Folosim cookie-uri pentru a va putea oferi cea mai buna experienta in utilizarea website-ului. Cookie-urile sunt fisiere stocate in browserul dvs si sunt utilizate de majoritatea website-urilor pentru a permite personalizarea experientei dvs web. Daca dati click pe "ACCEPT", inseamna ca sunteti de acord cu folosirea cookie-urilor. Accept

HADES RECORDS IN PLOIESTI ????

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

Postby punk-eru » Wed Oct 26, 2005 8:28 am

si ce propui ??? :shock:
in viatza ai 2 lucruri gratis pe care le poti pierde mai repede decat le-ai primit:viatza si personalitatea
punk-eru
tanar

Liked in: 0 post

Postby RappMan » Sun Jan 15, 2006 12:11 pm

mah nus ce se poate propune, dar stiu un singur lucru:ar trebui sa ne intalnim odata,astia care suntem din ph ,in pl sa mergem la un suc si sa incercam sa stabilim ceva sigur.....ah...si mai e o chestie:e o problema ca nu prea stiu cam cati asc de hh under sunt in ph..in afara de mine ,tine,the lyonesse rebel si alti cativa eu nu mai stiu.....asa ca...
"timpul este ucigasul perfect"-veritasaga
RappMan
un domn / doamna

Postby Bazooka Joe » Sun Jan 15, 2006 12:20 pm

RappMan wrote:mah nus ce se poate propune, dar stiu un singur lucru:ar trebui sa ne intalnim odata,astia care suntem din ph ,in pl sa mergem la un suc si sa incercam sa stabilim ceva sigur.....ah...si mai e o chestie:e o problema ca nu prea stiu cam cati asc de hh under sunt in ph..in afara de mine ,tine,the lyonesse rebel si alti cativa eu nu mai stiu.....asa ca...

sa discutati asta la Comunitatea ... o sa deschid un topic cu Ploiesti ... si aici la evenimente sa pastram doar evenimentele clare.
muie copos
Bazooka Joe
trendy guy

Previous

{ QUICK_REPLY }

Return to Ştiri / Evenimente / Shop-uri