LANSARE AD LITTERAM [vineri 22 iunie]

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

K-pleaH
un domn / doamna
Posts: 64
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Wed Dec 07, 2005 6:01 pm
Location: Severin -> Bucuresti -> Londra
Contact:

Post by K-pleaH »

dupa atata timp...apare si albumu 3...si in sfarsit e si lansarea...ma bucur pt voi...va urez succes la lansare..sper k totul sa iasa super bine akolo...numa bine!...


ps: sa`mi pastratzi si mie o copie a albumului pt cand ma intorc din Londra....
dead man walkin`...

User avatar
Cohorta
un domn / doamna
Posts: 59
Joined: Thu May 24, 2007 10:32 am
Location: Hunedoara
Contact:

Post by Cohorta »

in legatura cu comenzile , am facut si eu o comanda pe numele Surmei Daniela si nu am primit niciun mail nimic ...

DiNO
Moderatorul Celebru
Posts: 7465
Joined: Sat Mar 03, 2007 11:12 pm

Post by DiNO »

Cohorta wrote:in legatura cu comenzile , am facut si eu o comanda pe numele Surmei Daniela si nu am primit niciun mail nimic ...
frate... nu stau din 5 in cinci minute sa verific mailul... il verific odata pe zi ...vei primi cdul... check la precomenzi...
Image

User avatar
C.r.C
rapperu vostru preferat
Posts: 256
Joined: Sun Sep 10, 2006 7:52 pm
Location: ct

Post by C.r.C »

la ce pretz or sa fie albumele akolo ?

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Post by Bazooka Joe »

C.r.C wrote:la ce pretz or sa fie albumele akolo ?
15 RON
muie copos

User avatar
cH
tanar
Posts: 23
Joined: Tue Oct 25, 2005 5:16 pm
Location: Romania
Contact:

Post by cH »

bah mihai 4 de x nu aveti la tricouri k eu am burta mare :))) ... ne vdm diseara la ad litteram \:d/ ... visul lui scanteie devine realitate :lol: :lol:

p.s: si inca ceva... kombate scoate si tu aia cu "ucenic gen" plm nu mai sunt ucenic de mult :)))) :D

HaCkY
tanar
Posts: 18
Joined: Sun Mar 26, 2006 8:04 pm

Post by HaCkY »

buey da de ce nu`mi merge pagina de comenzi ? :( imi da o eroare ... si vroiam sa intreb d tricouri .. k nus din buc si n`am ajuns la la lansare .. nu punetzi si p net tricoaiele alea ? :P astept rasp MS

User avatar
Alin-San
imun
Posts: 4664
Joined: Tue Aug 30, 2005 6:34 pm
Location: Pitesti

Post by Alin-San »

aici vei putea gasi informatii despre tricouri http://hadesrecords.com/forum/viewtopic.php?t=4725

User avatar
awaky
i'm the scatman
Posts: 4737
Joined: Wed Mar 22, 2006 1:16 pm

Post by awaky »

sunt primu' care a ajuns acasa mah ? :)))

a fost superb, ad litteram foarte foarte tari live... pogoooooooooo la piesa cu shole :lol: :lol: :lol: haos.. parca a tinut putin ad litteram... nu conteaza...

albumul Katana va rupeeeeee baaa :) doamne.. cat de tareeeee e ultima piesa cantata de ei.. " amintiri" .. smecheraaaa

Flow... tot respectu' pt el.. nu stiam ca poate un roman sa scoata sunetele pe care le scoate el.. ar mai trebui chemat in deschideri.. :lol: :lol: :lol:

o lansare foarte tareeee... cam putina lume... da' a fost superb , au curs apele de pe noi la greeeeu, nu mai conteaza :mrgreen: neeeeext:)

User avatar
alka
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 2229
Joined: Sun Nov 06, 2005 11:23 pm

Post by alka »

ca atmosfera a fost peste ultimele concerte hades records (nu ma refer la cele cu artisti straini). katana au progresat fooooarte mult si vor scoate un album superb..ad litteram asa cum ii stim, foarte tari...daca voi avea acordul celor 2 trupe voi urca si niste filmari din timpul concertului.

Soarentabil
/\/\/\/
Posts: 1179
Joined: Fri Jul 08, 2005 3:15 pm
Location: Aici

Post by Soarentabil »

Am observat niste ciumpalaci care n-aveau nicio legatura cu ce se intampla acolo dar asta nu-i impiedica sa nu faca ca toti dracii sau ca niste maimute scapate de la ZOO.
Eu inteleg,omu' mai ridica o mana,un picior daca e cazu' mai sare in sus dar eu am vazut cum pica boxa aia mare.Noroc ca am tinut-o.WTF? :roll:
Baietii de la KATANA m-au impresionat teribil de mult.Abia astept sa ascult VOX LATINA si albumul ce urmeaza sa apara. Felicitari!
Felicitari si Ad Litteram.
Mi-a placut sonorizarea...
Cand am fost la concursul ala organizat de footrec tot in suburbia,s-a auzit infect! Chiar vorbeam cu Maerry daca se aude asa si la eventurile hadesrecords.A avut dreptate :) .
Sauna si betie de fum.

Btw,dragute tricourile Ad Litteram :mrgreen:

User avatar
menthoru
dimineata verific forumu
Posts: 614
Joined: Tue Dec 14, 2004 5:50 pm
Contact:

Post by menthoru »

Va multumim mult pentru cuvintele frumoase. Ieri ne-am simtit excelent pe scena, iar publicul a contribuit din plin. A fost o atmosfera senzationala! Din partea noastra, nicio problema cu filmarile.

User avatar
caine
fratele meu tu esti baiat
Posts: 190
Joined: Tue Nov 14, 2006 10:06 pm

Post by caine »

Lex wrote:

Mi-a placut sonorizarea...
Cand am fost la concursul ala organizat de footrec tot in suburbia,s-a auzit infect! Chiar vorbeam cu Maerry daca se aude asa si la eventurile hadesrecords.A avut dreptate :) .


:

sonorizarea in club e printre cele mai bune se aude prost uneori pt ca nu e un sunetist bun la butoane
rave or die

User avatar
Jepcar
un domn / doamna
Posts: 70
Joined: Mon Dec 13, 2004 2:48 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Jepcar »

Am fost eu prea praf sau au fost astia prea tari... cate putin din ambele. Ideea e ca se vede ca s-a muncit mult , iar cei 2 cheliosi de la Ad Litteram au facut-o la un nivel profesionist. ERA SI CAZUL sa avem o trupa ca Ad Litteram in mainstream. Sonorizarea a fost foarte buna (la mine in creier amplificata oricum :) ) Imi pare rau ca nu am ajuns si la KTN . Flow excelent !!! Cam asta am vazut eu in linii mari. Inca o precizare : poate oi fi eu de moda veche , dar piesa cu PACO e prea jmechera !!! Faptul ca a venit asa de putina lume mi se pare cam de cacat ... daCA CAntA fetele de la INDECENT (tati) in deschidere poate venea mai multa lume !


Hai c-a fost prea tare . GG Hadesrecords inc-odata ! Da sa vezi ce va rup picioarele la fotbal in pula mea ca nici acum nu mi-a venit CD-ul pe care l-am comandat. O sa termin salariul si n-o sa mai am bani sa-l cumpar cand o sa vina !!!
www.gamextv.ro

www.gamextv.ro/es/

http://www.next-please.ro

neXtplease! FIFA powered by : Razer , GameX TV , GSP.RO

DiNO
Moderatorul Celebru
Posts: 7465
Joined: Sat Mar 03, 2007 11:12 pm

Post by DiNO »

cui rupi tu ma picioarele? :lol:
o sa vina jepcar (mami). l'am posthit eu insumi. :) rabdare...
Image

Post Reply

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests