Veritasaga & Funktastics @ Parcul Crangasi / DUM. 31.05

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

User avatar
Suzy
Viata mea e pe forum. w00t!
Posts: 17444
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Fri Sep 23, 2005 11:44 am
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Suzy »

si s-a bagat guta?
Inainte sa rup forumu', trebuie sa-mi fac canonul.

Multumesc acum celor ce, M-AU lasat sa iau LSD

Nosfi langa mine l-am pierduuuuuuuut....
Suzy wrote:tata a venit aseara la mine in camera si cica "am vazut o nunta gay la tv. cat de frumoasa ai fost."

nea Caisa
campion pe sate
Posts: 3487
Joined: Thu Mar 26, 2009 11:25 pm
Contact:

Post by nea Caisa »

am stat pana la pistol cu capse si nici vorba de guta... la sfarsit venise un mos nervos si cred ca era si putin pilit... vroia sa ii opreasca din cantare pe baieti ca incepuse meciul si nu putea sa vada :lol:

Mallone
Niciodata un nimeni
Posts: 7241
Joined: Thu Jul 07, 2005 2:20 am
Location: Cartieru' nebuniei si al noptilor albe

Post by Mallone »

linie. wrote:Macar l-am vazut pe mallone la bermude. (unde erau baietii aia de cartier, ganxtaboy?)
aia de la mine din cartier erau prin parc si jucau fotbal / stateau pe banca,pentru ca n-au prea multa treaba cu rapul,asta ca sa nu zic ca n-au deloc. am venit acolo langa scena doar cu o prietena care a plecat pentru ca trebuia sa cumpere lapte pentru copil :D

cat despre concert,mie mi-a placut foarte mult. si da,crangasiul si giulestiul e plin de ciori,nu inteleg de ce va mirati :)) eu unul nu ma mir pentru ca de mic stau in cartier si sunt obisnuit. si ganditi-va ca n-au venit toate ciorile ... au fost putini.
a fost acum 2 ani concert in parc cu salam,adrian,costi si mai multi. sa fi vazut atunci ce era in parc.
Viața e complexă și are multe aspecte.

User avatar
alka
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 2229
Joined: Sun Nov 06, 2005 11:23 pm

Post by alka »

deci va dati seama cam cu ce persoane o arde mallone daca s-a dus la concert cu o prietena care a plecat sa-i cumpere lapte la copil..

Post Reply

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests