Veritasaga la Brasov / 25 mai

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

Post Reply
Zodiak
moderator astea
Posts: 187
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Mon Dec 13, 2004 4:11 pm

Veritasaga la Brasov / 25 mai

Post by Zodiak »

Maed1 wrote:
Image
Image
Beware the beast man...

dan
Pop
Posts: 8654
Joined: Mon Jun 20, 2005 10:58 am

Post by dan »

a fost bine in mare.. dar si foarte obositor pt mine...

din pacate prestatia hiphop junkie crew nu ma incanta la fel de mult ca versurile si productia pieselor :)

de veritasaga .. ce sa zic ... m-am saturat ca de mai bine de un an jumatate pe la concetele din tara sa tot ziceti ce trebuie sa vina noul album Cu alti ochii :lol: :P stiu stiu .. asteptam :D ... din partea mea puteti sa il lansati si in 2010 eu ma multumesc si cu restatiile live... :wink:

User avatar
G.A.M.
tanar
Posts: 35
Joined: Thu Feb 09, 2006 6:19 pm
Location: Brasov

Post by G.A.M. »

a fost bestial !! :connencter: 8->


G.A.M. wrote:deeeeci, a fost fooaaaarteeee taaaareeeee!!!



Sonorizare (super) ok, prestatii de nota 100000, atmosfera super tare.........destul public......:D (desi se putea si mai mult....)





si acum sa le luam pe rand....

- Dj Grand a rupt :D
- baietii de la Tupeu Crew.....au fost la blana
- Dizz Lexika, a fo' la-naltime......:D (bine-asaaaaaaa mami!).....a bagat cu cojones(da' se putea si mai mult...:P), a avut dume, a facut atmosfera.........a fost super ok :D Respect Dizz Lexika! :wink:
- Radon....... "dau rime de la inaltime....normal, ca stau la munte"! ;)
- PostScriptum.....mi-au placut foarte mult! ar fi dragut sa apara mai des pe la event-uri.....:D baietii astia au potential, nu gluma! (Bravo HHJ pt descoperire! :D )
- HipHop Junkie.......mai are rost sa spun ceva? Brasovu' ruleaza! Respect HipHop Junkie! (pacat totusi c-a fost formula incompleta....)
- Veritasaga.............a fost........VERITASAGA!!!!!! ......."Brasov........iubesc!!! Verita.....saga......iubesc!!!" (ii mai vrem p-aici! :D:D:D)
- Butch.....o surpriza pt public...........:D a fo' si el foarte tare.........(pacat ca n-a bagat mai mult....:P)








=====> a fost foooooaaaaaaaaaarteeeeeeeeeeeeeeeeeeeee taaaaaaaaaaaaaaaaaaaareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!










Felicitari pt idee, felicitari pt organizare, felicitari pt event, felicitari pt album....pt prestatii..........etc !









Revin cu poze :D
I'm watchin` you biatch...so...beware !

Post Reply

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests