Burn Babylon Jungle Edition

Events ... here, there, everywhere ...
Post Reply
User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Burn Babylon Jungle Edition

Post by Bazooka Joe »

Intr-adevar, avem *Burn Babylon* din nou. Dupa cum v-am promis, odata pe luna *Jah Army* va aduce un eveniment prin care toata lumea sa uite de Babylon si sa danseze pana dimineata. De aceasta data am zis sa incercam ceva cu totul special: *Burn Babylon Jungle Edition.* Spre deosebire de evenimentele trecute, ne-am hotarat sa includem in lineup-ul nostru si doi artisti ce vor pune jungle. Drept urmare vom avea o seara impartita intre cele 3 mari stiluri de muzica jamaicana: Reggae, Dancehall si Jungle. Pe data de *19 Martie* in *club Goblin *va asteptam pe toti sa petrecem o noapte in care singurul element ce va detine controlul este muzica.

Evenimentul va incepe *in jurul orei 21. *Prima parte a serii va debuta cu un warm-up asigurat de *Roots Again, *un set in care ritmurile de roots si nu-roots vor da startul la distractie. Dupa aceea va veni randul lui *Raizah *sa faca lumea sa danseze cu un set special de dancehall. In a doua parte a serii este randul muzicii jungle sa puna stapanire pe club. Mai intai *Kishazz *iar pe urma *Mista Dundeen* vor pregati niste seturi speciale. Prin aceasta se va arata ca toate aceste stiluri muzicale ce isi au originea in Jamaica sunt ingredientele ideale pentru o seara perfecta. Deoarece nu avem de gand sa plecam acasa pana la rasaritul soarelui, vom incheia cu un set-surpriza de dancehall.

*Jah Army* isi asuma deptul de a va face numai surprize placute celor ce se vor prezenta la eveniment. O parte din surprize vor fi dezvaluite inainte de eveniment, altele insa va vor astepta numai in Goblin, pe data de *19 Martie*, incepand cu ora *21.* Asteptam toti cei ce ne-au sustinut pana acum, precum si toti iubitorii de reggae, dancehall si jungle sa petrecem o seara departe de Babylon. Pretul intrarii va fi *15 RON.*

Image
muie copos

User avatar
christian k.
vatraș local
Posts: 1933
Joined: Thu Jan 11, 2007 10:12 am
Location: I`m from the place where hardcore is beautiful.
Contact:

Post by christian k. »

http://www.hadesrecords.com/forum/viewtopic.php?t=7938

daca un admin pacatuieste, e adaaaaanc :lol:
Image

PROUDLY LOSING MONEY SINCE 2008!

Post Reply

Return to “Evenimente”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests