Battle no. 3

Hip hop events ... here, there, everywhere ...

Moderator: dan

cafteala
official QB murderer
Posts: 4424
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Wed Dec 22, 2004 11:53 am

Post by cafteala »

A fost un "nene" care a filmat. :mrgreen:

Leasa
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 1027
Joined: Fri Jan 07, 2005 12:49 pm

Post by Leasa »

super tare... m-asteptam la mai mult de la god, dar asta e... data viitoare propun un test preliminar de gramatica pentru ca mi se pare cel putin jenant sa dai in manelisti pe motiv ca-s agramati si sa apari ca hip-hop-er sa spui "n-am cum sa castig pentru ca toti tzine cu tine" sau "rimele mele te patrunde"

Waspy8.0
rapperu vostru preferat
Posts: 264
Joined: Thu Apr 21, 2005 9:26 pm
Location: dincolo...

Post by Waspy8.0 »

Socoteala din targ.........socoteala...d-acasa............in fine..pe departe cea mai nereusita prezentza a mea in apropierea unui microfon(asha mi s-a confirmat)....M-am decis sa skimb strategia.........adica......E NEVOIE DE O STRATEGIE....vorba lu doc...(haha..right).......De acasa TOT NU O SA ADUC ABSOLUT nimic(chit ca in mod evident pierd cateva puncte)......dar...azdimineatza am concediat impostoru care s-a dat drept Waspy...l-am concediat si pe GOD.......si mi-am reziliat si contractu cu sponsorii mei principali...firmele URSUS....respectiv OCB...(cel putzin pe perioada Competitzionala..ha)


Next time i WiLL have fun........................hopefully u too.

User avatar
adapter
moderator astea
Posts: 3023
Joined: Tue Jan 04, 2005 4:59 pm
Location: Murfatlar
Contact:

Post by adapter »

Cred ca nu mai are rost sa mai zic si eu...mult prea tare, am ras pentru cateva zile la rand :)

Vicentiu
WebMasteraie gen
Posts: 1084
Joined: Thu Dec 16, 2004 8:02 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Vicentiu »

Waspy, sincer mie mi-a placut mult la tine flow-ul si faptul ca nu faceai rime doar ca sa le faci, ci erau coerente... insa ti-au lipsit punch-urile, ti-a lipsit "fun-ul" cum ziceai si tu... dar lasa, ca mai e si runda 4! :D

Leasa
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 1027
Joined: Fri Jan 07, 2005 12:49 pm

Post by Leasa »

Waspy8.0 wrote:mi-am reziliat si contractu cu sponsorii mei principali...firmele URSUS....respectiv OCB...(cel putzin pe perioada Competitzionala..ha)
s-o crezi tu cu OCB-ul ti l-au reziliat ei, fiindca te-ai dat pe RIZLA in public :wink:

User avatar
underman
tanar
Posts: 30
Joined: Fri Jan 28, 2005 11:46 pm
Location: Underground Sud Berceni
Contact:

strofa mea ...

Post by underman »

finalul a fost incendiar .... felicitari pt J a fost la inaltime stiu ca si-a dorit mult sa intre in finala, mi-a parut rau de Knoxx pt ca omu a venit de fiecare data si suna destul de ok, oricum este un inceput .... dragonul este revelatia sezonului se pare si e bine primita pt ca de ceva vreme nu prea am mai asistat la revelatii, omu are stilul lui si in primul rand da mereu dovada de respect, afoooooric esti genial baiatule, sincer ma calci pe nervi dar ce pot face ? ;) aseara s-a predat o lectie de battle, asta o sa ramana pe video drept istorie si tutorial pt amatori, invatati de la ei sa castigati un battle fara sa jigniti ... iau aici si partea celor care au participat pt prima data la un battle ieri, cativa au facut greseli gramaticale, nu stiu care este diferenta dintre vers uitat pe scena si o greseala gramaticala ... dar stiu ca ambele pot fi cauzate de stari comune, oamenii au fost destul de emotionati si nu tb sa fiti carcotasi ca probabil sunt printre voi care stiu cum este, nu critica ceva ce este dincolo de posibilitatile tale ... copilu ... daca mai urci pe scena si spui doar 2-3 rime ametite il pun pe micutzul coaie sa te traga de urechi ... baga mareee ... p.s. waspy aka God bine-ashaaa

Post Reply

Return to “Ştiri / Evenimente / Shop-uri”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests