Drum & Bass

house, techno, dubstep, drum'n'bass, grime, ghetto, chillout ... discutiile despre toate ariile muzicii electronice se vor regasi aici

Moderator: .etalosed

Post Reply
User avatar
Suzy
Viata mea e pe forum. w00t!
Posts: 17444
atmoposciel.pl - Jedwabne poszewki na poduszki
Joined: Fri Sep 23, 2005 11:44 am
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Suzy »

sadclown wrote:
Lyrical.Mesiah wrote:incercati de la noi Dj Drop Dread Si War....sunt cei care cam ruleaza la noi la acest gen.
am plecat de la o prestatie Drop Dread plina de nervi intr-o seara.nush cum a facut si cum a mixat dar m-a enervat foarte tare.nu ma incanta mixajele ei.e (citez din ea) "a chick with dick" ............. cam prea suparata pentru gustul meu.
acum o sapt mi-a placut.
Inainte sa rup forumu', trebuie sa-mi fac canonul.

Multumesc acum celor ce, M-AU lasat sa iau LSD

Nosfi langa mine l-am pierduuuuuuuut....
Suzy wrote:tata a venit aseara la mine in camera si cica "am vazut o nunta gay la tv. cat de frumoasa ai fost."

User avatar
Lyrical.Mesiah
adevarat sa mor de nu
Posts: 303
Joined: Fri Jul 28, 2006 2:45 am

Post by Lyrical.Mesiah »

bai femeia a mixat pe 2 platane si 2 cdj-uri martea asta la o emisiune la lynx si a rulat...singuru care a fost la noi si a mai facut asta a fost the model ....... si eu am auzit cum mixeaza de mai multe ori si crede-ma gagica e super tare iar daca vrei dnb harcore am sa urc niste piese sa vezi cum suna hatcore la dnb ;)
Image

User avatar
christian k.
vatraș local
Posts: 1933
Joined: Thu Jan 11, 2007 10:12 am
Location: I`m from the place where hardcore is beautiful.
Contact:

Post by christian k. »

Lyrical.Mesiah wrote:daca vrei dnb harcore am sa urc niste piese sa vezi cum suna hatcore la dnb ;)
Te rog :)
Image

PROUDLY LOSING MONEY SINCE 2008!

User avatar
pr0n
TeVreauFa
Posts: 2353
Joined: Sun Jul 31, 2005 6:57 pm
Location: N/A
Contact:

Post by pr0n »

1 love rtmoe
Megiddo wrote:Hades forum pe harta!

User avatar
nx
dimineata verific forumu
Posts: 883
Joined: Wed Sep 05, 2007 10:35 pm
Location: La plimbare cu pluta prin Bucale !

Post by nx »

cateva melodii preferate
Pendulum -Hold your color
http://www.youtube.com/watch?v=Q7QbdnrrIn4[/youtube]

Lolita - Emoticone http://minilink.ro/o44s
Diffraction - Sunrise 2006 http://minilink.ro/d7f
Io singura chestie pe care n-o-nghit e aia cand tu, la gura cu sloboz, ma-nveti cultura romaneasca in ritm de hip-hop.
Si nu esti decat un altul, cu un "popor" inventat in ultimii 200 de ani cu o istorie "compusa" de fascisti.

User avatar
caine
fratele meu tu esti baiat
Posts: 190
Joined: Tue Nov 14, 2006 10:06 pm

Post by caine »

WrongNigga wrote:
Lyrical.Mesiah wrote:daca vrei dnb harcore am sa urc niste piese sa vezi cum suna hatcore la dnb ;)
Te rog :)
dnb hardcore:))))))

ahhhhh ce magici sunteti!!!
rave or die

GeckoAP
un domn / doamna
Posts: 60
Joined: Thu Nov 16, 2006 3:38 pm
Location: Suceava
Contact:

Post by GeckoAP »

frate frate frate frateeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:))))) ....intr-adevar in iasi sunt cele mai tari party-uri dnb ...si in Suceava...cam in toata Moldova:D... la toate la care am fost pana acum mi-a placut;))
De la comunism incoace rana a ramas adanca/Azi cativa se caca si prea multi mananca

User avatar
iustinescu
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 5209
Joined: Sun Sep 25, 2005 11:49 am
Location: bercenar

Post by iustinescu »

GeckoAP wrote:frate frate frate frateeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:))))) ....intr-adevar in iasi sunt cele mai tari party-uri dnb ...si in Suceava...cam in toata Moldova:D... la toate la care am fost pana acum mi-a placut;))
pffff... glumesti, nu? :) Asa ziceam si eu ca cele din Bucale sunt cele mai tari, asta pana am fost in Ungaria :)

GeckoAP
un domn / doamna
Posts: 60
Joined: Thu Nov 16, 2006 3:38 pm
Location: Suceava
Contact:

Post by GeckoAP »

din Romania bah...allah damn it :roll:
De la comunism incoace rana a ramas adanca/Azi cativa se caca si prea multi mananca

User avatar
iustinescu
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 5209
Joined: Sun Sep 25, 2005 11:49 am
Location: bercenar

Post by iustinescu »

n-ai inteles ce-am vrut sa spun... Tu ai fost la toate party-urile din tara, ai tras o linie si ai spus: "intr-adevar, event-urile din suceava si iasi sunt da shit!"? Intamplarea a facut sa merg in Iasi la un party asta vara si m-a lasat rece :). Maxim 70 de persoane cred ca erau dintre care jumatate dormeau pe ei :))). Tare atmosfera!

GeckoAP
un domn / doamna
Posts: 60
Joined: Thu Nov 16, 2006 3:38 pm
Location: Suceava
Contact:

Post by GeckoAP »

... de exceptii ai auzit nene?a fost si o faza gen SummerJam ca erau asa de multe party-uri incat se plictisea lumea... era de-ajuns... sa fi mers tu la party la Arinis in aer liber sa fi vazut acolo sute de persoane si dupa nu mai vorbeai;))...nu tre sa merg la toate party-urile din tara... am fost in Timisoara, am fost in Bacau si prin Moldova... si cele mai tari au fost cele din Moldova... si majoritatea care veneau din alte orase in Iasi spuneau e cel mai tare aici... deci de ce incerci sa ma contrazici nene?... te-a pus cineva... vezi-ti de treaba ta :butch2: ...nu iti convine nu veni in Iasi la party-uri nu te cheama nimeni
De la comunism incoace rana a ramas adanca/Azi cativa se caca si prea multi mananca

User avatar
iustinescu
spre 5000 de posturi, e ok
Posts: 5209
Joined: Sun Sep 25, 2005 11:49 am
Location: bercenar

Post by iustinescu »

ai dreptate ma. moldova e da shit cand vine vorba de dram end beis, iar pamantul e plat

http://youtube.com/watch?v=QlEyR27fvGc[/youtube]

poate cea mai tare si cunoscuta piesa dubstep. Ruleaza grav!!! 8)
daca o are cineva clean, hit me!

http://youtube.com/watch?v=IWW8N-bXtzc[/youtube]

scandaaaaaaaaaaaaaaal!!!!!!!!!! Asta e futere de utere!!!! O caut de o luna, dar fara rezultat :(

User avatar
pr0n
TeVreauFa
Posts: 2353
Joined: Sun Jul 31, 2005 6:57 pm
Location: N/A
Contact:

Post by pr0n »

caine wrote:
WrongNigga wrote:
Lyrical.Mesiah wrote:daca vrei dnb harcore am sa urc niste piese sa vezi cum suna hatcore la dnb ;)
Te rog :)
dnb hardcore:))))))

ahhhhh ce magici sunteti!!!
eu stiam ca i se zice darkcore... probabil ma insel

@ GeckoAP: http://www.basspowermovement.ro/ tot mai crezi ca in moldova se fac cele mai tari petreceri de dânâbâ? si vor mai urma
Megiddo wrote:Hades forum pe harta!

cafteala
official QB murderer
Posts: 4424
Joined: Wed Dec 22, 2004 11:53 am

Post by cafteala »

cele mai tari party-uri sunt alea de rave din uk. 8) :lol:

Mallone
Niciodata un nimeni
Posts: 7241
Joined: Thu Jul 07, 2005 2:20 am
Location: Cartieru' nebuniei si al noptilor albe

Post by Mallone »

Nu-mi place. E un gen de cacat. E un gen fara istorie. Pana acum n-am ajuns la performanta sa cunosc pe cineva care asculta dnb si nu e un pastilat ordinar. Majoritatea la noi asculta pentru ca e un cacat de trend si se mai aseamana si cu house-ul. Si pun pariu ca acum 4-5 ani multi dintre voi care va bateti cu pumnu-n piept ca ascultati dnb habar n-aveati ca exista macar ca gen muzical.
Si acum ca sa contrez comentariile ulterioare : Yes sir,I'm narrow-minded,am ochelari de cal,vad doar inainte,ye ye rep !

INCA O DATA ! MUIE DNB SI HOUSE !
Viața e complexă și are multe aspecte.

Post Reply

Return to “Electro”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests