??i ??Â?tia care au vreo treab?? cu abordarea practic?? a muzicii, din pur interes profesional [Cum de altfel au Â?i f??cut o mare parte], iar rep??raÂ?ilor de tip "vai steaua lor" trebuie s?? li se inoculeze cumva conceptul de RESPECT pentru artist indiferent de categoria de care apar??ine acesta. Nu-??i place genul ??la de muzic??, bun m??h! Vezi-??i de acadea, da' n-o arde tu formator de opinia *CENZURAT*. Pfff! Mi-am g??sit unde s?? ??in cursuri de bun?? purtare :lol: Offfffffff offffffffffff offfffffff topiek, Â?tiu. Continua??i.
MeHigh wrote:per total a fost ok concertul...nu mai zic k a fost mare aglomeratie...

era cineva pe acolo kre o ardea in impresii...la modu` "ce?" si altu kre o ardea gen "vaaai m-ai atins pe hanoracu ala bun cu kre apar la teve"
Cine, cine? :mrgreen:
Image

User avatar
Alin-San
imun
Posts: 4664
Joined: Tue Aug 30, 2005 6:34 pm
Location: Pitesti

Post by Alin-San »

Ala de este in trupa cu Sisu

ASHTON KUTCHER
fratele meu tu esti baiat
Posts: 164
Joined: Fri Sep 08, 2006 7:21 pm
Location: Uptown.

Post by ASHTON KUTCHER »

Aaah... ?Žn??eleg. P??i d??nsul aÂ?a o ardea Â?i pe vremea c??nd nu ap??rea deloc la teve, cu hanorac bun sau f??r??. Curios e totuÂ?i ce c??uta el la Afu Ra.... Cred c?? venise s?? spioneze organizarea... :- ) Oh whatever! F??r?? tenden??ionism p'aici.
Image

User avatar
snp
pictor
Posts: 1296
Joined: Wed Apr 05, 2006 12:27 pm
Location: Iasi/Vaslui

Post by snp »

inregistrari cu artistii hades care o cantat exista :?:
semne pentru muti $#%25252

SKUMBAG
un domn / doamna
Posts: 77
Joined: Wed May 10, 2006 5:28 am
Location: acolo unde oamenii sunt prieteni la catarama(nu viorel) cu ursii
Contact:

Post by SKUMBAG »

ba frate acuma jumate ontopic jumate offtopic...am auzit de la cineva (nu dau numele ca nu are relevantza asta) ca domnul maria sa bitza l-a impins pe unu(nici lui nu-i dau numele ca plm...iarasi nu asta are relevantza, putea fi oricare din noi) si-ar fi zis revoltat ceva de genul "vezi ce se intampla daca intri in teritoriu meu?"
adica plm frate...na se facea pogo acolo lumea se simtea bine ce plm...stai la concert de hip hop ca la teatru cuminte. si cica respectivul care a fost impins de bitza i-a dat o replica foarte shmechera : "baaa...io cand ascultam afu ra tu erai in ro mania si te imbracai in costum de mos craciun" ceea ce pare-se ca este adevarat.cica ar exista un poster in care acest dur, acest...mirobolant bitza era cu vechea lui freza si imbracat, alaturi de colegii sai de trupa, in costum de mos craciun. imi cer scuze, nu sunt rautacios, io doar am aflat faza asta si am tinut sa postez pentru ca nu mi se pare normal ca o vedeta sa se comporte in felul acesta.
Last edited by SKUMBAG on Tue Dec 19, 2006 8:33 am, edited 1 time in total.
cel care iubeste banii nu va avea niciodata destui

User avatar
megga
kapnobatai
Posts: 4077
Joined: Fri Jan 07, 2005 2:13 pm
Location: im so high u couldnt reach me with a fuckin antenna...

Post by megga »

bitch!
O.I.P. Sanziana aka SanzEeK (05.12.1988 - 03.12.2009)

Daniel-San
Splashinator
Posts: 1000
Joined: Thu Dec 08, 2005 11:27 pm
Location: the land of gang bang.. Dr.Taberei

Post by Daniel-San »

"vezi ce se intampla daca intrii pe teritoriu meu?" nuj daca asha ar fi zis.. dar daca mi-ar fi zis mie...eu i-as fi zis " sa ma pish pe tine de maidanez" asha ca sa ii marchez teritoriu :))
bitza sufera de multe dar in leg cu hh-ul chiar nu are de ce sa isi dea aere de cunoscator...sa ma cac pe el si pe figurile lui, maidanezu draq
Image
Image

User avatar
maharitza
un domn / doamna
Posts: 72
Joined: Sat Aug 06, 2005 4:32 pm
Location: bucuresti

Post by maharitza »

Daniel-San wrote:"vezi ce se intampla daca intrii pe teritoriu meu?" nuj daca asha ar fi zis.. dar daca mi-ar fi zis mie...eu i-as fi zis " sa ma pish pe tine de maidanez" asha ca sa ii marchez teritoriu :))
bitza sufera de multe
sunt complet de acord. sufera rau de tot. da, se pare ca in seara aia a impins mai multa lume. mi-a mai zis si mie cineva ca a fost repezit de "maria" sa bitza tot pt ca statea pe "teritoriul lui". ce ti-e si cu excesul asta de.... zel :roll:
dincolo de masti ne ascundem prea des sufletul ranit

User avatar
megga
kapnobatai
Posts: 4077
Joined: Fri Jan 07, 2005 2:13 pm
Location: im so high u couldnt reach me with a fuckin antenna...

Post by megga »

a dat bitza la muie la lume p-acolo si nimeni n-a zis nimic...acum apar fatalaii pe forum sa se ia de el hahahahhahahhahhahhahhaha
O.I.P. Sanziana aka SanzEeK (05.12.1988 - 03.12.2009)

Laurentiu-San
SE RETRAGE LA DEPOU
Posts: 655
Joined: Wed Mar 09, 2005 9:39 am
Location: BKL (numele asta l'am dat eu si l'a preluat si gigi la masina...)
Contact:

Post by Laurentiu-San »

dac'aveam cinshpe mii de euro si daca n'aveam....



ma ce plm atata tam-tam...bitza l'a chemat pe gnom si pe costel la el in separeu, si au vrut sa intre si nijte prieteni de'ai lor acolo...bitza s'a suparat si i'a dat afara... mare cacat...

ca a cantat in ro-mania, in deja-vu...iar incepem? putea sa se imbrace si in pula goala, bitza e genul de om care nu o arde ampulea cu unii si altii doar de dragul de a fii placut... o fii bine, o fii rau e problema lui... care e problema voastra? :roll:

DexStaR
The Drunken Master
Posts: 1964
Joined: Sat Mar 11, 2006 10:08 am
Location: Balta Alba Salajeaaaaaaan
Contact:

Post by DexStaR »

true...true...
peepee in ya girl's eyebrow

User avatar
Jepcar
un domn / doamna
Posts: 70
Joined: Mon Dec 13, 2004 2:48 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Jepcar »

Frate , voi nu aveti de cine sa va mai luati si tabarati pe cate un artist. Bai frate , lucrurile astea nu sunt decat barfe. Terminati cu aberatiile . Cum sa spuneti "ma cac pe bitza" ? E corect asa ? De ce nu-i spuneti asta in fata ? Ce daca a cantat in RO-MANIA ? Ce daca a avut plete ? Cine sunteti voi sa va luati de viata si trecutul unui om ? Nu inteleg de ce faceti atata caz despre faptul ca a cantat in trupa asta .... cumva BITZA canta HH si nu stiu eu ? Si daca ar fi cantat HH ce ? Daca v-ati indragosti de o femeie super frumoasa si super desteapta , ati mai tine cont ca a fost o mare tarfa cu ani in urma ? Va spun eu ca nu ! Si pe Arssura la fel il futeti in gura ca vezi doamne fute copile de 14 ani si umbla cu copiii .... Habar-n-aveti pe ce lume traiti ! Fara suparare , dar o ardeti foarte urat.


Acum astept sa ma luati si pe mine la pula ca maria sa Jepcar MIROBOLANTUL (ca sa citez un "jmecher" de mai sus) a avut TUPEUL MIRIFIC de a sari in apararea unui om si de a incerca sa va mai trezeasca putin.

Scuze moderatorilor ptr off-topic , dar de data asta chiar nu m-am putut abtine (si eu sunt o fire foarte calma) . Razboi ! (ca unii vad ca nu "vrea" pace )
www.gamextv.ro

www.gamextv.ro/es/

http://www.next-please.ro

neXtplease! FIFA powered by : Razer , GameX TV , GSP.RO

SKUMBAG
un domn / doamna
Posts: 77
Joined: Wed May 10, 2006 5:28 am
Location: acolo unde oamenii sunt prieteni la catarama(nu viorel) cu ursii
Contact:

Post by SKUMBAG »

bah jepcar...eu am facut o constatare...am auzit ceva de la oameni care nu aveau de ce sa ma minta, oameni care au fost prezenti la concert acolo si au fazut toata faza. si pare-se ca nu e prima oare cand bitza o arde asa. dar...nu cred ca e cazul sa mai argumentez la topicul asta. cert este ca unii sunt, vorba unui prieten de-al meu "plini de aere ca o papusa gonflabila/dar ma pis pe ei nici o reciproca nu-i valabila". daca tu ai crezut ca io prin faptu ca am zis chestia asta de bitza as vrea sa par shmecher sau sa fac un post in plus, esti un imbecil. pare-se ca s-a inteles total eronat ideea mea, iar discutia a degenerat.what the fuck ever.probabil ca topicul ar trebui inchis.
cel care iubeste banii nu va avea niciodata destui

Locked

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests