Freeestyle (Arsonists) la Bucuresti / 2 iunie

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

ghismo
tanar
Posts: 9
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Sat May 14, 2005 5:04 pm
Contact:

Post by ghismo »

baa e mult mai bine ...aseara sa pus in functiune si cel d'al treilea aparat!!sa speram ca nu o sa mai fie panica cu caldura!!deci .....sa vina cat mai multa lume!!ca e mare eveniment mare!! :bow:

User avatar
zosteru
adevarat sa mor de nu
Posts: 397
Joined: Thu Jan 06, 2005 12:17 pm
Location: unde vreau
Contact:

Post by zosteru »

ghismo wrote:baa e mult mai bine ...aseara sa pus in functiune si cel d'al treilea aparat!!sa speram ca nu o sa mai fie panica cu caldura!!deci .....sa vina cat mai multa lume!!ca e mare eveniment mare!! :bow:
Daca vin ma cinstesti :D ?

Oricum vin mah...ne vedem acolo...

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Post by Bazooka Joe »

Vor exista la vanzare ambele albume Freestyle cu autograf la 30 RON
muie copos

User avatar
Koma
Sinistro™
Posts: 2112
Joined: Mon Dec 13, 2004 1:23 pm
Location: B:Dristor
Contact:

Post by Koma »

In exclusivitate maine in Suburbia vor fi si de vanzare noile tricouri Hades Wear precum cele de mai jos la pretul de 35 Lei.

Image

(pentru comenzi online, mai multe detalii incepand de luni)
Image

Daniel-San
Splashinator
Posts: 1000
Joined: Thu Dec 08, 2005 11:27 pm
Location: the land of gang bang.. Dr.Taberei

Post by Daniel-San »

f jmechere
Image
Image

User avatar
SanzEeK
'bagaboanta'
Posts: 1549
Joined: Fri Jul 21, 2006 6:58 pm
Contact:

Post by SanzEeK »

Navy blue ... :X

rappy_oradea
adevarat sa mor de nu
Posts: 363
Joined: Wed May 25, 2005 12:52 am

Post by rappy_oradea »

hades records evolueaza pe zi ce trece,felicitari pt toata munca depusa de`a lungul anilor.... :bow:

User avatar
caine
fratele meu tu esti baiat
Posts: 190
Joined: Tue Nov 14, 2006 10:06 pm

Post by caine »

tari tricourile pacat ca nu pot sa stau sa le vand....
rave or die

User avatar
cataclysmicsound
adevarat sa mor de nu
Posts: 305
Joined: Fri Apr 20, 2007 3:58 pm
Location: mangalia aka callatis fortress
Contact:

Post by cataclysmicsound »

abia astept ziua de luni ptr a se da drumu` la comenzi !!
super tari tricourile si ideea cu proudly HipHop..
Image

DiNO
Moderatorul Celebru
Posts: 7465
Joined: Sat Mar 03, 2007 11:12 pm

Post by DiNO »

se intrevede o noua specie de repari...

raparul de tastatura...



Felicitari pt showul de aseara. Astept filmarile... gen...toate :lol:
Image

User avatar
Alin-San
imun
Posts: 4664
Joined: Tue Aug 30, 2005 6:34 pm
Location: Pitesti

Post by Alin-San »

Deci acum cand toata lumea INCA mai doarme am ajuns si eu acasa, si da, ma apuc sa urc din poze. Felicitari Hades Events pentru un concert mult prea tare ... pacat ca au fost prea putini oameni in public, asta este.

Daniel-San
Splashinator
Posts: 1000
Joined: Thu Dec 08, 2005 11:27 pm
Location: the land of gang bang.. Dr.Taberei

Post by Daniel-San »

1. Respect.. pentru Freestyle care pe mine a reusit sa ma impresioneze inca o data.. si ma refer la tot ce a facut el aseara pe scena, de la interpretarea extraordinara pana la relatia cu publicul si lectiile de "atitudine" pe care le-a dat.. un adevarat entertainer.. transmite multa energie de acolo de pe scena... Per total.. a fost cel mai tare dintre toti care au venit la noi.. un om care se vede ca tot ce face face din placere.. astfel de artisti merita sustinuti cu adevarat.. f frumoasa si faza cu cd-urile.. mi-a placut mult de el.. Mi-a reamintit aseara de ce a fost si ramane arsonists una dintre trupele mele preferate.
2. Trist/Jenant sau cum mai vreti.. ca un asa artist sa cante in fata atator de putini oameni. Nu imi explic cum cacat a fost doar atata lume.. cred ca a fost mai multa la Dj Flip :? .. vara este... vacanta este.. banii se fac.. nuj.. cred ca pana la urma explicatia este ca nu a auzit lume de arsonists.. ceea ce nu ma mira.. de fapt nu ma mai mira nimic.. mai ales dupa seara asta.. chiar si asa.. Freestyle a venit cu un material nou.. cei interesati puteau sa il asculte.. si sigur sigur ii facea sa vina.. dar nuj.. avem un public.. f aiurea..
3. Extaz.. a fost aseara in public.. cei care au venit s-au simtit extraordinar.. eu unul.. nu cred ca m-am mai simtit niciodata asa.. am cantat pana am ragusit.. nu mi s-a mai intamplat de mult asta. o seara superba de la inceput pana la after party.. o mana sus si pt dagga si kst normal :)
4. Multumiri.. se duc din nou catre Hades.. multumiri ca fac posibile niste visuri si ca fac bine ceea ce fac.. tot asa nasilor ca e bine. Felicitari
Image
Image

User avatar
Alin-San
imun
Posts: 4664
Joined: Tue Aug 30, 2005 6:34 pm
Location: Pitesti

Post by Alin-San »

ai uitat sa zici de DDH aka Mihnea aka Splash Master :)). foarte tare si after-partyul

Mallone
Niciodata un nimeni
Posts: 7241
Joined: Thu Jul 07, 2005 2:20 am
Location: Cartieru' nebuniei si al noptilor albe

Post by Mallone »

Un concert foarte foarte tare...un artist excelent,si un exemplu ptr cum ar trebui sa fie orice artist hip-hop in romania...

Fara sa mai polemizez 100 de ani,am doar 2 lucruri de spus...

Respect maxim ptr cei din provincie,din absolut toate orashele care vin cu interes la toate eventurile....

Si muie alora care se caca pe ei si stau acasa ca prostii crezand ca rapul se face in fata monitorului pe forumuri si cu winampul deschis in fatza...
Viața e complexă și are multe aspecte.

jeleu
Marcel The Giant
Posts: 336
Joined: Tue Nov 14, 2006 10:21 pm
Location: Dr. Taberei

Post by jeleu »

nu miam exprimat parerea despe vreun concert, dar...omul e nebun...ma fascinat fraeru..a fost singuru concert unde am tinuto in mine (pana la un moment dat) de tarsha sa nu pierd ceva...mai rar oameni care sa o arda la modul asta..

sincer..nici eu (ca si aia care probabil au stat acasa din cauza asta) nu mam asteptat la cine stie ce...dar sa vazut clar si frumos 'ARSONISTS' pe scena...
corecteazamacascriugresit

Post Reply

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests