Veritasaga lanseaza <<Cu alti ochi>> / 25 noiemb

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

User avatar
NCristian
forumilian
Posts: 3304
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Thu May 04, 2006 9:01 pm
Contact:

Post by NCristian »

86BPM wrote:Da... mi-au ciordit unii berea de pe fundu sticlei ... pana m-am dus la ei si-au adus baietii alta plina... ca deh ...asa e romanu ... nu puteau ma sa-si cumpere ei una ? Au preferat sa se faca de cacat ... in fine... tipic concertelor :)))

La inceput nu stiu mi s-a parut ca nu prea era "acolo" lumea..pana a bagat e , e greu 8) . Sunetul a fost de nota 10 dupa mine si mi-a placut faza cu Praetor.


app. tare faza cu berea.

tzele
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 1484
Joined: Thu Jun 30, 2005 11:51 pm
Location: acolo
Contact:

Post by tzele »


NskY
#
Posts: 7066
Joined: Wed Apr 04, 2007 7:22 pm

Post by NskY »

Koma wrote:
Image
tzele wrote:Desi scria clar pe acolo ca NU se fumeaza in sala principala, un anumit artist din "noul val"(nu-i mentionez numele, nu vreau sa-l fac faimos) a fost atat de nesimtit incat si-a aprins tigara chiar in primul rand.Terminatul "artist" era si arogant pe deasupra caci tot fumul il sufla ca nesimtitul pe scena, in fata lui Jhivago, Kombat si Butch...in alta ordine de idei...CUM VREI TU "ARTISTULE" SA PRIMESTI RESPECT CAND FACI ASTFEL DE GESTURI DE NEAM PROST?
:lol: :lol: :lol:

cine sa fie, cine sa fie? :? :?

User avatar
iela
tanar
Posts: 2
Joined: Thu Mar 22, 2007 6:36 pm

Post by iela »

cand ati scris afisul "GARDEROBA s'a mutat la bar" va refereati la Ghismo? :lol:

ERNEST
tanar
Posts: 24
Joined: Fri Mar 18, 2005 1:04 am

Post by ERNEST »

Nu prea am timp sa lucrez la toate pozele (cred ca imi trebuie cd-ul ca sa intru in atmosfera), deocamdata teaser nr 2:

Image

Werther
Sturm und Drang
Posts: 4675
Joined: Sun Jun 11, 2006 7:39 pm
Location: Bucuresti

Post by Werther »

Eu am fumat....si Loyal a fumat ...si altii din primul rand au fumat ... care sloboz e problema lu Tzele ? In a doua zi .. am vazut ca nu mai era valabila treaba...adica TOTI fumau ! Si cand a intrat E , E Greu imi venea sa aprind 30 de tigari si sa beau 40 de beri ... si stai linistit ca nu e lipsa de respect bai gaozare. Vezi ca Aforic a urcat pe scena cu tigarea langa Jhivago ... asta ce inseamna ba prostule ? Vorbesti ca idiotul ... daca m-ai vazut de ce moloz n-ai venit in fatza sa-mi spui ca-s nesimtit si ai asteptat sa ajungi la tastatura ? :butch2:

tzele
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 1484
Joined: Thu Jun 30, 2005 11:51 pm
Location: acolo
Contact:

Post by tzele »

bah sa stii ca vroiam sa vin sa iti zic...da m-am gandit ca ar fi penibil ca erai chiar langa aia acolo.acum DEJA te compari cu aforic ma?.stai calm ca nu esti chiar asa de fioros.am zis asa...ca faza.ma bucur ca te-ai simtit pana la urma. :lol:

cafteala
official QB murderer
Posts: 4424
Joined: Wed Dec 22, 2004 11:53 am

Post by cafteala »

poate i-a dat Aforic tigara..

Werther
Sturm und Drang
Posts: 4675
Joined: Sun Jun 11, 2006 7:39 pm
Location: Bucuresti

Post by Werther »

tzele wrote:bah sa stii ca vroiam sa vin sa iti zic...da m-am gandit ca ar fi penibil ca erai chiar langa aia acolo.acum DEJA te compari cu aforic ma?.stai calm ca nu esti chiar asa de fioros.am zis asa...ca faza.ma bucur ca te-ai simtit pana la urma. :lol:
Nu ma compar ba ... moloz.. intelegi numa cum vrei tu...da esti cretin in plm daca incepi sa spui ca am avut lipsa de respect. Si da...daca veneai radeam de tine-n plm ... ai formulat cacatu ala incat cine citeste zice ca aprindeam inadins sa-i enervez pe artisti. Cand colo tot clubu' fuma de rupea ... si pe cine ai vazut in fata scenei ? Pah mine . cacat...ce sa spun...hai gata cu harfele astea de doi lei ... fa-le la tine la bloc. Tre sa dau la fiecare pas explicatii ca se gaseste cate un nebun sa faca tot felu de aluzii si interpretari. Nu ma compar cu Aforic ... l-am dat exemplu doar pentru ca era cu tigarea , nu in fata scenei..ci pe scena. Asta era ideea...si daca fumatul era interzis asa cum spui tu... nu cred ca dadea el contraexemplu. Marsh ! Punct.

tzele
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 1484
Joined: Thu Jun 30, 2005 11:51 pm
Location: acolo
Contact:

Post by tzele »

:lol: :lol: :lol: bah ce nu intelegi ca era o gluma????repet:am zis asa ca faza(doza de jurnalism ieftin a la zoso.ro, am facut un mic experiment na).ma doare in pula ca ai fumat pana la urma e problema ta.(hai ca e ridicol)

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Post by Bazooka Joe »

in seara a doua fiind lume putina am lasat sa se fumeze
muie copos

User avatar
Pawkily
fratele meu tu esti baiat
Posts: 126
Joined: Sun May 28, 2006 1:25 pm
Location: Tg Mures
Contact:

Post by Pawkily »

A fost prezent connect'r?

User avatar
Jepcar
un domn / doamna
Posts: 70
Joined: Mon Dec 13, 2004 2:48 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Jepcar »

Mama lui Sonya dadea din cap ... mai e nevoie sa descriu cum a fost ?
www.gamextv.ro

www.gamextv.ro/es/

http://www.next-please.ro

neXtplease! FIFA powered by : Razer , GameX TV , GSP.RO

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Post by Bazooka Joe »

parazitat wrote:A fost prezent connect'r?
nope ..nu a venit
muie copos

stan ruskoff
un domn / doamna
Posts: 72
Joined: Tue Mar 20, 2007 12:28 am

Post by stan ruskoff »

Să-nţeleg c-a fost invitat?
Daca Veritasaga ar fi Eminem...eu as fi Stan.
Ăla îs.

Post Reply

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests