Lansare CAST "Reforme" e.p.

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

User avatar
tifoso
un domn / doamna
Posts: 78
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Sun Jan 22, 2006 10:56 pm

Post by tifoso »

Logo-ul ma duce cu gandul la Che Guevara... nu stiu de ce...


tu stii macar cine a fost cHE guevara?sau mai bine zis ce n-a fost...hai sa nu suferim de jegosi d=astia comunisti care sunt incompatibili cu tot ceea ce inseamna Romanism!incompetentu ala(care vad scarbit acum ca a devenit un trend-majoritatea habar n-au ce amagitor a fost) nu a reprezentat absolut NIMIC!!!...si cioroii au tricouri cu el...ca da bine nu de alta!...nefericitu' de guevara nu inseamna absolut nimic!!Romania uraste comunistii!!!

dan
Pop
Posts: 8654
Joined: Mon Jun 20, 2005 10:58 am

Post by dan »

Laurentiu-San wrote:
dark_angel_4_blood wrote:cn ma ajuta si pe mn cu o chestie???imi puteti spune si mie cand si unde se va deschide Club Underworld va implor :) :twisted: :wink: :roll: :!: :?:
aceasta intrebare s'a mai pus... club underworld se va redeschide la inceputul anului viitor, intr'o locatie ce pt moment ramane secreta din diferite motive (detalii de contract and shit) ... cert este ca locatia noua se va situa undeva intre universitate si romana si va fii caracterizata de un spatiu mai propice concertelor, cu vedere extinsa la scena...

cam atat... a doua jumatate a lunii ianuarie, inceputul lui februarie...
ai uitat sa specifici ca va avea si alt nume :lol:

acum despre lansarea de ep cast... locatia a fost inedita.. daca nu primeam indicatii nu cred ca nimeream :lol: lume a fost destul de multa... asa aglomeratie.. fum de tigara.. in spate unde am stat eu se auzea mai aiurea.. ce pot sa zic e ca a fost bine.. cast nefiind una din trupele mele preferate de la Hades :) oricum.. succes la baieti in continuare!

preacher
o viata pe forum
Posts: 4131
Joined: Mon Feb 14, 2005 3:40 pm
Location: forum

Post by preacher »

hai mah il puneti la download? ca l-am cumparat cd-u de 2 zile dar nu am avut timp sa ascult decat prima piesa. urcati si voi ep-u?
99.9%

Remus
un domn / doamna
Posts: 51
Joined: Sun Oct 15, 2006 8:05 pm
Location: Baia Mare

Post by Remus »

Se mai poate comandat CD-u ?

celalalt_cast
tanar
Posts: 18
Joined: Wed Feb 08, 2006 6:31 pm

Post by celalalt_cast »

remus, imi pare rau pt intarziere, e.p.-ul din pacate nu s-a putut comanda...a fost disponibil la lansare si apoi cd-urile ramase s-au mai putut achizitiona la alte evenimente hades. in cazul in care nu ai apucat sa asculti "reforme" acceseaza www.hadesrecords.com/cast si il poti downloada de acolo. numai bine!

Post Reply

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests