BATTLE -runda 2 + concert R.A.S.A.

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

User avatar
frl
Kontrolez SiTuatia
Posts: 149
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Fri Dec 17, 2004 7:51 pm
Contact:

Post by frl »

:)), de ce oare imi aduce aminte de battle-ul de la lansarea ctc&raku din 2001..:))

Vicentiu
WebMasteraie gen
Posts: 1084
Joined: Thu Dec 16, 2004 8:02 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Vicentiu »

frl wrote::)), de ce oare imi aduce aminte de battle-ul de la lansarea ctc&raku din 2001..:))

oops! :oops:

User avatar
pELo
tanar
Posts: 40
Joined: Fri Mar 11, 2005 8:10 pm
Location: TL
Contact:

--DECLARATIE--

Post by pELo »

Io,pELo,a.k.a. Pasculescu Traian,str. Mahmudiei nr.13,bl.I-48,etc...,Tulcea/
Faur Poarta 4(fara viza flotant :)...) vreau sa spun ca am postat numai cu "pELo" si nu cu noname,fanas,etc...si daca am postat de pe ip-u asta e pt.ca am avut acces la pc-u lu fanas (care e acuma la craiova) si care sta cu un alt prieten de-al meu (care a avut bunavointa sa ma lase sa surfez in lipsa lu fanas! :)...).DECI,nu e nici un pc din regie si nu e nici o confuzie !! probabil ca fanas nu a avut koae destul de mari sa zica ce are de spus cu nicku lui si a apelat la un "noname" iar cand a vazut ca cineva l-a bunghit a dat-o cu ceva de genu "nu io am scris,puteau atitia sa scrie de pe ip-u asta care e din caminu P77777 din regie !"...cred IO...!!fanas,trezeste-te,frate !!...la faza asta fake;tre sa recunosc totusi ca in unele privinte sunt de acord cu fanas (nu intru in amanunte!).in final vreau sa-l citez pe Ovidiu Ioanitoaia care spunea ca "putem sa avem pareri diferite si fara sa fim dusmani"...sper sa nu existe incidente!!...ar fi pacat...





!!!!!!!!!!!!!!! VIOLENZA E STUPIDO !!!!!!!!!!!!!!!!!!
We are here to unlearn the teachings of the church, state, and our educational system. We are here to drink beer. We are here to kill war. We are here to laugh at the odds and live our lives so well that Death will tremble to take us. (C.Bukowski)

User avatar
deslok
tanar
Posts: 25
Joined: Sat Jul 02, 2005 12:25 pm

Post by deslok »

P cat e urmatoarea runda din battle?!?!? :mrgreen:
am batut in bas trepat sufletul si ce e'n el.

User avatar
GANi
Hadesse
Posts: 388
Joined: Tue Dec 28, 2004 2:40 pm
Location: Av.
Contact:

Post by GANi »

deslok wrote:P cat e urmatoarea runda din battle?!?!? :mrgreen:
Joia asta, pe 10.

User avatar
Grigo Grigo
un domn / doamna
Posts: 77
Joined: Sun Nov 06, 2005 8:28 pm
Location: Bucharest
Contact:

Post by Grigo Grigo »

filmare de la runda 1sau 2 exista>?

User avatar
.Acid.
rapperu vostru preferat
Posts: 226
Joined: Tue Nov 08, 2005 10:30 pm
Location: http://www.beastsounds.ro
Contact:

Post by .Acid. »

In sfarsit am ajuns si yo sa citesc reactiile dupa battle... Incredibil frate. Nu am sa comentez prea multe insa tre' sa fac o precizare:

1.NoName: Atutitudine depravata, vocabular REDUS, lipsa de cultura, respect
si minima educatie! Daca emcee participanti la battle, nu au avut flow, am sa il citez pe kombat "imi tai pula". Intr-adevar nu toti au avut dar uite Aforic... sau J... nu mai extind.

2.Fanas: Am avut rime de acasa? Te tine coloana sa faci un battle cu mine
cu cuvinte date? Probabil eu o sa revin in a 4-a runda, poate vii si tu... si am sa-ti demonstrez si ce e flow, si ce e battle si ce e (atentie) PUNCHLINE ... ultimul iti lipseste cu desavarsire... Sunt curios sa vad cat de bine iti suna punch scris de acasa, pe bune. Stii ce? Uite cum facem, tu vino numai cu punch-uri de acasa, iar am sa fac pe baza de cuvinte date... Uite asa vreau sa fac cu tine battle...

Big up 4 Kombat, Dragonu, Pascal, Guru, Copilu' si restu cu care am arso la cypher in fata clubuli. One love baby!

Post Reply

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests