SUMMERJAM 2009 | 23-26 iulie Vama Veche

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Re: SUMMERJAM 2009 | 23-26 iulie Vama Veche

Post by Bazooka Joe »

Si detaliile legate de cazari: http://www.summerjam.ro/?page_id=19
muie copos

User avatar
chesarion
tanar
Posts: 35
Joined: Sat Mar 01, 2008 2:39 pm
Contact:

Re: SUMMERJAM 2009 | 23-26 iulie Vama Veche

Post by chesarion »

astazi, 15 iulie, am trimis mail-urile de confirmare celor ce si-au rezervat abonamente pentru SummerJam prin sistemul de rezervare online. Va rugam sa confirmati datele pe care ni le-ati furmizat prin reply la mail-ul trimis de catre noi pana la data de 20 iulie.

In cazul in care mail-ul trimis de noi nu apare in folderul “Inbox” al clientului dvs. de mail, va rugam sa verificati si folderul Bulk/ Spam. In cazul in care, din diverse motive, nici asa nu gasiti mail-ul de confirmare, insa stiti ca totusi ati rezervat unul sau mai multe bilete, va rugam sa trimiteti inca un mail pe adresa [email protected] cu titlul “Confirmare Rezervare Abonament” si cu datele dvs. Speram ca astfel toate eventualele probleme au fost prevazute si procesul de confirmare va decurge fara probleme.

Atentie: Se mai pot face in continuare rezervari online, in limita stocului de abonamente disponibil. Rezervarile dupa trimiterea mail-urilor de confirmare nu vor mai necesita confirmare.

Va multumim si ne vedem in Vama Veche incepand cu 23 iulie!

Detalii: http://www.summerjam.ro/?p=341

User avatar
chesarion
tanar
Posts: 35
Joined: Sat Mar 01, 2008 2:39 pm
Contact:

Re: SUMMERJAM 2009 | 23-26 iulie Vama Veche

Post by chesarion »

GRAFFITTI CONTEST LA SUMMERJAM '09!!!

pt detalii: http://www.summerjam.ro/?p=348

Black Sheep
TheRapist
Posts: 2101
Joined: Sat Jul 21, 2007 1:36 am
Location: mai underground ca mortii tai

Re: SUMMERJAM 2009 | 23-26 iulie Vama Veche

Post by Black Sheep »

Concurs: Câştigă o invitaţie la SummerJam 2009
http://blacksheepsound.ro/concurs-casti ... -2009.html
Image

User avatar
Koma
Sinistro™
Posts: 2112
Joined: Mon Dec 13, 2004 1:23 pm
Location: B:Dristor
Contact:

Re: SUMMERJAM 2009 | 23-26 iulie Vama Veche

Post by Koma »

[video]http://www.youtube.com/watch?v=z5n6gNgC96Q[/video]

de dat mass-uri astea cu clipu de mai sus :P
Image

Boka
"TaTy"
Posts: 7247
Joined: Tue Feb 26, 2008 2:49 pm
Location: Craiova/Tg-Jiu
Contact:

Re: SUMMERJAM 2009 | 23-26 iulie Vama Veche

Post by Boka »

io ajung pe 23 seara:(

User avatar
cataconic
adevarat sa mor de nu
Posts: 333
Joined: Sun Mar 01, 2009 12:53 pm

Re: SUMMERJAM 2009 | 23-26 iulie Vama Veche

Post by cataconic »

in ce zile e battle off da dome si de la ce ora/ore?

User avatar
Suzy
Viata mea e pe forum. w00t!
Posts: 17444
Joined: Fri Sep 23, 2005 11:44 am
Location: Bucuresti
Contact:

Re: SUMMERJAM 2009 | 23-26 iulie Vama Veche

Post by Suzy »

B0ka wrote:io ajung pe 23 seara:(
ce faci daca berea e mai mult de 3 lei?
Inainte sa rup forumu', trebuie sa-mi fac canonul.

Multumesc acum celor ce, M-AU lasat sa iau LSD

Nosfi langa mine l-am pierduuuuuuuut....
Suzy wrote:tata a venit aseara la mine in camera si cica "am vazut o nunta gay la tv. cat de frumoasa ai fost."

User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Re: SUMMERJAM 2009 | 23-26 iulie Vama Veche

Post by Bazooka Joe »

cataconic wrote:in ce zile e battle off da dome si de la ce ora/ore?

Sambata ... in jur de 8-9 seara
muie copos

User avatar
chesarion
tanar
Posts: 35
Joined: Sat Mar 01, 2008 2:39 pm
Contact:

Re: SUMMERJAM 2009 | 23-26 iulie Vama Veche

Post by chesarion »

Abonamentele ce garanteaza accesul pentru toate cele patru zile ale festivalului se mai gasesc spre achizitionare la locatiile deja anuntate. Drept urmare va mai puteti achizitiona aceste abonamente fie din Bucuresti, de la club Goblin (Str. Smardan 30, in centrul istoric al capitalei), fie din Vama Veche, de la terasa Goblin'n'Gulag.

Atentie: In datele afisate pe abonamente s-a strecurat o greseala de tipar. Astfel, chiar daca sunt trecute decat primele zile ale festivalului (23, 24 iulie), achizitionarea abonamentului asigura accestul unei singure persoane pe intreaga durata a festivalului, adica pe toate cele 4 zile anuntate. De asemenea, se accepta in continuare rezervari de abonamente online, dupa sistemul de rezervare ce a fost deja afisat .

In cazul in care inca mai aveti nelamuriri legate de orice aspect ce tine de SummerJam, va rugam sa trimiteti un e-mail la adresa [email protected] . Un membru al echipei de organizare a festivalului va raspunde in cel mai scurt timp posibil intrebarilor dvs.

Acestea fiind spuse, va multumim si va asteptam incepand cu joi, 23 iulie in Vama Veche la terasa Goblin'n'Gulag pentru a petrece 4 zile alaturi de cei mai apreciati artisti hip-hop si reggae ai momentului.

Pentru mai multe detalii: http://www.summerjam.ro/?p=363

tmscratch
rapperu vostru preferat
Posts: 209
Joined: Mon May 19, 2008 5:43 pm

Re: SUMMERJAM 2009 | 23-26 iulie Vama Veche

Post by tmscratch »

B0ka wrote:io ajung pe 23 seara:(
promit ca nu incep sa pun muzica pana nu ajungi boka taTY :butch:

Mold
fratele meu tu esti baiat
Posts: 185
Joined: Thu Jul 20, 2006 3:37 pm

Re: SUMMERJAM 2009 | 23-26 iulie Vama Veche

Post by Mold »

la 15:46 today am tren, see ya there motha' fuckaz 8)

Mallone
Niciodata un nimeni
Posts: 7241
Joined: Thu Jul 07, 2005 2:20 am
Location: Cartieru' nebuniei si al noptilor albe

Re: SUMMERJAM 2009 | 23-26 iulie Vama Veche

Post by Mallone »

am trimis mail catre [email protected] pentru 2 rezervari de abonamente ale unor prieteni din cluj. astept confirmare.
Viața e complexă și are multe aspecte.

User avatar
chesarion
tanar
Posts: 35
Joined: Sat Mar 01, 2008 2:39 pm
Contact:

Re: SUMMERJAM 2009 | 23-26 iulie Vama Veche

Post by chesarion »

oate rezervarile facute pana in acest moment prin intermediul sistemului online de rezervare au fost confirmate si totul este in regula. Ii asteptam pe toti ce ce si-au rezervat online abonamente sa-si ridice abonamentele rezervate de la intrarea festivalului, incepand cu ziua de joi, 23 iulie.

Atentie: se mai fac in continuare rezervari online! Drept urmare, in cazul in care nu ati apucat sa va rezervati abonamente pentru SummerJam, puteti face si in continuare acest lucru, urmarind aceleasi etape ca si pana acum. Pentru mai multe detalii legate de acest subiect, click aici.

In cazul in care nu gasiti raspunsuri nicaieri in alta parte, pentru orice intrebari, nelamuriri si probleme legate de desfasurarea festivalului sau achizitionarea biletelor si abonamentelor, puteti trimite un mail la [email protected] si un membru al echipei de organizare va raspunde in cel mai scurt timp posibil.

User avatar
chesarion
tanar
Posts: 35
Joined: Sat Mar 01, 2008 2:39 pm
Contact:

Re: SUMMERJAM 2009 | 23-26 iulie Vama Veche

Post by chesarion »

Intrucat a ramas un numar de abonamente nevandute pana la aceasta data, echipa de organizare a festivalului a hotarat sa fie posibila achizitionarea abonamentelor si de la intrarea festivalului. Astfel, in cazul in care nu aveti timp sa ajungeti la Club Goblin in Bucuresti sau la terasa Goblin’n'Gulag in Vama Veche inainte de inceperea festivalului, veti avea ocazia sa va achizitionati abonamentele si in primele doua zile ale festivalului (Joi si Vineri).

De asemenea, se mai pot rezerva abonamente si online, dupa aceleasi reguli ca si pana acum ( http://www.summerjam.ro/?p=260 ). Avantajul acestei optiuni este faptul ca abonamentul dvs este rezervat din momentul in care primiti mail-ul de confirmare din partea noastra. Acestea fiind spuse, va asteptam incepand cu joi, 23 iulie sa petrecem impreuna 4 zile pline de soare, concursuri si muzica buna. Pentru orice intrebari sau nelamuriri legate de SummerJam, asteptam mail-urile voastre pe [email protected]

Pentru mai multe informatii: http://www.summerjam.ro/?p=378

Post Reply

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests