Piele (Getto Daci) in concert!

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

User avatar
underman
tanar
Posts: 30
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Fri Jan 28, 2005 11:46 pm
Location: Underground Sud Berceni
Contact:

Cine sunt eu ? Cel ce aduce vesti proaste !

Post by underman »

Din cauza ploilor abundente din ultimele zile clubul este inundat din nou ... asadar concertul este amanat, tocmai am vorbit cu Kombat.

Stati acasa, cititi o carte, integrame sau iesiti cu prietena la o plimbare cu barca :)

p.s. sa presupunem ca apar carashi bibani stiuci etc pe strazile din Bucuresti ... :roll:

User avatar
Koma
Sinistro™
Posts: 2112
Joined: Mon Dec 13, 2004 1:23 pm
Location: B:Dristor
Contact:

Post by Koma »

concertul s-a amanat pentru sambata / ora 21
asta in conditiile in care ploaia va inceta si la acea data

later edit: aha..underWATER e pe zona :lol:
Image

Ioannes
un domn / doamna
Posts: 85
Joined: Fri Apr 01, 2005 10:20 am
Location: space ... the final frontiere
Contact:

Post by Ioannes »

eu imi bag pula...nu puteai sa anuntzatzi de mai devreme k se amana?...eu acu am venit la capitala hotarat sa ma dezmatz la concert...nu mai pot veni ji sambata... distractzie placuta celor care ajung sambata
pace!
de ce te mai chinui sa te duca capul? oricum il duci tu pe el ... n-ai vrea sa intratzi in conflict de interese sau ceva :D

User avatar
Blu
trendi fensi cul
Posts: 1626
Joined: Tue Dec 21, 2004 11:32 am
Location: Constanta

Post by Blu »

unii au venit de la 30 de km.. altii de la 250... :)
esti penal

preacher
o viata pe forum
Posts: 4131
Joined: Mon Feb 14, 2005 3:40 pm
Location: forum

Post by preacher »

pai dak pica sambata fara ploi si astea o sa fie omor acolo .... nu are lumea servici si scoala a 2-a zi ... :)
99.9%

cafteala
official QB murderer
Posts: 4424
Joined: Wed Dec 22, 2004 11:53 am

Post by cafteala »

Ce inuman. Am fost la plimbare pana la under sa-mi dau seama ca era inchis.. da' m-a sunat cineva pe "celular" cand eram in metrou si mi-a zis ca a vorbit cu Koma sau Kombat.. oricum.. era ceva cu "Co" :lol: si cica.. "Salut ma.. unde esti?" .. eu: "In metrou ma duc la lansare..." ala: "Intoarce-te"... dupa aceea a zis faza cu Kombat sau Koma.. si.. i-am inchis ca nu auzeam nimic. In fine... naspa faza cu lansarea. Oricum.. am mancat un kebab :butch2: :lol: :lol:

User avatar
GANi
Hadesse
Posts: 388
Joined: Tue Dec 28, 2004 2:40 pm
Location: Av.
Contact:

Post by GANi »

Mie mi se pare mai bine pe sambata. Ca pe ploaia asta sigur nu prea venea lumea, plus ca in weekend e mai accesibil si pt. cei care maine lucrau de dimineata ;)

Vicentiu
WebMasteraie gen
Posts: 1084
Joined: Thu Dec 16, 2004 8:02 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Vicentiu »

In primul rand, scuze pentru neplacerile cauzate. Noi am sperat pana in ultima clipa ca se poate tine, am plecat de la 4 de la servici si tot am alergat in incercarea de a salva situatia, dar era imposibil.

In momentul in care am fost siguri ca nu se poate desfasura, am vb cu Koma sa anunte pe net.

Vina nu este a nimanui pentru ceea ce s-a intamplat, doar a mamei natura. Pentru cei care sunt in dubii, Piele este in Bucuresti si va fi aici si sambata.

Sa speram ca cineva acolo sus ne va iubi! :|

User avatar
kif
pleau
Posts: 1239
Joined: Mon Dec 13, 2004 12:52 pm
Location: Pipera-Dr.Taberei. Stiu orice straduta care le leaga. Daca fac o ora inseamna ca le stiu si altii.

Post by kif »

frate deci daca ati stii cate telefoane am primit intre orele 21.30 si 22.30 ca sa ma intrebe de concert...
sper sa fie ok sambata :D
Image

Vicentiu
WebMasteraie gen
Posts: 1084
Joined: Thu Dec 16, 2004 8:02 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Vicentiu »

si noi am dat foarte multe... am vorbit luna asta la telefon cat vorbeam in 3 luni... si eu sper, ca de o saptamana nu mai dorm linistit... :roll:

User avatar
underman
tanar
Posts: 30
Joined: Fri Jan 28, 2005 11:46 pm
Location: Underground Sud Berceni
Contact:

:)

Post by underman »

Koma .... vrei sa-ti pui garda in primejdie ? 8)

"... sa intervina armata ... sa fie pazita gara ... casele sa fie bine inchise ... trebuie sa organizam un fel de consiliu de razboi ... hai ! "

p.s. Morometzii - Anatomia Ninja ... suuuuuuper tare

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Post by Bazooka Joe »

muieploaia.ro
muie copos

cafteala
official QB murderer
Posts: 4424
Joined: Wed Dec 22, 2004 11:53 am

Post by cafteala »

^LOL mihai eu chiar am vrut sa intru pe site-ul ala :lol: ... KOndamnatule.. tu m-ai sunat in timp ce eram in metrou? :|

User avatar
adapter
moderator astea
Posts: 3023
Joined: Tue Jan 04, 2005 4:59 pm
Location: Murfatlar
Contact:

Post by adapter »

Pacat ca am cheltuit o gramada de bani ca sa vin in bucuresti si nu a fost nici un concert. :( Dar nah, nu se pune nimeni cu al de sus,

Heh, macar am avut parte de o seara caterincoasa rau. (triplu shtecher, ala micu si cu Cutzit, si sandwitchurile cu alimentele pe langa :lol: )

Vicentiu
WebMasteraie gen
Posts: 1084
Joined: Thu Dec 16, 2004 8:02 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Vicentiu »

da man, imi pare super rau... chiar m-am simtit si eu nashpa, mi-a zis si DiSu ca ati fost... dar, chiar nu am avut ce face... :?

Post Reply

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests