Dancehall nights

Events ... here, there, everywhere ...
Post Reply
User avatar
Bazooka Joe
trendy guy
Posts: 3920
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Mon Dec 13, 2004 11:44 am
Location: bucuresti

Dancehall nights

Post by Bazooka Joe »

Dupa ce ne-am uitat la party-urile trecute si am vazut ca sunt niste oameni care ne-au sustinut la fiecare eveniment, dupa ce am vazut ca muzica promovata de noi a inceput sa prinda in Romania, ne-am gandit ca nu ar fi rau sa facem mai mult. Asa ne-a venit ideea de a organiza din cand in cand party-uri cu intrare libera, unde toti iubitorii muzicii de origine jamaicana sa se poata simti bine. Acesta este felul nostru de a multumi celor ce sunt langa noi si celor ce vor sa ni se alature pe acest drum.

Drept urmare, pe data de 29 martie, intr-o zi de duminica va avea loc primul eveniment din aceasta serie. Este vorba despre Dancehall Nights, seria de evenimente in care entertainerii ce fac parte din Jah Army Entertainment Division vor veni pe rand sa anime atmosfera cu dancehall de cea mai buna calitate. Tot ce trebuie sa faceti este sa veniti, sa va simtiti bine si sa dansati ca si la celelalte evenimente Jah Army.

Din Jah Army Entertainment Division fac parte pana acum entertaineri precum Chesarion, Zuza Boyz, Raizah, Roots B., Roots Again. Ne rezervam dreptul de a va face numai surprize placute in legatura cu lineup-ul si cu invitatii speciali ce vor lua parte la aceste evenimente. Clubul Goblin si-a asumat deja riscul de a tine deschis peste program cat de mult este nevoie. Acestea fiind spuse va asteptam Duminica, 29 martie in Goblin pentru a dansa pana dimineata pe ritmuri de dancehall. Intrarea este libera, distractia este garantata de Jah Army!

Si sa nu va ganditi ca serile de hip-hop de duminica vor disparea, doar ca vor alterna din cand in cand cu cele de dancehall. Vom avea in continuare “Can i kick it!” duminica si pregatim un al doilea show live pentru una din editiile viitoare!

www.goblinclub.ro


Image
muie copos

User avatar
megga
kapnobatai
Posts: 4077
Joined: Fri Jan 07, 2005 2:13 pm
Location: im so high u couldnt reach me with a fuckin antenna...

Post by megga »

f tare ca o ardeti asa
O.I.P. Sanziana aka SanzEeK (05.12.1988 - 03.12.2009)

User avatar
chesarion
tanar
Posts: 35
Joined: Sat Mar 01, 2008 2:39 pm
Contact:

Post by chesarion »

ce tare.....toata lumea va balangani din mijlocel :))

Post Reply

Return to “Evenimente”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests