19 SEPT - Can You DUBstep? - Fabrica, Bucuresti

Events ... here, there, everywhere ...
User avatar
Tony031R
un domn / doamna
Posts: 54
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Wed Sep 03, 2008 1:55 am
Location: Bucharest
Contact:

Post by Tony031R »

Aparent toata nebunia de aseara a fost un "control de rutina" din partea politiei capitalei, economice, evidenta persoanelor, narcotice si cam tot ce vreti. Din ce am inteles, inainte de noi au trecut si pe la Club Martin si Suburbia.
Verificarea actelor de identitate e, sa zicem, ceva normal. Ce m-a deranjat serios a fost modul in care au decurs ostilitatile. Noua ca responsabili pentru eveniment, la intrare politia ne-a spus un lucru (ca va fi un control de rutina si ca nu se va opri muzica) iar cand au intrat au facut cu totul altceva. Ne-am trezit cu muzica oprita si cu un domn plutonier sau ce era care ne-a sugerat ca ne piratam...guess what...vinyl-urile. In fine, cel putin a fost o intrerupere de o ora si s-a putut relua party-ul. Sper ca pe viitor sa nu mai avem parte de asemenea interventii, dupa mine abuzive. Sa ne amintim totusi ca pe strazile din Craiova sunt rafuieli in plin centrul orasului, la care politia nu face altceva decat sa asiste. They got other stuff to work on din punctul meu de vedere.

Pana una alta, exceptand problema asta a fost un party corect. Multumim tuturor pentru prezenta in numar atat de mare :D

Ne vedem pe 24 octombrie. Saga continua...fara intreruperi de data asta, speram.

User avatar
awaky
i'm the scatman
Posts: 4737
Joined: Wed Mar 22, 2006 1:16 pm

Post by awaky »

ce e pe 24?

User avatar
Tony031R
un domn / doamna
Posts: 54
Joined: Wed Sep 03, 2008 1:55 am
Location: Bucharest
Contact:

Post by Tony031R »

Soon... 8) Pana atunci pot sa va zic...keep listening to Sub FM (www.subfm.com) :D

Post Reply

Return to “Evenimente”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests