The Mission 10 ani @ Arenele Romane (2 iulie)

Events ... here, there, everywhere ...
Post Reply
User avatar
Suzy
Viata mea e pe forum. w00t!
Posts: 17444
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Fri Sep 23, 2005 11:44 am
Location: Bucuresti
Contact:

The Mission 10 ani @ Arenele Romane (2 iulie)

Post by Suzy »

Simian Mobile Disco, Tiga, Dubfire si Moderat live vor fi artistii din line-up-ul petrecerii aniversare de 10 ani The Mission, un eveniment outdoor pe data de 2 iulie la Arenele Romane din Bucuresti


Unul dintre cel mai popular brand organizator de petreceri din Romania, The Mission, implineste 10 ani in aceasta vara, o oportunitate excelenta pentru un party aniversar de amploare. Line-upul contine nume mari precum Simian Mobile Disco sau Tiga, care dupa mai multe zvonuri cu privire la sosirea sa, va ajunge totusi in Romania. De asemenea, Dubfire si Moderat live vor fi alte doua act-uri interesante de vazut.

The Mission a organizat zeci de evenimente de muzica electronica din ultimii ani in Romania, fiind promoterul care i-a adus in premiera pe Chemical Brothers, Laurent Garnier, Fatboy Slim sau Basement Jaxx. La numai un an dupa infiintare, in 2001, The Mission organiza evenimente lunare la World Trade Plaza cu peste 1000 de oameni. De asemenea, The Mission este unul dintre putinele brand-uri care a sustinut muzica trance prin evenimente regulate cu Tiesto, Paul van Dyk, Armin van Buuren, Above & Beyond. La Multi Ani The Mission!

http://www.nights.ro/stiri/040510/simia ... t_mission/

asta e gen :shock: date-n pula mea!!!
Inainte sa rup forumu', trebuie sa-mi fac canonul.

Multumesc acum celor ce, M-AU lasat sa iau LSD

Nosfi langa mine l-am pierduuuuuuuut....
Suzy wrote:tata a venit aseara la mine in camera si cica "am vazut o nunta gay la tv. cat de frumoasa ai fost."

User avatar
pr0n
TeVreauFa
Posts: 2353
Joined: Sun Jul 31, 2005 6:57 pm
Location: N/A
Contact:

Re: The Mission 10 ani @ Arenele Romane (2 iulie)

Post by pr0n »

asta e gen un eveniment naspa. astia fac evenimente doar ca sa-si umple buzunarul.
tiga a ajuns de cacat, moderat e deja de cacat, dubfire la fel, simian nu cunosc.
Megiddo wrote:Hades forum pe harta!

Post Reply

Return to “Evenimente”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests