Pfff... propunere

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

Post Reply
User avatar
Hazard
fratele meu tu esti baiat
Posts: 196
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Mon Feb 11, 2008 5:35 am
Location: Resita
Contact:

Pfff... propunere

Post by Hazard »

Buna...

Topicul este dedicat in special celor mai "proaspeti" in Hades care vor o rampa de lansare, sau ma rog... sunt dispusi/doritor sa urce pe scena.

Activez de 3 ani in diferite ONG-uri la Resita (hometown). Acum, scurt si la obiect, acolo de ani buni se organizeaza Zilele Tineretii, mai exact, o perioada de cateva zile / o saptamana se organizeaza fel de fel de activitati dedicate tinerilor, actiune ce evolueaza in fiecare an. A devenit deja traditie un zid la sosea care se umple de graffiti in fiecare an, are vreo 80 metri. Anul trecut au fost Kero, Suflo, Zork, Homeboy si alti artisti locali/nationali prezenti (mi ciuda ca nu am acum poze...), s-au mai organizat skate contest, basketball tournament, stencil contest, after-party, concerte...

Propunerea mea pentru trupe din Hades este o colaborare cu ocazia ZT (zilele tineretii) pentru un concert la Resita. Problema (cum e de obicei la romani) sunt banii! Nu se gasesc sponsori care sa plateasca sume mari pentru concerte care, adevarul crunt, nu aduc multa lume. Resitenii nu sunt inca foarte deshisi la minte in ceea ce priveste muzica si trupele autohtone. Bineinteles nu se pune problema drumului/cazare/masa, ci problema reprezentatiei pe scena.

Pentru detalii, informatii, va rog contactati-ma! Adresa de mail, ID de mess aveti la profil, daca nu astept reply pe forum.

P.S.: Zilele Tineretii ar fii in mai (nu s-a stabilit inca exact perioada). Daca este prea devreme, putem sa tinem legatura pentru colaborare (sunt deschis la colaborari/idei si chiar vreau sa aduc cateva trupe la Resita).

Multumesc, pace! :)
nu mai am semnatura

User avatar
Hazard
fratele meu tu esti baiat
Posts: 196
Joined: Mon Feb 11, 2008 5:35 am
Location: Resita
Contact:

Post by Hazard »

Ok, vad multe view-uri si nici un reply :)

Avand in vedere ca nu este nimic concret, si ca am vazut si eu cum sta treaba pe forum il rog pe admin/moderator sa declare topic inchis. In caz ca apare ceva, sau vreau sa fac apel la artistii Hades am sa-i contactez pe ei/pe cei de la Hades pe privat.

Multumesc.
nu mai am semnatura

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Post by Bazooka Joe »

baga id-ul meu: mihai_c_lazar si vorbim acolo sau pe e-mail la [email protected]
muie copos

Post Reply

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests