The Griffins hip hop club

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

RapGame
un domn / doamna
Posts: 63
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Wed Dec 29, 2004 8:15 am
Location: Singur.. pe malul unei mari
Contact:

Post by RapGame »

de acord cu tine.. eu cel putzin pana acum am fost la toate evenimentele organizate de Hades in constanta dar o sa scap unu pt ca ma duc la footrec au si ei concert in cta... deci .. pm .. urmatzi exemplu`
Life is the greatest gift you can get

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Post by Bazooka Joe »

DJ Dox drop hip hop bombs in fiecare vineri ... fii pe redute bombardamentul are loc si vinerea asta :D
ZID
muie copos

User avatar
Stitches
vasluianca fierbinte
Posts: 1
Joined: Thu Jan 27, 2005 2:36 am
Location: bucuresti

Post by Stitches »

nu prea vad ca sunteti incantati de ce se intampla in Griffins !!!???... eu cel putin ma asteptam la un impact foarte mare .. dar se pare ca it was just me si alti cativa oameni entuziasti, printre care cei care vin pun muzica si cei care o ard sistematic p'acolo ....

tare rau... inca nu e ZID .... ( :wink: )

User avatar
Deena
La Cosa Nostra
Posts: 1308
Joined: Wed Jan 05, 2005 11:23 pm

Post by Deena »

Mihai, tu jtii k as veni cu draga inima in griff....da' cum sa scap de akas' cand am baku' anu asta!!! :cry: ....da' las k scap io... :D
anyway....Ya'll keep doin' the right thing!...
D c sunt prea putine pers chiar si la concerte??!....mah oameni buni, nu sunteti fericiti sufleteste k, in sfarsit , exista un loc pt comunitatea HH din Buk in care sa ne strangem si unde atmosfera, oamenii si programul sunt ceea ce multi si'au dorit , iar acum s'a implinit?!!... :wink:
CINEE vreti sa vina la concerte dak nu voi????...babutele simpatice telenoveliste, mosii (fosti securisti)....LOL!(am spus doar asa k ex., sper sa nu le dati idei)..(ii inteleg pe cei care au baku' , sunt in sesiune sau au probleme cu parintii...dar restul?!!)
poate k multi nu stiu(sau nu vor sa stie) cat se munceste pt tot ce se organizeaza in griff sau in Constangeles, iar singura rasplata a oamenilor care muncesk pt asta , e sa vada k voi veniti la concerte si k apreciati ceea ce se face tot pt voi -fanii-publicul mare iubitor de muzici de kalitate din subteran!
Cam atat am avut de aberat acum la ora 2:30am!!! :o
Aveti grija de voi!....Invatati sa iubiti si sa tolerati mai mult!
Pace & Dragoste !! :wink:

User avatar
DJ AntiDot
tanar
Posts: 11
Joined: Sat Feb 26, 2005 10:03 am
Location: Sub casti
Contact:

Post by DJ AntiDot »

Da... foarte tare clubul asta... La evenimente nu prea am fost, dar e marfa si asa seara cand iesi cu tovarashii la o bere... de preferat un loc in care se asculta ce iti place... e o atmosfera placuta... dar lume putina... daca te duci la agatzat nici nu ai pe cine! :D
si... mortzii lui de bac
Nu am semnatura...

Post Reply

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests